Uzzini, ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola turpmākajām pavasara otrā mēneša dienām. Izbaudi no sirds! 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ gaidāmi pozitīvi jaunumi no tālienes – tas varētu būt arī kāds materiāls labums. Veiksmīga nedēļa tiem, kuri plāno doties komandējumā. Nesaskaņas un konflikts ģimenē atklās tavu tuvinieku patiesās domas, mērķus un vēlmes. Atsevišķos jautājumos varat panākt vienošanos un kompromisu, taču ne visos. Auna zīmē dzimušās sievietes darīs visu iespējamo, lai izmantotu savā labā situāciju, kurā viņas nonāks pateicoties savam bērnam vai mazbērnam. Vīriešiem zvaigznes sola samērā lielu pienākumu nastu gan mājās, gan darbā, taču ar tiem veiksmīgi un ātri izdosies tikt galā. Interesanta attīstība un emocionāli notikumi gaidāmi mīlas dzīvē tiem, kuru partneris dzīvo citā pilsētā vai valstī. Vīriešiem gaidāms svarīgs notikums vai saruna par viņu personīgo dzīvi. Tavās attiecībās ar kolēģiem varētu rasties dažādi sarežģījumi. Tos izraisīt varētu persona, ar kuru tev nav sevišķi labas attiecības un, kura visiem labi zināma ar savu stūrgalvīgo un konfrontālo dabu.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ Vērša zīmē dzimušie līksmos svinībās par godu meitai, mazmeitai, māsas vai brāļa meitai. Gaidāmas interesantas sarunas ar draugiem un kolēģiem, kā arī jaunas profesionālās un biznesa iespējas. Pārsteidzoša nedēļa izvērtīsies tiem, kuri pašlaik iesaistīti tiesu darbos vai plāno apmeklēt juridiskās vai valsts iestādes. Vientuļajiem Vēršiem ieteicams turēt acis un ausis vaļā, lai nepalaistu garām iepazīties ar potenciālo partneri romantiskām attiecībām. Nelielas problēmas sagādās kāds vīrietis no ģimenes loka. Var izvērsties konflikts ar sievieti naudas vai citu finanšu lietu dēļ. Tevi iepriecinās kādas meitenes vai jaunas sievietes klātbūtne. Dažu Vērša zīmes pārstāvju personīgajā vai profesionālajā dzīvē ienāks jauna persona. Negaidīti notikumi un jaunumi būs saistīti ar kādu, kurš dzīvo citviet. Pievērs uzmanību notiekošajam nedēļas beigās – atkārtosies dažādi pagātnes notikumi.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa tevi iepriecinās un atalgos ar veiksmi izglītībā un/vai karjerā. Gūsi atlīdzību par padarīto, kā arī tapsi zināms plašākai auditorijai pateicoties kādam īpašam notikumam. Labvēlīgs laiks, lai uzsāktu jaunu darbu. Iepazīsies ar cilvēku, kurš mainīs tavas domas par dažādām lietām. Tas skars gan Dvīņu zīmē dzimušos vīriešus, gan sievietes, taču tas nebūs sākums jaunām, romantiskām attiecībām. Apsvērsi kādu piedāvājumu un informāciju ar cilvēku, kurš dzīvo citviet. Aizkavēsies tavu plānu un tev doto solījumu realizācija. Neizdari steidzīgus secinājumus, ka esi visu zaudējis. Esi pacietīgs – zvaigznes sola dažādus interesantus notikumus. Nedēļas beigās apmeklēsi kādu sanākšanu, kuru organizēs sieviete no draugu vai tuvinieku vidus. Tiem, kuri plāno izbraukumu nedēļas nogalē, ieteicams apvienot patīkamo ar lietderīgo, atrodot laiku gan izklaidei, gan darbam un biznesam. Sievietēm gaidāmi interesanti pavērsieni romantiskajās attiecībās vai jaunas iepazīšanās.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ Vēža zīmē dzimušajiem, it īpaši sievietēm, ir lielas cerības  atrast risinājumu kādai ar naudu un finanšu dokumentiem saistītai problēmai. Esi piesardzīgs saskarsmē ar sievieti no ģimenes vai draugu loka. Dažiem nāksies uz noteiktu laiku šķirties no sava bērna vai bērniem dēļ kāda ceļojuma, izbrauciena vai došanās ciemos. Gaidāmi vairāki izdevumi saistībā ar bērniem, taču tie būs pamatoti un saprātīgi. Vīriešiem zvaigznes sola vairākas iespējas nopelnīt, kā arī noslēgt izdevīgus līgumus. Saņemsi kāda vīrieša jaunumus vai telefona zvanu no tālienes. Esi gatavs dažādiem notikumu pavērsieniem mīlas dzīvē. Ļauj ritēt visam savu gaitu un neizdari spiedienu ne uz ko un ne uz vienu. Nedēļas nogale atnesīs ar tavas otrās pusītes draugiem vai tuviniekiem saistītus pārsteigumus. Emocionālu šo nedēļu padarīs kāds vīrietis tavā ģimenē – dēls, mazdēls, brālis, znots, tēvs vai vectēvs. Tiem, kuriem nedēļas nogalē plānots strādāt, gaidāmi lielāki ienākumi, veiksme un gandarījums pēc labi padarītā darba. Gaidi patīkamus jaunumus no paziņām vai svešiniekiem, kuri dzīvo tālienē.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Tev priekšā ir labvēlīga nedēļa finanšu problēmu risināšanai, kā arī naudas lietu sakārtošanai un maksājumu veikšanai. Veiksme būs tava sabiedrotā. Peļņas gūšana būs visai viegla un neprasīs īpašu piepūli. Nostabilizēsies arī finanšu situācija ģimenē. Būsi spējīgs rast risinājumu savām emocionālajām problēmām, pārpratumiem vai šaubām, kuri pēdējā laikā rada diskomfortu tavās romantiskajās attiecībās. Atklāsi kāda centienus tajās ieviest intrigas savtīgu nolūku dēļ. Saņemsi negaidītus, pozitīvus jaunumus vai ielūgumu no kāda, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Daži dosies patīkamā, taču neplānotā un spontānā izbraucienā. Var nākties doties ar darbu saistītā ceļojumā, kura laikā ieplānota svarīga tikšanās. Nedēļas nogali ieteicams veltīt dažādu jaunu ideju un pārmaiņu realizēšanai. Tie, kuri brīvdienās strādās, varēs rēķināties ar veiksmīgiem rezultātiem un ienākumiem. Lauvas zīmē dzimušie vīrieši šonedēļ būs tendēti vairāk tērēt naudu. Būsi devīgs un vēlēsies, lai apkārt valda prieks un jautrība. Sievietes parūpēsies par patīkamas atmosfēras radīšanu mājās. Iespējams, dažas pārsteigs savus mīļos ar kādu kulinārijas šedevru.