Pirmā dienas puse solās būt ļoti labvēlīga. Šajā laikā tev būs iespēja atklāti paust savas jūtas un emocijas, taču uzmanies, lai šis process nekļūst nekontrolējams. Entuziasms un alkas pēc garīgās attīstības kļūs stiprākas.

 

auns-mil-horAuns

Diena būs labvēlīga dažādām pasīvām darbībām. Iespējams, tu alksi pēc vientulības. Visas dienas garumā tevi ietekmēs dažādi iespaidi, ko gūsi no apkārtējiem notikumiem. Tev varētu rasties patīkamas izjūtas, iegrimstot dažādās ģimenes aktivitātēs un/vai darbos.

 

versis-mil-horVērsis

Līdz pat vēlam vakaram saglabāsies iespēja negaidītiem pavērsieniem, taču krasas izmaiņas, visticamāk, nav gaidāmas. Iespējams, nāksies veikt nelielas korekcijas, lai radītu/saglabātu kādas pašreizējās pozitīvās pārmaiņas. Šīs dienas apstākļi ļaus tev vienmērīgi un pakāpeniski pielāgoties savai jaunajai dzīvei bez dažādiem nozīmīgiem pārtraukumiem.

 

dvini-mil-horDvīņi

Draudzīgums, atvērts prāts un dāsnums šodien solās būt tavi lielākie trumpji dažādās situācijās. Šodien varēsi dažādās idejās iesaistīties un gūt labumu arī sev. Mēģini paturēt redzeslokā visus sev svarīgos procesus un izmaiņas, kas notiek ap tevi. Daudzas lietas, kas tev ir svarīgas, varētu vairot tavu jūtīgumu un emocionalitāti.

 

vezis-mil-horVēzis    

Šodien apstākļi ļaus tev justies brīvi un ērti. Iespējams, saistībā ar tavu jūtīgo emocionālo pasauli, šodien nāksies atsaukt atmiņā kādu īpašu notikumu, kam bijis pozitīvs, laimīgs vai iedvesmojošs raksturs. Ļoti laba diena dažādām enerģiskām rīcībām.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tavs galvenais uzdevums būs mēģināt uzturēt pareizo garīgo līdzsvaru, strādājot ar cilvēkiem. Tu vari censties kādam palīdzēt. Ja situācija ļauj, vari izlīdzēt arī materiālā ziņā un ticēt, ka dots devējam atdodas. Padomā par to, ko vēlies sasniegt tuvākajā nākotnē.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien nāksies daudz domāt par to, kā tu strādā, dzīvo un ar ko komunicē. Svarīgu lomu var spēlēt tavas jūtas attiecībā uz kādu konkrētu cilvēku, ja nāksies lemt par iespējamo sadarbību. Visticamāk, tu balstīsies uz jūtām nevis saprātīgiem pamatojumiem. Iespējams uzzināsi kāda cilvēka noslēpumus vai vājos punktus.

 

svari-mil-horSvari

Tavs draugs vai cilvēks, ar kuru kopā pievērsies savam hobijam, varētu izrādīties tev ļoti noderīgs. Reizēm pašas svarīgākās mācības un iespējas uzzināt ko jaunu un būtisku ir ļoti tuvu, taču iepriekš nav tikušas pamanītas. Lai noskaidrotu kāda cilvēka domas un viedokļus, nav obligāti viņam jāuzspiež savi uzskati.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tev būs iespējams nolikt pie malas savus profesionālos pienākumus, un tā vietā pilnībā ļaujies lietām savā personīgajā dzīvē. Šodien daudz iegūsi no komunikācijas ar saviem mīļajiem cilvēkiem un to nevarēsi salīdzināt ne ar ko citu, ne ar vienu pienākumu. Taču būs sajūta kā pēc labi padarīta darba.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Ģimenes dzīve šodien solās kļūt par laimes, mīlestības un radošās iedvesmas avotu. Ja ir iespējams, apciemo savus vecākus, bērnus vai citus radus, tas sniegs prieku viņiem, un arī tavas emocijas būs pozitīvākas. Sniedz mīlestību un saņemsi to atpakaļ ar uzviju.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Lietas, kuras esi labi sakārtojis, kustēsies uz priekšu arī bez rūpīgas uzraudzības. Labi, ja ir iespēja iegūt jaunas zināšanas vai sakārtot savu apkārtni. Paplašini savu redzesloku, koncentrējies uz privāto dzīvi un savām vajadzībām.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Materiālās problēmas tev nedraud. Tavi talanti un prasmes šodien atradīs lielisku pielietojumu, var radīt papildus ienākumus. Palīdzību lūgt nebūs viegli, tomēr tu to saņemsi no tuvākajiem.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien viss ies no rokas un tu jutīsies pateicīgs dzīvei par tās dāvanām. Lielākā daļa no tavām pašreizējām vajadzībām tiks vairāk nekā apmierinātas. Pat vairāk – saņemsi to, uz ko nemaz necerēji. Uzmanies, lai nekļūsti par narcisu, īpaši, ja saņem daudz komplimentu.

 

Lai tev jauku mirkļu piepildīta šī diena!

 

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...