Dienas pirmā puse būs labvēlīga nelieliem, patīkamiem pirkumiem. Tev patiks tērēt savu naudu, tomēr viss, ko  iegādāsies, visticamāk, būs arī noderīgs. Intelektuālās spējas visu dienu būs augstā līmenī. Vakars solās būt mazāk veiksmīgs.

 

auns-mil-horAuns

Atbildības un pienākuma apziņa par teju katru sīkumu būs garantija taviem šīs dienas panākumus tādās jomās kā ārstniecība, ikdienas darbs,  jaunu rīku un metožu apgūšana un praktisko eksāmenu kārtošana.  Esi īpaši uzmanīgs, ja apgūsti nezināmu un potenciāli bīstamu darbu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka tev ir lieliska iespēja atrast atslēgu uz savu partneri  vai  sarunu biedru,  atrast kopīgu valodu ar tev nozīmīgiem cilvēkiem. Tev var būt iespēja ne tikai sarunāties un strādāt, bet arī labi pavadīt laiku kopā. Izveicīgs kompliments vai savlaicīga labvēlība –  noteikti veicinās savstarpēju sapratni.

 

dvini-mil-horDvīņi

Tā iemesla dēļ, ka iespējamas negaidītas izmaiņas darbā, tava privātā dzīve var kļūt nestabila. Tavi pašreizējie plāni un nodomi var mainīties un transformēties tādā virzienā, kam nebiji gatavs, kas neatbilst tavām vēlmēm. Tomēr šī ir brīnišķīga diena, lai risinātu mājsaimniecības darbus, kā arī sadarbotos ar ģimeni.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī ir labvēlīga diena studijām, tā sola arī veiksmi dažādos uzdevumos, sarunu risināšanā, literārā darbībā un informācijas apstrādē. Tu vari saņemt informāciju no dažādiem avotiem. Visticamāk, jaunas zināšanas tiks nodotas tev ērtā veidā.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tu šajā dienā vari izrādīt asprātību un praktiskumu materiālajos jautājumos. Vairāk nekā parasti izjutīsi tieksmi  pieņemt pats savus lēmumus, parakstīt dokumentus, īstenot darījumus, jo īpaši, ja runa būs ne tikai par taviem personīgajiem līdzekļi, bet kādu ģimenes īpašumu.
 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tava sīkumainība un pamatīgums šajā dienā harmoniski līdzās pastāvēs –  intelektam, izlūkošanai un perfekti noregulētai intuīcijai. Tu spēsi pierādīt  sevi kā brīnišķīgu uzņēmēju, pētnieku, žurnālistu, programmētāju vai kritiķi.

 

 

svari-mil-horSvari
Neraugoties uz tavu spēcīgo interesi materiālajā sfērā, ar tavām zināšanām, prasmēm un intuīciju vien būs par maz. Lai veiksmīgi atrisinātu problēmas, kas saistītas ar tavu pašreizējo un nākotnes materiālo stāvokli, tev būs jācenšas piekļūt pie dažādiem informācijas avotiem un ieklausīties konsultantu padomos.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Planētu stāvoklis norāda, ka šī ir lieliska diena, lai vāktu informāciju. Vari saņemt ļoti noderīgus padomus no saviem draugiem, domubiedriem un kolēģiem, kā arī radiniekiem, kuri labprāt dalīsies ar tevi praktiskajās interesēs.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Kad runa būs par tavu profesionālo darbību, šodien būs jāpaļaujas ne tikai uz faktiem, kas ir viegli pieejami, bet arī informāciju, ko vari iegūt tikai no kādiem privātajiem, slepenajiem un pie reizes pat apšaubāmiem avotiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tavās starptautiskajās darbībās, publikācijās, mākslinieciskajās izpausmēs, juridiskajās darbībās un tālos izbraucienos iespējami negaidīti, unikāli pagrieziena punkti. Lai sasniegtu pienācīgu novērtējumu, tev vajadzētu paļauties uz savu izpratni par nākotni un riskiem tajā, esi gatavs uzņemties vairāk, lai realizētu izcilas perspektīvas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Kad pieņemsi dzīvi mainošus lēmumus, tev vispirms vajadzētu mēģināt analizēt visus iespējamos zemūdens akmeņus. Ja tu neesi neatkarīgs un tev pieder vien formālas balsošanas tiesības,  nevajadzētu pieņemt kādus pārsteidzīgus uzvedības modeļus, esi  tāds pats, kāds biji vakar, neļauj notikumiem mainīt tevi. Ja pārāk aizrausies ar savām idejām, riskē pieļaut kādu kļūdu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Planētas norāda, lai šajā dienā nesūdzies par cilvēku kritiskajām piezīmēm un nenorādi uz kļūdām retorikā. Strīds ar pretiniekiem nav labākais veids kā uzlabot savas oratora prasmes. Pat tad, ja patiesība dzimst strīdos, tu tomēr būsi zaudētājs, jo parādīsi sevi ne tajā labākajā gaismā.

 

Jauku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsPārsteigumi izpalika: Dons uzvar Latvijas Televīzijas konkursā “Supernova” un pārstāvēs Latviju Eirovīzijā
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 12. – 18. februāris