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa daudziem Jaunavas zīmes pārstāvjiem būs par un ap nozīmīgām finanšu vai biznesa attiecībām, līgumu un dažādu vienošanos slēgšanu. Pastāv risks tikt apkrāptam, manipulētam vai saņemt piedāvājumu pašam rīkoties nekrietni, kas tevī izraisīs milzu dusmas un pieliks punktu tavās un konkrētā cilvēka attiecībās. Iespējams, šādā situācijā nonāks kāds no taviem ģimenes locekļiem. Raizes sagādās nebūšanas vai problēmas kādas sievietes dzīvē, kurai tu, diemžēl, nekā nevarēsi palīdzēt. Vīriešiem nedēļa var izvērsties mulsinoša un neskaidrību pilna, kas īpaši sarežģīs lēmumu pieņemšanu un nozīmīgu jautājumu atrisināšanu. Gaidāma tikšanās, sanākšana saistībā ar kādu tuvinieku. Tevi iepriecinās uzmanības apliecinājums, dāvana vai palīdzība no tēva, vectēva vai vecākā brāļa. Mīlas dzīvē esi gatavs gūt jaunu, interesantu pieredzi, it īpaši, ja uzsāki attiecības ar otro pusīti pavisam nesen.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Tev priekšā ir labvēlīgs laiks dažādu finanšu attiecību sakārtošanai. Iespējamas nopietnas un svarīgas sarunas un tikšanās. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm pārsteigumi šajā nedēļā lielākoties būs saistīti ar citām sievietēm. Vīrieši saņems apliecinājumu par parakstītu, noslēgtu finanšu dokumentu vai līgumu. Mīlas dzīve solās būt negaidītu notikumu pilna gan tiem, kuri jau iestūrējuši laulības ostā, gan tiem, kuri vēl ir tikai otrās pusītes meklējumos. Tā būs pozitīvu emociju piesātināta. Nedēļas laikā iespējama tikšanās vai sarunas ar citiem cilvēkiem par steidzamu vajadzību gūt risinājumu dažādām problēmām. Pastāv risks, ka tava mīļotā cilvēka veselības problēmas attīstīsies pavisam negaidītā veidā vai arī iepriekš uzstādītā diagnoze izrādīsies nepareiza. Var nākties nokļūt par kāda drauga vai tuvinieka krāpniecības upuri, ko būs visai grūti pieņemt un samierināties.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī nedēļa būs neparastu pieredžu, mistēriju pilna, kuras laikā satiksi cilvēkus ar pārdabiskām spējām un dotībām. Nesteidzies asi reaģēt, sastopoties ar ko neierastu un šķietami savādu. Labvēlīgs laiks, lai veiktu pirkumus mājai vai ieviestu izmaiņas un inovācijas mājas interjerā, kā arī, lai iegādātos jaunu mājvietu vai vienkārši mainītu dzīvesvietu. Zvaigžņu labvēlību saņems arī tie, kuri plāno doties ceļojumā, lai atpūstos vai apciemotu tuviniekus un draugus. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm ceļojums var izrādīties kaut kādā veidā nozīmīgs viņu nākotnei. Iespējams, satiksi jaunus cilvēkus un nodibināsi jaunus kontaktus. Pastāv risks attīstīties veselības problēmām bērnam. Vīriešiem nāksies apsvērt, vai pieņemt jaunus izaicinājumus un iespējas, ko tie šajā nedēļā saņems. Mīlas dzīvē lielas izmaiņas nav gaidāmas, taču attiecību attīstību var ietekmēt kādi ar bērnu saistīti notikumi.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem šonedēļ nāksies pamatīgi pievērsties darbam un saviem pienākumiem. It īpaši tas attiecas uz sievietēm. Tevi pārņems nemiers un spriedze, kamēr nebūsi noslēdzis kādu finanšu dokumentu vai saņēmis naudu. Būsi patīkami pārsteigts dzirdēt patīkamus vārdus no cilvēka, par kuru biji pārliecināts, ka viņam pret tevi ir negatīva attieksme. Vīrieši baudīs prieku, ko tiem sniegs neplānoti veikts pirkums vai negaidīta dāvana. Zvaigznes sola svinības saistībā ar otro pusīti vai taviem personīgajiem sasniegumiem. Saņemsi ielūgumu uz sanākšanu par godu kādai meitenei vai jaunai sievietei. Ieteicams piedomāt pie produktivitātes šajā nedēļā un neizniekot to tikai izklaidēm. Uzklausi un izvērtē katru iespēju un ieteikumu, ko saņemsi. Ja nepieciešams, konsultējies ar kādu pieredzējušāku personu, lai spētu pieņemt pareizo lēmumu. Finansiāli labs laiks, kurā spēsi gūt peļņu, nostabilizēt ģimenes budžetu un atrisināt ar naudu saistītās problēmas.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem gaidāma iepazīšanās un tikšanās ar jauniem cilvēkiem, ar kuriem tiem ir daudz kā kopīga – līdzīgas personības, pieredze, zinātkāre, prasmes. Sarunas ar draugiem šajā nedēļā ritēs par un ap tavām personīgajām vai ģimenes problēmām. Problēmas darbā atstās iespaidu arī uz mājās valdošo atmosfēru. Centies visas negācijas laist sev garām un neuzsūkt tās sevī. Pastāv risks ārkārtas situācijai mājās, kuras cēlonis būs kādas ierīces vai instalācijas defekts. Raizes sagādās drīzumā plānots ceļojums, taču tajā gaidāmi negaidīti, tev labvēlīgi un veiksmīgi notikumu pavērsieni. Iespējami lielāku, bet plānoti izdevumi, kā arī iepriecinoši ienākumi. Gados jaunākiem Mežāža zīmes pārstāvjiem zvaigznes sola īpašus notikumus ar draugiem vai tuviniekiem. Šis laiks būs piesātināts ar pozitīviem jaunumiem, kā arī spēsi beidzot gūt ilgi kāroto materiālo stabilitāti.

