Zvaigznes ienesīs arī nedaudz māksliniecisku un radošu garu šajā dienā. Neizbēgamas būs garastāvokļa maiņas. Labs veids, kā sakārtot savu ķermeni un prātu – fiziskās aktivitātes. Komunikācijā ar apkārtējiem manāms būs likteņa pirksts. Vērs uzmanību uz savas personības attīstību un pašizpausmi.

 

aunsAuns

Šodien vari justies nedaudz iestrēdzis un miegains. Centies nekļūt pārāk untumains komunikācijā ar citiem. Paņem nelielu atelpas pauzi no saviem darbiem un pienākumiem, atpūties. Strīdi, ar kuriem saskarsies šajā dienā, būs ātri un viegli atrisināmi. 

 

versisVērsis

Tevī un tev apkārt virmos daudz un dažādas emocijas. Vari justies atsvešinājies pats no sevis un ne savā ādā. Jutīsi vajadzību izpausties, taču nezināsi, kur un kā to darīt. Tas attiecas ne vien uz emocijām, bet arī uz fizisko stāvokli. Tava krāsa šajā dienā – tirkīza zilā.

 

dviniDvīņi

Klausi savai sirdij un noskaidro, vai cilvēks, pret kuru tev ir spēcīgas jūtas, izjūt to pašu arī pret tevi. Šobrīd atrodies nozīmīgā savas dzīves posmā. Tiesa gan, būsi ļoti emocionāls, taču tas neliegs tev izbaudīt šo dienu. Labvēlīgs laiks mākslinieciskām un radošām aktivitātēm. Zvaigznes tevi lutinās finanšu jomā. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

vezisVēzis

Ieteicams izmantot šo dienu, lai sakārtotu sevi un uztaisītu nelielu restartu savam prātam un ķermenim. Palutini sevi ar dažādām kopjošām procedūrām. Ja iespējams, izvairies no skaļām, trokšņainām vietām. Iespējams, pēdējo dienu laikā vairāk nācās rūpēties par kāda sev tuva cilvēka emocionālo stabilitāti. Tagad ir laiks parūpēties pašam par sevi. Tava krāsas šajā dienā – sarkanā un violetā.

 

lauvaLauva

Priecājies! Smiekli ir šodienas panākumu un veiksmes atslēga. Piedzīvosi kādu liktenīgu notikumu. Intuīcija būs sevišķi spēcīga, kā rezultātā sajutīsi sevī teju pārdabiskas spējas. Gaidāmas nozīmīgas sarunas un tikšanās ar cilvēkiem. Izbaudi šo dienu no visas sirds!

 

jaunavaJaunava

Iespējams, jutīsies emocionālāks, nekā ierasts. Centies pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni un draugiem. Tevī var pamosties mākslinieks, līdz ar to vēlēsies ļauties radošajam garam. Darbs pie ilgtermiņa projektiem atmaksāsies ar uzviju. Seko savai sirdsbalsij.

 

svariSvari

Šodien nāksies tikt galā ar vairākiem sarežģījumiem un brīžiem jutīsies, it kā stāvētu bezdibeņa malā. Veiksme tevi nepametīs arī šajā dienā, tomēr tā būs salīdzinoši emocionāla. Iespējams, nāksies uz mirkli apstāties savā ikdienas skrējienā, taču tas būs tieši tas, kas nepieciešams, lai varētu produktīvi turpināt ceļu pretī saviem mērķiem.

 

skorpionsSkorpions

Šodien gūsi vairākas vērtīgas mācības komunikācijā ar citiem. Piedzīvosi pēkšņas pārmaiņas sevī pašā vai kādā sev tuvā cilvēkā. Mēness būs harmonijā ar tavām emocijām, kas palīdzēs nedaudz atgūties no iepriekš saspringtās enerģijas. Iepazīsti savas personības maigāko pusi. Tava krāsa šajā dienā – zelta.

 

strelnieksStrēlnieks

Šodien atradīsies pozīcijā, kurā vari mainīt kādus sev ne tik labvēlīgus apstākļus sev par labu. Visticamāk, šo situāciju piedzīvosi karjeras jomā vai mājas dzīvē. Esi gatavs īpašiem un patīkamiem pārsteigumiem, kuri raisīs sevišķi pozitīvas emocijas.

 

mezazisMežāzis

Šodien būsi visai emocionāls. Ja iespējams, noslēdzies no apkārt valdošās kņadas un burzmas un nododies meditācijām. Divvientulībā ar sevi pavadīts laiks var izrādīties tieši tas, kas tev šobrīd vajadzīgs, pat, ja šis brīdis būs neilgs. Pozitīva notikumu attīstība gaidāma gan romantiskajā dzīvē, gan karjerā.

 

udensvirsŪdensvīrs

Šī diena, varētu teikt, sūta tev ugunsbumbu ar savu enerģiju. Kur, kad un kā to izmantot ir tikai un vienīgi tavā ziņā. Šodien saņemsi iepriecinošus jaunumus, kuri var izrādīties liktenīgi. Apkārt valdīs smiekli un smaidi. Tavas krāsa šajā dienā – dzeltenā un oranžā.

 

zivis-2Zivis

Nesteidzies notikumiem pa priekšu. Pacietībai piemīt savs šarms un skaistums. Mēnesī valdošā enerģija harmoniski mijiedarbosies ar tevi. Koncentrējies uz sev tuvām un nozīmīgām lietām. Ja iespējams, pavadi vairāk laika ar ģimeni un draugiem – cilvēkiem, kuri liek tev justies īpaši. Tava krāsa šajā dienā – zilā.

 

Lai tev izdodas viss iecerētais!

Iepriekšējais rakstsPēc maltītes “McDonald’s” kļūst stāvus bagāta
Nākamais rakstsLūk, šī ir visspēcīgākā horoskopa zīme