2021. gada nedēļas ripo viena aiz otras, jau februāris klāt. Nāc, aplūko savu nedēļas horoskopu un uzzini, kas zvaigznēs ierakstīts tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šī nedēļa solās būs diezgan aizņemta strādājošām un studējošām Auna zīmes pārstāvēm. Pievērs uzmanību saviem darba kolēģiem, to noskaņojums var ietekmēt kopējo atmosfēru darbā. Auna zīmē dzimušie vīrieši saņems kādu svarīgu dokumentu, jaunumus vai līgumu. Ja tev ir bērns, esi uzmanīgs ar solījumiem ko tam dod vai lietām, ko bērns apsola tev. Neļauj viņam melot un izvairies arī pats no jebkāda veida meliem. Tas var ietekmēt jūsu attiecības nākotnē. Tevi pārsteigs kāda sieviete vai ar viņu saistīts notikums. Iesākumā uz to reaģēsi negatīvi un uztversi to kā uzbrukumu vai apvainojumu, taču situācija atrisināsies tev labvēlīgi. Šajā nedēļā gaidāmas ziņas no tālienes. Pievērs uzmanību saviem sapņiem nedēļas pirmajās trīs dienās. Iespējams, tev iešausies prātā kāda negaidīta ideja.

 

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Tev priekšā ir nedēļa, kas paliks atmiņā, pateicoties kādai svarīgai sanākšanai, prezentācijai vai apciemojumam. Nedēļas laikā vairāk velti laika tiem darbiem un plāniem, kurus iesāki, taču nepabeidzi iepriekšējā nedēļā. Šonedēļ saņemsi kādu pārsteigumu vai piedāvājumu. Pozitīvi notikumi saistīsies ar tev tuvām sievietēm no ģimenes, draugu vai kolēģu vidus. Vērša zīmē dzimušajām sievietēm iespējama negaidīta veiksme loterijā. Nelieli sarežģījumi gaidāmi vientuļajiem Vēršiem. Labs laiks, lai risinātu dažādas emocionāla rakstura problēmas mīlas dzīvē. Kādu tuvinieku, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī, var skart veselības problēmas. Šīs nedēļas laikā nāksies risināt nelielus sarežģījumus mājās, kuri gan nebūs nekas jauns un visticamāk līdz nedēļas beigām jau tiks atrisināti. Pārsteidz kādu ar ielūgumu uz vakariņām. Nedēļas beigās velti vairāk laika saviem tuviniekiem, uztaisot improvizētu mājas ballīti vai pikniku ārpus mājas.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa solās būt pilna ar laimi un jaunām iespējām, kas rezultēsies panākumos vai papildus ienākumos. Pievērs vairāk uzmanības sava bērna/bērnu draugiem. Centies iepazīt tos, kurus vēl tik labi nepazīsti. Tas var spēlēt lielu lomu jūsu attiecībās nākotnē.  Iespējams, iepriekš nācās atcelt kādu ieplānotu braucienu vai ceļojumu. Šonedēļ pavērsies durvis uz jaunu iespēju tajā doties. Gaidāmi vairāki ar tuvinieku saistīti notikumi vai jaunumi, kā arī ar zēnu vai vīrieti saistītas ziņas, sarunas vai tikšanās. Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm būs jāuzņemas atbildība sakarā ar maksājumiem, mājas dokumentiem vai citiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Iespējama telefona saruna ar kādu, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Dažādi notikumi par un ap mantojumu, vecāku īpašumu u.tml. Pirmdiena solās būt īpaši aizņemta. Centies saplānot savus darbus uz priekšu, lai izvairītos no problēmām.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Tev priekšā nedēļa, kuras laikā gaidāmi vairāki lieli, svarīgi un atmiņā paliekoši notikumi tavā ģimenē vai tuvāko radu lokā. Labs laiks, lai uzsāktu romantiskas attiecības, ļautos mīlas dēkām vai nodotos flirtēšanai. Gaidāmas labas ziņas vai notikums par godu kādai radu vai draugu lokā esošai sievietei. Iespējams, redzēsi sapni saistībā ar kādu mirušo. Tas būs tev noderīgs un sniegs kādu svarīgu informāciju. Iespējams, tas pareģos kādu īpašu notikumu tavā dzīvē. Zvaigznes sola pasākumu par godu bildinājumam, kāzām, dzimšanas dienai, vārda dienai vai gadadienai. Drīzumā ģimene būs tev īpaši svarīga – neskatoties uz to, kurš ģimenes loceklis ir mīt tev tuvāk, kurš tālāk. Šonedēļ saņemsi kādu dāvanu, sūtījumu, naudu vai veiksi kādu pirkumu. Nedēļas sākumā tevi iepriecinās ziņas saistībā ar ģimenei piederošu nekustamo īpašumu. Nedēļas beigas solās būt pārsteigumu pilnas.