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem nedēļa solās būt pilna ar jaunām iespējām un aizraujošiem notikumiem darba vietā. Beidzot varēsi dot startu savu ideju un plānu realizācijai. Pastāv risks problēmām mājās, kuru risināšanai nāksies veltīt vairāk laika. Sievietēm ieteicams šo nedēļu izmantot, lai harmonizētu savas attiecības ar ģimenes locekļiem, gūtu jaunas pazīšanās vai palīdzētu izveidot attiecības citiem cilvēkiem. Svarīga nedēļa attiecībām starp mātēm un meitām. Centies neiespringt uz konkrētu problēmu risināšanu šajā nedēļā – liela iespēja, ka šobrīd ar tām vēl netiksi galā un nāksies tām veltīt vairāk laika vai darba. Vīrieši jutīsies neapmierināti, vīlušies un/vai emocionāli nestabili. Meklēsi atbildes uz dažādiem jautājumiem un centīsies rast veidu, kā izkļūt ārā no šī depresīvā dvēseles stāvokļa. Parūpējies par sevi un velti kaut nedaudz laika pārmaiņām vai atpūtai. Nepateicīgs laiks ceļošanai – var nākties saskarties ar sarežģījumiem pirms došanās ceļā vai ceļojuma laikā. Saņesi nepatīkamus jaunumus no tālienes, saistībā ar dramatiskiem notikumiem ģimenē.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem labvēlīga nedēļa ceļošanai. Iespējams, gūsi jaunas iespējas no vai saistībā ar ceļošanu un cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Katrā ziņā – esi gatavs pārsteigumiem šajā sakarā. Var nākties pēkšņi mainīt savus plānus un cerības. Nonāksi neparedzētā situācijā un apstākļos, dēļ kuriem būs ātri jārīkojas un jāievieš izmaiņas. Par sevi atgādinās kāda senā vai ne tik senā pagātnē garām palaista iespēja. Jutīsies sarūgtināts par to, ka šādu kļūdu pieļāvi. Iespējams, ka pie tā patiesībā vainojams kāds cilvēks, kurš sniedza tev nepiemērotu padomu, lai gūtu sev kādu labumu. Cilvēks, ar kuru biji iesaistīts visai lielā konfliktā, meklēs veidus, kā harmonizēt un uzlabot attiecības ar tevi. Šajā nedēļā tavi personīgie un profesionālie kontakti būs tie, no kā smelties jaunas idejas un plānus. Vīriešiem būs jāpieņem nozīmīgi lēmumi vai jāveic lieli pirkumi. Gaidāma peļņa no darba, valsts iestādes vai bankas. Sievietēm īpaši notikumi gaidāmi ar kādu vīrieti no citas pilsētas vai valsts. Nedēļas laikā sasniegsi kādu iepriekš izvirzītu mērķi vai uzsāksi ko pavisam jaunu savā dzīvē.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas! 

Sabiedrība

Diemžēl piektdienas rīts sācies ar skumju vēsti

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 51 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši četri cilvēki un viens gājis...

Atrasta pirms pusgada pazudusi sieviete; pārtikusi no sūnām un zāles

Sieviete, kura ASV pazuda pirms sešiem mēnešiem, tika atrasta dzīvojot teltī nekurienes vidū un izdzīvojusi,...

Kašers humpalu bodē piedzīvo pagalam neveiklu situāciju – VIDEO

  Neveiklu situāciju kādā lietoto apģērbu veikalā piedzīvojis STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Kašers jeb...
http://myadoftheday.com/

“Mums dzīvē viss ir nokārtojies!” Jauna vidzemniece laimē prātam neaptveramu summu un nomaksā kredītu

  23. aprīlī kāda 33 gadus veca vidzemniece Simtgades loterijā laimēja 100 000 eiro. “Es zināju, ka reiz pienāks...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....

Megana Mārkla nevilšus atklāj, cik patiesībā nelaimīgs ir princis Harijs

  Megana Mārkla ir sarakstījusi bērnu grāmatu “Bench” un tajā ir minēts, cik nelaimīgs ir viņas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. maijs

 Tavs spēcīgākais ierocis šajā dienā būs tavi pateiktie vārdi.   Auns Auna zīmē dzimušie bieži vien iekuļas nepatikšanās,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. maijs

  Auns Auni ir drosmīgi un enerģiski cilvēki, kuri no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa ņems visu, ko var...
Foto:Flickr.com/Latvijas armija/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. maijs

  Lai arī lielākā daļa cilvēku jutīsies stipri iedvesmoti darbam (un arī lieliski paveiks savus plānus),...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. maijs

Dienas pirmā puse solās būt diezgan nelabvēlīga īsiem izbraucieniem. Biznesa komunikācija nenoritēs gludi. Tevi var...

Šīs ir piecas bīstamākās horoskopa zīmes

Lūk, šīs zodiaka zīmes nevajadzētu izprovocēt, jo tās dusmu lēkmē var kļūt nekontrolējamas un ticams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. maijs

Dari, ko uzskati par nepieciešamu darīt, lai pasaule kļūtu labāka, kā arī iedvesmo arī citus...

Mājai un Dārzam

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....

Parādās pilnīgi jauna prognoze par laiku nākamnedēļ

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, nākamnedēļ Latvijā gaidāma ievērojama laika maiņa. "Nu jau...

Izskan nepatīkamas ziņas par laiku maija pirmajā nedēļā – prognoze 7 dienām

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks ciklonu darbība, tādēļ daudzviet, jo īpaši nedēļas sākumā, ir...