Auns

Šodien jutīsies nedaudz atturīgs pasaules – tā, it kā kāds censtos apslāpēt tevī vienmēr esošo degsmi un liktu vairāk pievērst uzmanību potenciālajiem riskiem. Neignorē tos un apzinies, taču neļauj tiem tevi atturēt no rīcības. Vērs savu uzmanību un enerģiju uz vienu vai divām prioritātēm un neuzņemies risku tikai tādēļ, lai apmierinātu savu azartisko dabu.

 

 

Vērsis

Šodien ieteicams fokusēties uz dažādiem radošiem projektiem, it īpaši, ja tevi aizrauj rokdarbi un tamlīdzīgi hobiji. Visai mierīga un klusa diena, kurā spēsi gūt progresu it visā, kas prasa koncentrēties un pievērst uzmanību detaļām. No nekā spēsi uztaisīt ko patiešām ievērojamu, kā rezultātā jutīsies piepildīts un gandarīts par to, ka esi spējis izveidot kaut ko, kas vienlaikus ir gan skaists, gan noderīgs.

 

 

Dvīņi

Šodien vairāk koncentrēsies uz mājsaimniecības jautājumu risināšanu. Daudz enerģijas veltīsi ikdienišķiem pienākumiem mājās, kuri prasīs ne mazumu tavas uzmanības. Centies saņemties un izdarīt, kas darāms, kā arī neļaujies dažādiem traucēkļiem. Kad būsi visu paveicis, izjutīsi gandarījumu par labi padarīto darbu un varēsi baudīt patīkamu atmosfēru mājās.

 

 

Vēzis

Piemērota diena mierīgam, klusam, detalizētam darbam, piemēram, rakstu darbiem vai projektu plānošanai. Būsi iestrēdzis starp vēlmi palikt savā komforta zonā un vēlmi izmēģināt ko pavisam jaunu. Tava vēlme rūpēties par apkārtējiem šodien izpaudīsies kā palīdzības sniegšana izglītības vai karjeras jautājumu, problēmu risināšanā. Iespējams, spēsi sniegt kādu tiešām noderīgu, praktisku padomu.

 

 

Lauva

Šodien daudz domāsi par savu karjeru un to, vai labprātāk vēlies pieturēties pie stabilām, pārbaudītām vērtībām, vai tomēr esi gatavs izmēģināt ko jaunu, nedaudz riskantu, bet ar lielāku potenciālu. Labvēlīgs laiks jauna dzīves posma uzsākšanai, taču ieteicams to darīt apdomīgi un neko nesasteigt. Ievāc visu sev nepieciešamo informāciju un pārliecinies, ka tev ir objektīvi, pārdomāti un detalizēti sastādīts plāns turpmākajai rīcībai.

 

 

Jaunava

Šodien veiksmīgi izdosies atrast balansu starp smagu darbu, ikdienas rutīnu un ko pavisam jaunu un aizraujošu, kas izsviedīs tevi nedaudz ārpus komforta zonas. Tavā dabā nav skriet notikumiem pa priekšu, tādēļ izbaudi plānošanas procesu. Gatavs plāns nākamajiem dzīves soļiem sniegs tev prieku un drošības sajūtu.
 

 

 

Svari

Šī diena ir par un ap palīdzēšanu citiem. Uzklausi apkārtējo viedokļus, palīdzi viņiem atrisināt radušās problēmas un sasniegt savus mērķus. Uzdrošinies pastāvēt par tiem, kuru tiesības bieži vien tiek ignorētas. Klusībā strādā pie sociālā taisnīguma un miera.

 

 

Skorpions

Šo dienu pavadīsi kopā ar draugiem vai citā kompānijā, kurā nejutīsies pilnībā komfortabli. Tev lieliski izdodas paraudzīties dziļāk cilvēkos un saskatīt viņu patiesās domas, emocijas, līdz ar to uzreiz pamanīsi kādu, kurš nav īsti savā ādā. Ieteicams gan pirms secinājumu izdarīšanas vairākkārt pārdomāt, vai aizdomas tiešām ir pamatotas.
 

 

 

Strēlnieks

Šodien saskarsies ar vairākiem izaicinājumiem, aizkavēšanos un traucēkļiem, kuri tevi atturēs no šīs dienas plānu realizēšanas. Uztver tos kā pārbaudījumus un iespēju parādīt tavas problēmu risināšanas prasmes, radošumu un spēju ātri domāt un reaģēt. Atrodi veidu, kā izdarīt savus tiešos pienākumus un attīstīt arī kādu savu radošo ideju.

 

 

Mežāzis

Šī diena atnesīs izaicinājumus tavai pārliecībai, nostājai un dzīves filozofijai. Strādā pie tā, kas tevi patiesi aizrauj un saskan ar tavu personību. Dari to, kas tev ir svarīgs un nozīmīgs. Lai cik arī grūti viss nešķistu, ilgtermiņā tavi pūliņi atmaksāsies ar uzviju.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien savu uzmanību veltīsi attiecībām ar sev tuviem cilvēkiem. Iespējams, sajutīsi kāda centienus atturēt tevi no savu sapņu piepildīšanas. Paanalizē, kas ir tas, kas liek tev justies nedroši un, vai esi gana atklāts un patiess pats pret sevi. Var nākties meklēt kompromisu, taču tas stiprinās tavas un konkrētā cilvēka vai cilvēku attiecības.
 

 

 

Zivis

Šo dienu metīsies baudīt kopā ar sev mīļiem cilvēkiem, ar kuriem izbaudīsiet viens otra klātbūtni. Zvaigžņu stāvokļa dēļ būsi praktiskāks, nekā ierasts. Labvēlīgs laiks savu materiālo resursu apzināšanai.

 

 

Lai diena izdodas!

 

 

Iepriekšējais rakstsLaikapstākļi mainīsies;Sinoptiķu prognozes šai nogalei un nākamajai nedēļai
Nākamais rakstsPazīmes un ieteikumi, ja ir kas vairāk par parastu saaukstēšanos