12. janvāris būs diezgan labvēlīga diena. Aktivitāte sagaidāma pirmajā dienas pusē, kad jācenšas virzīt savu enerģiju uz pareizo mērķi, tad būs iespēja sasniegt ievērojamu progresu! Otrā dienas puse var būt bagāta ar patīkamu, emocionālu mijiedarbību.

 

 

 

auns-mil-horAuns

Zvaigznes norāda, ka tu šajā dienā vari apspriest biznesa aspektus ar saviem sadarbības pārstāvjiem vai neformālākajiem biedriem, piemēram, plānojot kopā izklaides, baudot nesteidzīgas darbības, kā arī dalot radošus projektus. Planētu stāvoklis norāda, ka šis ir veiksmīgs laiks labām attiecībām, to noturīgumam. Atslābsti, šodien nebūs nepieciešama tik nopietna sejas izteiksme!
 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka tu šodien ar prieku un  patiku veiksi mājsaimniecības darbus, īpaši tos, kas neprasīs pārmērīgu fizisku piepūli. Pielieto saviem šīs dienas darbiem radošu pieeju un ļaujies komunikācijai ar jautriem cilvēkiem. Tāpat šodien tu vari saņemt labas ziņas no saviem kolēģiem vai ģimenes locekļiem!

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tava nepieciešamība pēc saziņas pieaugs tieši proporcionāli vajadzībai pēc izklaidēm un mazajiem priekiem šajā dzīvē. Tomēr tevi no šī mērķa realizēšanas var aizkavēt nopietnas diskusijas un nozīmīgu, ambiciozu projektu realizācija. Diena ir labvēlīga mācībām un īsiem izbraucieniem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tava sociālā saziņa un ģimenes kontakti palīdzēs risināt finansiālos šīs dzīves aspektus. Iespējams realizēt kādu veiksmīgu pirkumu un saņemt noderīgu dāvanu, tai skaitā var pieaugt iespējamība iegūt prēmiju. Īsi izbraucieni un sanāksmes, kas saistītas ar tavu mājas dzīvi un dažādu tās sfēras realizēšanu, solās būt veiksmīgas.

 

 

lauva-mil-horLauva
Kad komunicēsi ar cilvēkiem ap sevi, tu vari instinktīvi izvēlēties pareizos vārdus, jo īpaši, ja tev ir nepieciešams atrast īsto pieeju bērniem vai kādam, kurš ir daudz jaunāks par tevi. Tavas runas spējas šodien būs īpaša māksla: tas ir īstais brīdis, lai izmantotu savu daiļrunību un dabiskos literāros talantus.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Ja tev šodien būs jāpavada diena vienatnē, spēsi labi un lietderīgi  izmantot laiku. Šajā dienā tavi īstermiņa slepenie projekti var izrādīties diezgan veiksmīgi! Ja ir pienācis laiks meklēt dāvanas vai kādu citu būtisku priekšmetu, tev var izdoties labs rezultāts.

 

 

svari-mil-horSvari

Ja  esi dzimis septembrī, vārdi šajā dienā kļūs par tavu galveno ieroci. Tava dabiskā nosvērtība var tikt izmantota vienīgi miermīlīgiem, diplomātiskiem nodomiem. Tomēr, to darot, tu vari panākt, ka tavi pretinieki kļūst satraukušies; īpaši tad, kad tava kritika un dažādi izteikumi tiks pavēstīti ļoti mierīgā un nosvērtā tonī. Tas būs pamatīgs spēks!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Kad vien iespējams, pārliecinies, ka stiprini savas neprofesionālās domas un spējas, izmanto personīgos kontaktus, lai papildinātu trūkstošās zināšanas. Iespējams, kopīga interese ar kolēģiem, saliedēs jūs un palīdzēs sasniegt labākus rezultātus. Ļoti ticams, ka šajā dienā varat sākt apbrīnot viens otra talantus un sasniegumus.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī ir laba diena, lai paplašinātu paziņu loku un reklamētu tavu radošo darbību, zināšanas un personīgās prasmes. Ja tavs darbības lauks ir literatūra vai zinātniskā pētniecība, šodien tu vari prezentēt savu radošo augli saviem kolēģiem un domubiedriem, spēcīgi parādot savu viedokli.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētu stāvoklis iezīmē, lai nebaidies no kritiskām un šķietami bīstamām situācijām: tavos spēkos būs manevrēt starp tām viegli un ar pārsteidzošiem panākumiem. Izeja no kādas problēmsituācijas var būt tikpat vienkārša kā – noderīga kontakta apzināšanās, viens telefona zvans kādam draugam, partnerim, priekšniekam vai ietekmīgai personai! Apdomā, kurš tev var palīdzēt!

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Zvaigznes norāda, ka šis ir brīnišķīgs laiks, lai satiktu jaunus cilvēkus, kā arī, lai stiprinātu tavu ģimenes savienību un palielinātu romantisko saikni starp tevi un mīļoto cilvēku. Šodien laulāto kontakti vai kāds biznesa darījums var risināties tev vēlamajā virzienā. Tu, visticamāk, šajā dienā pieņemsi jebkuru sava partnera pozīciju, ja vien tā būs izteikti pieklājīga.

 

 

zivis-mil-hor

Zivis

Ja tava mīlestības dzīve vai radošie pirmsākumi nav vainagojušies panākumiem, tu šajā dienā vari mēģināt diplomātiski rast risinājumu, kas apmierinās visas puses, kas iesaistītas konfliktā. Šī ir diena, kad daudzas attiecību problēmas var atrisinātas ar vizīti pie jurista, psihologa, kādas jomas eksperta, analītiķa vai novērtētāja.

 

Jauku tev šo dienu!

 

Iepriekšējais rakstsŠausminoši un prātam neaptverami notikumi naktī risinājušies Jūrmalā; policija rīkojas nekavējoties
Nākamais rakstsNopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās