Divdesmit septītajā maijā ikviens būs apveltīts ar apķērību un asprātību, tiesa gan – spēcīgāko zīmju pārstāvji šo ietekmi var arī neizjust.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem jārēķinās ar to, ka vājāku zīmju pārstāvji šodien nebūs tik viegli uzveicami kā ierasts. Tu esi pieradis, ka ar savu straujo dabu un aizrautību vari izlauzties cauri jebkuriem sarežģījumiem, tai skaitā cilvēkiem, taču šodien tas būs krietni grūtāk.
 

 

versisVērsis

Vēršiem ieteicams pievērsties savam darāmajam un nelikties ne zinis par to, kas notiek apkārt. Tu nemīli konfliktus, tādēļ bieži vien izvairies no visām situācijām, kuras draud pārvērsties par nesaskaņām. Jo vairāk koncentrēsies pats uz sevi un saviem pienākumiem, jo drošāk varēsi justies.

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem nevajadzētu baidīties sevi aizstāvēt, taču ieteicams izvairīties no konfliktiem ar citiem. Tavs asais prāts būs tavs trumpis šajā dienā, tomēr, diemžēl, tas var nebūt gana spēcīgs, lai uzvarētu tādu zīmju pārstāvjus, kā Ūdensvīrs, Jaunava, Vērsis un Skorpions.
 

 

vezisVēzis

Vēžiem vajadzētu būt uzmanīgiem komunikācijā ar jaunākajiem ģimenes locekļiem. Ir pilns Mēness un, kamēr pieredzējušākie un pieaugušākie tuvinieki tā doto apķērību izmantos stratēģiski, bērni un jaunieši par spīti tam var rīktoties visai neprātīgi, kas tevi var sāpināt. 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem ieteicams piedomāt pie savas atbildes reakcijas uz citu izteikto kritiku. Bieži vien apkārtējie attiecas pārmetoši pret tev raksturīgo aizrautīgo un uzņēmīgo dabu. Parasti tev visai veiksmīgi izdodas atvairīt šos negatīvos komentārus. Ieteicams šādu attieksmi saglabāt arī dažādu verbālu sadursmju laikā.

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušie šajā dienā labprāt nodosies sev uzticēto pienākumu pildīšanai. Tas tevi arī veiksmīgi pasargās no dažādiem konfliktiem. Vienīgās galvassāpes var sagādāt atsevišķu cilvēku izteiktās piezīmes, taču tas, cik laipni vai nelaipni uz tām atbildēt, ir tavā ziņā. 

 

svariSvari

Svariem jārēķinās, ka šodien no konfliktsituācijām neizbēgt, taču maz ticams, ka kāds no tiem būs tik liels, ka tā risināšanai būs vajadzīga tava iesaistīšanās. Apkārtējie vairāk vai mazāk nodarbosies ar reslingu, nevis patiesi aukstasinīgām cīņām.  

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem ieteicams apdomāt, kā reaģēt uz sev izteiktiem apvainojumiem. Bieži vien tava reakcija emociju uzplūdā ir pārāk asa un spriedzi konkrētajā situācijā padara tikai vēl lielāku. Neļauj konfliktiem iziet ārpus rāmja. 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki, ja vien paši nemeklēs nepatikšanas, no konfliktiem šajā dienā prasmīgi izvairīsies. Gan fakts, ka labprātāk uzturies vienatnē, gan tas, ka laika gaitā esi iemantojis apkārtējo cieņu un respektu, palīdzēs tev apiet jebkādas nesaskaņas.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem komunikācijā ar apkārtējiem ieteicams būt uzmanīgiem. Apkārtējie būs visai iekarsuši un saspringti, līdz ar to pastāv risks, ka viens nepareizs vārds vai rīcība var rezultēties ievērojami lielā konfliktā.

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem nav jāizvairās no argumentiem ar apkārtējiem. Kamēr tu spēsi kontrolēt savu temperamentu, nekādas problēmas nav gaidāmas. Tev patīk draudzīgi pastrīdēties un šī diena būs ideāli piemērota tam, ja vien, cīnoties par savu taisnību, nezaudēsi galvu.

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem ieteicams rūpīgi izvēlēties kompāniju, kurā šodien uzturēties. Tu ļoti ietekmējies no apkārtējiem un, ņemot vērā, ka liela daļa cilvēku šodien būs visai trauksmaini, pastāv iespēja, ka arī tava diena viņu ietekmē izvērtīsies visai grūta. 

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...