Planētas iesaka šodien pievērst lielāku uzmanību loģikai un veselajam saprātam, nevis intuīcijai. Tava iztēle var būt ļoti aktīva, tomēr saglabāsi spēju diferencēt ilūzijas un realitāti.

 

auns-mil-horAuns

Diena ir labvēlīga pirkumiem un tam, lai tu pievērstu lielāku uzmanību saviem ienākumiem, naudas pārvaldīšanai, uztura paradumiem un mājsaimniecības izdevumiem. Rūpējies par savām lietām, taču nesasteidz šīs norises. Tādas nianses kā steiga, organizēšanas trūkums, pretrunas un niknums –  agrāk vai vēlāk var kaitēt, nevis darīt tev labu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, lai šodien ieklausies  sava organisma sūtītajos signālos. Tas ir īpaši svarīgi, jo tas būs ļoti jutīgs pret jebkādu iejaukšanos no ārpuses. Tavā kuņģī var sacelties pamatīga vētra pret kādu neveselīgu pārtikas produktu. Vēlams instinktīvi izvairīties arī no kontaktiem ar tām personām, kuru uzskati un ieradumi ir pretēji taviem.  

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Šodien tev vajadzētu pavadīt mazāk laika runājot. Īpaši tas attiecas uz solījumu izteikšanu. Rīt tu jau spēsi atrast jaunus informācijas avotus un komunikācijas iespējas, kas palīdzēs attīstīt vairāk veiksmīgu domu un ideju.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Šī ir labvēlīga diena lielākajai daļai tavu personīgo iniciatīvu. Šodien spēsi ar optimismu un no cita skatu punkta uzlūkot savu tuvāko nākotni. Tāpat, visticamāk, nebūs ne mazāko iemeslu, lai bažītos par rītdienu. Šis ir labs laiks saskarsmei ar taviem draugiem un radiniekiem.

 

lauva-mil-horLauva

Tev šodien ir rūpīgi jāizvēlas savs mērķis, turklāt nepieņemot steidzīgus lēmumus. Stabila, konsekventa virzība uz izvēlēto darbību, izrādīsies veiksmīga. Šodien īpaša nozīme var būt tavai mijiedarbībai ar priekšniecību, vecākiem un kādu ietekmīgu cilvēku.

 

 


jaunava-mil-hor
Jaunava

Tie šī zvaigznāja pārstāvji, kuri dzimuši septembra vidū, šodien jutīsies vispārliecinātāk un komfortablāk. Ja esi dzimis augustā, tavas domas virpuļos ap jauniem plāniem. Centies saglabāt savu pieaugošo enerģiju, izvairoties no pakaļdzīšanās pēc neviennozīmīgiem mērķiem un apšaubāmām partnerībām.

 

 

svari-mil-horSvari 

Esi pārliecināts par to, kā pārvaldi kopīpašumu un mantu, kā arī resursus, kas tev ir uzticēti. Kopējās materiālās bāzes drošība šodien būs vissvarīgākā, kas nodrošinās panākumus un kādu veiksmīgu iegādi.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien nebūs grūti rast stabilu vietu starppersonu attiecībās, pat tad, ja ir dažas lietas, kas tev citu cilvēku uzvedībā mēdz pamatīgi traucēt. Tavs partneris, visticamāk, būs mierīgs, uzticams un lojāls. Ja tu nepievilsi šo sev tik nozīmīgo cilvēku, atradīsi patiesi ideālu sabiedroto un brīnišķīgu dzīves biedru.

 


strelnieks-mil-hor
Strēlnieks

Šodien zvaigznes tev iesaka koncentrēties uz ikdienas darbiem, izvairoties no izlikšanās un romantikas. Pieliec pūles, lai strādātu komfortablos apstākļos. Šajā dienā būs liela nozīme pareizam un sabalansētam uzturam, kas palīdzēs uzturēt labu veselību. Ja tavs kolēģis, ārsts, radinieks vai kādas uzraudzības iestādes darbinieks šodien nav īpaši runīgs, neuztraucies, šī persona tāpat darīs visu, kas ir viņas spēkos, lai tev palīdzētu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šis ir brīnišķīgs laiks vientulības brīžiem vai nesteidzīgām darbībām ar cilvēkiem, kuru sabiedrību patiesi izbaudi. Zvaigznes norāda, ka ir arī labvēlīgs periods, lai darītu tās lietas, kas tev ir īpaši saistošas.  Pavadi kvalitatīvu laiku kopā ar sev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šī ir laba diena, lai risinātu mājsaimniecības darbus. Zvaigznes mudina uzkopt savu dzīves telpu. Tas palīdzēs atpūsties, analizēt neseno notikumu rezultātus un veikt reālāku cilvēku un lietu izzināšanu.

 

zivis-mil-horZivis

Mijiedarbībai ar taviem vistuvākajiem šodien būs ļoti liela nozīme. Ja iespējams, paļaujies vien uz pārbaudītiem kontaktiem; nemēģini izveidot jaunus sakarus, cerot uz mieru un labklājību. Kad mācies vai pēti kaut ko, pievērs uzmanību pagātnes materiāliem.

 

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...