Dienas pirmā puse var atsaukt atmiņā kādus pagātnes notikumus, bet pēcpusdienā un vakarpusē iestāsies ilgi gaidītais miers.

 

auns-mil-horAuns

Aunu iedzimtā enerģija šodien nebūs tik izteikta, darbā un citās aktivitātēs drīz vien var rasties vajadzība pēc pauzītes. Pieejiet lietām no praktiskās puses. Dzīvesprieks reizē nesīs arī apetītes pieaugumu.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien būsiet mierīgs un laimīgs, draugu un radinieku novērtēts. Pat svešinieki pamanīs Vēršu lielisko garastāvokli. Laba diena, ko pavadīt kopā ar ģimeni. Var rasties pastiprināta interese par reliģiju un mūziku.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai ko jūs šodien darītu, komfortablos apstākļos to paveikt būs krietni vieglāk. Šodien visur meklēsiet labāko piedāvājumu. Profesionālisms un labas attiecības ar apkārtējiem var materializēties lielākos ienākumos.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Laba diena sen lolotam projektam. Īpašas sekmes zvaigznes sola tiem vēzīšiem, kuri nedzenas vienīgi pēc naudas, bet pievēršas arī garīgām vērtībām.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvu intereses pēc karjeras izaugsmes, slavas un goda dubultosies. Tāpat proporcionāli pieaugs garīgās un finanšu ambīcijas. Pieaugs iespējas iegūt paaugstinājumu vai jaunu, lieliski apmaksātu amatu.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pārāk neaizraujieties ar domām par naudu. Lieliska diena sociāliem kontaktiem ar ikvienu, tai skaitā svešiniekiem. Teicams brīdis gan dārgiem pirkumiem, gan labdarībai.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Svarus gaida patīkams pārsteigums. Izpelnīsieties vadības cieņu, kas var materializēties. Jūs esat savā vietā un to lieliski apzināties.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Teicama diena, lai noregulētu attiecības ar mīļoto. Spēsiet piesaistīt dāsnus klientus. Tomēr esiet uzmanīgi un neidealizējiet cilvēkus – tas var būt māņu manevrs vai saistīts ar labu garastāvokli un veiksmi.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nozīmīgi kļūs papildu ienākumu avoti. Attiecībās gan neļaujiet dominēt materiālajai pusei. Dienas otrajā pusē iespējama negaidīta tikšanās ar sen neredzētu cilvēku.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien saule ir jūsu pusē. Uzlabosies attiecības ar tuvajiem, spēcīgākas kļūs intereses. Mieru salīgt vislabāk iespējams pie lieliskas maltītes un glāzes vīna.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ļoti svarīgs būs mājas komforts, labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta. Īpaši tad, ja izsmelsiet sevi darbā. Iespējams kāds spontāns un dārgs pirkums, piemēram, kvalitatīvas mēbeles.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Kārtējā iespēja zivtiņām sevi pierādīt labākā gaismā, nekā patiesībā ir. Nekautrējieties parādīt savas prasmes un talantus, īpaši, ja esat apdāvināts pavārmākslā, mūzikā vai ekonomikā.

 

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 6.-12. marts
Nākamais rakstsBrīdina par laiku tuvākajās stundās