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Pārsteigumi šajā nedēļā solās būt saistīti ar bērnu vai bērniem. Svarīga nedēļa darbā un biznesā sievietēm virs 35 gadiem. Iespējama jauna nodarbošanās, jauni cilvēki, kontakti vai citas pārmaiņas tavā ikdienā. Šīs nedēļas laikā apstākļi un cilvēki būs tev labvēlīgi. Vari gūt panākumus attiecībās un  komunikācijā ar cilvēkiem, ar kuriem iepriekš ne pārāk labi sapraties. Veiksme apciemos kādu, kurš dzīvo tev netālu. Var nākties saņemt sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu no taviem kolēģiem vai biznesa partneriem. Šajā nedēļā sievietēm būs jāiziet cauri stresa pilnai situācijai darbā vai komunikācijā ar cilvēkiem, pārstāvot un reprezentējot valdības, banku, nodokļu vai juridisko iestādi. Dēļ meliem, intrigām, maldiem attīstīsies kāds konflikts. Tava mīlas dzīve šonedēļ balstīsies uz lēmumiem, kurus pieņēmi pagājušajā nedēļā. Iespējamas jaunas pazīšanās un draudzības, taču tās nebūs ilgstošas. Nedēļas nogalē pavadi vairāk laika ārpus mājas, dabā, kopā ar sev mīļiem cilvēkiem.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šajā nedēļā zvaigznes sola negaidītus notikumus kāda zēna vai jauna vīrieša dzīvē. Tā būs interesanta un dinamiska nedēļa ar dažādiem jaunumiem un tikšanām. Iespējamas zināmas izmaiņas darbā, kam par pamatu kalpos kāds vīrietis vai vīrieši – tās varētu būt saistītas ar jauna cilvēka ienākšanu tavā kolēģu vai biznesa partneru lokā. Jaunavām – sievietēm labs laiks, lai uzsāktu jaunu karjeru, darba attiecības, saistības. Daudzi Jaunavas zīmē dzimušie izturēs pārbaudījumu, kurā nāksies pieņemt svarīgu un cerību pilnu lēmumu par nākotni. Iespējams, būsi pakļauts kādas personas vai apstākļu spiedienam.  Gaidāmas nesaskaņas vai konflikts ar kādu sievieti, ar kuru tev ieplānota tikšanās. Par sevi atgādinās kāds notikums pagātnē un patiesība, par kuru tiki maldināts, nāks gaismā. Palutini sevi ar jaunu pirkumu – sev mīļu nieciņu vai kādu interjera priekšmetu mājām.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šīs nedēļas fokusā būs dažādi notikumi un jaunumi tavu tuvinieku dzīvēs. Apsvērsi došanos kādā garākā ceļojumā vai plānosi ceļojumu, kurā vēlies doties tuvākajā nākotnē. Izvairies no izdevumiem, kuri saistīti ar ceļošanu vai cilvēkiem no tālienes. Iespējams, saņemsi naudu no citas pilsētas vai valsts. Vari tikt iesaistīts finanšu darījumos ar cilvēkiem vai kompānijām no citām pilsētām vai valstīm. Daži Svaru zīmē dzimušie vīrieši dosies prom no mājām sakarā ar kādu īpašu notikumu vai ceļojumu. Šonedēļ satraukuma pilnas un skumjas ziņas gaidāmas par kādu bērnu vai jaunu cilvēku. Darbā un biznesā saņemsi piedāvājumu vai jaunu ideju. Sapnī redzēsi cilvēku no savas ģimenes vai tuvāko draugu loka, kurš pirms kāda laika devies aizsaulē. Saņemsi noderīgu informāciju vai pareģojumu par kādu tuvojošos notikumu. Laba nedēļa kāzām un citām īpašām svinībām ģimenē.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ gaidāmi vairāki notikumi, kas atstās lielu iespaidu uz tavu nākotni, neskatoties uz to, cik svarīgi vai mazsvarīgi tev tie šķiet tagad. Esi uzmanīgs lēmumu pieņemšanā un solījumu došanā. Skorpiona zīmē dzimušajiem vīriešiem šī nedēļa paliks atmiņā ar jaunām iespējām un cerībām. Sapnī redzēsi sievieti, kura spēlēs nozīmīgu lomu pareģojot notikumus tavā dzīvē nākotnē. Gaidāmas svarīgas, interesantas, iespējas, kuras ietekmēs sarunu gaitu ar tavu tuvinieku vai draugu. Vari saņemt ielūgumu vai ieteikumu.  