Auns

Šodien visu savu enerģiju fokusēsi uz karjeru. Ar aizrautību izmantosi katru iespēju, ar kuras palīdzību vari nokļūt tuvāk un tuvāk savu mērķu sasniegšanai. Centies izvairīties no konfliktiem un konfrontācijām. Pat, ja esi pārliecināts, ka tev ir taisnība, apkārtējie var domāt pavisam citādāk. Tā vietā, lai izšķiestu savu enerģiju strīdos, atrodi veidu, kur vari to izmantot lietderīgāk.

 

 

Vērsis

Šajā dienā liela nozīme būs tavai draudzībai un attiecībām ar citiem cilvēkiem. Iespējams, tās pavērs jaunas iespējas ceļojumiem un sava redzesloka paplašināšanai. Cieni, mīli un novērtē visu, ko šī dzīve tev ir dāvājusi. Dari to, ko mīli un izbaudi katru mirkli šajā spēcīgajā pieredzes gūšanas procesā.

 

 

Dvīņi

Šodien attiecības ar kādu tuvu cilvēku var likt tev justies ieslodzītam un ierobežotam. Šķitīs, ka pēkšņi vairs nespēj virzīties tik raiti un viegli uz priekšu kā ierasts. Atrodi laiku pārdomām par to, kas sniedz tev emocionālo drošību un padara dzīvi jēgpilnu. Kamēr vien dalīsies savās domās un vērtībās ar savu partneri, jūs veiksmīgi spēsiet turpināt ceļu kopā.

 

 

Vēzis

Zvaigznes būs visai aktīvas šajā dienā, kas nozīmē, ka tavs noskaņojums būs krietni svārstīgāks, nekā parasti. Vienu brīdi jutīsies sašļucis, taču jau nākamajā pozitīvs, optimistisks un cerību pilns. Centies atrast laiku sarunai ar kādu tuvu cilvēku un nekautrējies dalīties savās sajūtās. Tas tikai stiprinās jūsu savstarpējās attiecības.  

 

 

Lauva

Šodien būsi optimisma un pašpārliecības pilns. Tas raisīs tevī ugunīgu enerģiju un radošumu. Ja esi ieplānojis tikt galā ar pāris ikdienišķiem pienākumiem, sāc ar tiem un pēc tam jau varēsi pievērsties kam aizraujošākam.

 

 

Jaunava

Šodien būsi produktīvi noskaņots un labprāt baudīsi savā smagā darba saldos augļus. Piemērota diena savu prasmju izkopšanai un talantu attīstīšanai. Centies nebūt pārlieku kritisks pret sevi. Tā vietā apmierini savu zinātkāri, iemācoties ko pavisam jaunu.  

 

 

Svari

Šodien fokusēsies uz mājām un ģimeni. Būsi kā iespiests starp diviem dzirnakmeņiem – vēlmi apmierināt savas vajadzības, kā arī ļaušanos straumei apkārtējo labsajūtas vārdā. Šajā situācijā palīdzēs radošas nodarbes. Atrodi veidu, kā padarīt skaistāku, mierīgāku un harmoniskāku vidi sev apkārt.

 

 

Skorpions

Šī diena būs par un ap saiknes veidošanu gan ar citiem cilvēkiem, gan dažādām emocijām un idejām. Sāksi vairāk izprast pats sevi un sevī atradīsi dažādus apslēptos dārgumus, ja vien neuztversi apkārtējos kā apdraudējumu, no kura jābēg un jāslēpjas. Iespējams, izdosies pat sadziedēt kādu pagātnes brūci.

 

 

Strēlnieks

Šodien zvaigznes atnesīs tev vairākas jaunas iespējas kā pateicību par iepriekš padarīto smago darbu. Varēsi atbrīvoties no dažādām rūpēm un raizēm, kā arī atklāsi jaunus resursus, pateicoties kuriem spēsi atkal justies droši – ne tikai materiāli, bet arī emocionāli.

 

 

Mežāzis

Šī diena būs spēka un enerģijas piepildīta, kas ļaus tev nodoties gan iekšējām, gan ārējām pārmaiņām. Pārmaiņas ne vienmēr ir viegls solis, taču tu neesi no cilvēkiem, kuri baidās no smaga darba, līdz ar to lieliski sapratīsi, ka visu nepieciešams darīt lēnām, bet neatlaidīgi un pamatīgi.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien vēlēsies paslēpties no apkārtējās pasaules un ieturēt zināmu distanci no citiem cilvēkiem. Atrodi laiku, lai atjaunotu saikni ar savām emocijām, kā arī iepazītu un izprastu tās. Uzlabot noskaņojumu palīdzēs dažādas radošas nodarbes.  

 

 

Zivis

Piemērota diena dziedinošam un spirituālam darbam. Liec lietā savas prasmes šajās jomās, lai varētu palīdzēt un sniegt atbalstu apkārtējiem. Atgādini cilvēkiem sev apkārt spirituālās puses nozīmi dzīvē. Tev piemītošā empātija var palīdzēt citiem atjaunot ticību viņu spēkam, idejām un mērķiem.  

 

 

Lielisku dienu!

Iepriekšējais raksts“Slimība ir viltīga un neprognozējama…” Ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību!
Nākamais rakstsUzzinot smagu vēsti, kāda Austrumu slimnīcas pacienta sievas nervi neiztur