Tevi pozitīvi uzlādēs notikumi mīlas dzīvē. Labvēlīga diena laika pavadīšanai ārpus mājas un dažādu ģoimenisku pasākumu apmeklēšanai. Tev priekšā ir lielas pārmaiņas, taču to laikā ieteicams savas emocijas atlikt malā.

 

aunsAuns

Tev priekšā ir visai saspringta diena. Par laimi, nebūsi pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Veiksmīgi tiksi galā ar dažādām situācijām gan finanšu jomā, gan ģimenē, gan sabiedriskajā dzīvē. Drāma pavisam noteikti nav tas, kas tev šobrīd būtu vajadzīgs, tādēļ turies iespējami tālāk no tās.  

 

 

versisVērsis

Šodien ieteicams sevi palutināt un kaut brītiņu laika pabūt vienatnē un pārdomāt sev būtiskas lietas. Prātā virpināsies miljoniem domu, līdz ar to nebūs laika pievērst savu uzmanību apkārtējiem. Tas nenozīmē, ka esi savtīgs un egoistisks – tev gluži vienkārši nepietiek enerģijas visam un visiem. Labvēlīga diena dažāda veida terapijai.

 

 

dviniDvīņi

Šajā dienā būs nepieciešams vairāk sadarboties ar citiem cilvēkiem un strādāt komandā. Komunikācija ar apkārtējiem vedīsies viegli. Daudz jauka piedzīvosi arī mīlas dzīvē. Iespējams, aizrausies ar mirkļa baudīšanu, kā rezultātā zaudēsi fokusu uz pārējo pasauli. Uzmanies no pārāk daudz un lieliem traucēkļiem.

 

 

vezisVēzis

Šodien būsi asāks gan savos vārdos, gan rīcībā. Atmosfēra būs saspringta un spriedzes pilno noskaņojumu nebūs tik viegli nopurināt no sevis nost. Centies vairāk uzticēties un paļauties uz sev tuviem draugiem vai citiem nozīmīgiem cilvēkiem. Nāksies tikt galā ar savām dusmām. Velti laiku meditācijām. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.  

 

 

lauvaLauva

Šodien ieteicams būt īpaši tolerantam pret apkārtējiem. Daudzi būs emocionāli un slīks asarās, taču tu, visticamāk, būsi imūns šādās situācijās. Gaidāmas interesantas sarunas un dažādi kultūras notikumi. Labvēlīga diena komunikācijai ar citiem un dažādu pasākumu apmeklēšanai.

 

 

jaunavaJaunava

Tu ieņem visai īpašu vietu sev tuvo cilvēku sirdī un acīs. Mīlestība būs veiksmes un panākumu atslēga. Dari to, kas tevi patiesi aizrauj un to, ko patiesi mīli. Novērtē katru sīkumu savā dzīvē. Pavadi vairāk laika ar saviem ģimenes locekļiem un četrkājainajiem draugiem. Ja iespējams, paņem brīvdienu vai dodies garākā atvaļinājumā.

 

 

svariSvari

Šodien valdīs visai romantisks noskaņojums. Iespējams, apmeklēsi kādu publisku pasākumu vai saņemsi uzaicinājumu uz randiņu. Diena būs pilna ar patīkamiem un pavisam noteikti pelnītiem pārsteigumiem. Ļaujies notikumu gaitai un baudi dāvanas, ko šī diena tev atnesīs.

 

 

skorpionsSkorpions

Šajā dienā izjutīsi konkurenci. Nāksies vairāk piedomāt pie savu emociju savaldīšanas. Ieteicams parūpēties par savu fizisko veselību. Ja iespējams, atrodi laiku sportiskām aktivitātēm. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Šodien ieteicams turēties tālāk no dažādām atkarību izraisošām vielām, sevišķi alkohola. Iespējams, atskārtīsi, ka centies dzīvot ne savu, bet kāda cita dzīvi. Neļauj sevī iezagties greizsirdībai. Galvenokārt, uzmanību, laiku un enerģiju velti savai ģimenei.

 

 

mezazisMežāzis

Šobrīd notiekošais tavā dzīvē tevi lobīs kārtu pa kārtai, kā sīpolu. Nāksies sevī uzņemt daudz jaunas informācijas un iemācīties daudz ko jaunu salīdzinoši īsā laika periodā. Nav šaubu – par savu dzīvi tu varētu uzņemt pat filmu. Agrāk vai vēlāk sāksi justies kā pavisam cits cilvēks.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Celies, ej un dari. Šī diena būs pilna jautrības un piedzīvojumu gan mīlestībā, gan karjerā. Esi lepns par sevi un padarīto. Ļaujies jautrībai – apkārtējiem būs nepieciešams kāds, kurš ienes pozitīvu dzirksti ikdienā un iedvesmo.

 

 

zivis-2Zivis

Apkārt valdošo enerģiju ietekmē vari justies samērā noslēgts. Gluži kā skaists taurenis, kurš vēl atrodas kokona fāzē. Neuztraucies, agrāk vai vēlāk tu beidzot varēsi izplest savus spārnus. Tava spēka krāsa šajā dienā – tumši zilā.

 

 

Lai tev brīnumjauka šī diena!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. jūlijs
Nākamais rakstsAizputnieks laimē 123 000 eiro un kopā ar sievu piepildīs sapni