Iespējams īpašs notikums kāda tava citviet dzīvojoša drauga vai ģimenes locekļa dzīvē. Esi gatavs pārsteigumiem un mīlestības un uzmanības apliecinājumiem. Piektdien un sestdien ieteicams būt uzmanīgam.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Uzsāc šo nedēļu ar pozitīvu noskaņojumu un neuzkrauj sev pārāk daudz atbildības un darbu. Jebkurā gadījumā veiksme būs tavā pusē. Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu un savaldi savas emocijas. Strēlnieka zīmē dzimušās meitenes un jaunās sievietes var saņemt piedāvājumu vai ielūgumu. Zvaigznes sola kādu sanākšanu, saistībā ar vīrieti, kurš dzīvo kopā ar tevi vai kādu tavu tuvinieku. Sievietes tiks ievilktas kādā negaidītu un/vai svarīgu notikumu virpulī. Šo nedēļu atcerēsies saistībā ar kādiem panākumiem, jaunumiem, lēmumu vai pārmaiņām, kas saistītas ar vīrieti (tuvinieku, draugu vai kolēģi). Lai kāds arī būtu šis īpašais notikums – tas būs pozitīvs. Sievietēm, kurām šai nedēļai būs kāds konkrēts plāns vai mērķis, būs lieliskas iespējas to realizēt un sasniegt. Saņemsi pārsteigumu – negaidītu dāvanu, nelielu laimestu loterijā vai citu labumu. Iespējams, atradīsi aizmirstu vai nozaudētu lietu. Prieku mājās var ienest dažādi pirkumi, kurus nodosi lietošanā citiem ģimenes locekļiem.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Pusmūža vīriešiem šī nedēļa būs pilna ar dažādiem notikumiem, kuri saistīti ar darbu vai biznesu. Par iemeslu svarīgām sarunām, lēmumiem vai nepieciešamību ātri rīkoties kalpos ģimenē esošie bērni. Zināmas neērtības radīs nebūšanas mājās, kur būs nepieciešama kaut kādu lietu nomaiņa vai remonts. Šo iemeslu dēļ vari justies nomākti vai skumji. Saņemsi novēlotus jaunumus saistībā ar kāda pāra šķiršanos. Sekosi līdzi notikumiem tālu dzīvojošu radinieku dzīvēs.  Tie var būt saistīti ar zaudējumu, konfliktu, nepatikšanām, veselības problēmām. Finansiāli produktīva nedēļa tiem, kuri pratīs gudri rīkoties ar naudu. Iespējams, saņemsi naudu no sievietes vai par darbu, kurš veikts kopīgi ar kādu sievieti un nesis panākumus. Pārsteigumu var sagādāt neplānoti ciemiņi vai telefona zvans. Seko līdzi asinsspiedienam, miega un enerģijas daudzumam.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ nedēļas galvenie notikumi būs saistīti ar kādu tikšanos, sanākšanu, apciemojumu vai prezentāciju. Emocionālus pārdzīvojumus var sagādāt kādi jaunumi, intrigas, tenkas vai pret tevi vērsti apvainojumi. Ja vēlies saglabāt savas attiecības, sargā tās no apkārtējo cilvēku negatīvās ietekmes. Izskatīsi iespējas, kā pārsteigt savu bērnu vai mazbērnu. Ūdensvīra zīmē dzimušās sievietes saņems ziņas par kādu bērnu vai jaunieti, kā rezultātā būs nepieciešams mainīt plānus. Vīriešiem laimi atnesīs jauni un senāki draugi. Tevi iepriecinās otra pusīte, ar kuru kopā esat jau ilgāku laiku. Neaizmirsti par solījumiem, kurus esi iepriekš devis! Labvēlīgas dienas ceļošanai – pirmdiena un svētdiena. Grūtos brīžos atceries, ka laime vienmēr ir ar tevi un kuru katru brīdi tā tev liks par savu klātbūtni manīt.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šajā nedēļā gaidāmas daudz emocijas, sentiments, romantika, mīlestība un tikšanās ar draugiem vai tuviniekiem. Kontakti, sarunas, ziņu apmaiņa, svarīga informācija un dāvanas var tev sagādāt kāda citviet dzīvojoša meitene vai sieviete. Iespējama kāda svarīga dokumenta kavēšanās vai apstiprināšana. Šonedēļ tev nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, kurš būs tavās interesēs un, no kura gūsi sev labumu. Zvaigznes sola svarīgu personīgu vai biznesa tikšanos ar cilvēku no tālienes. Iespējama tikšanās vai sanākšanas organizēšana par godu kādai sievietei. Vīrieši būs romantiskā noskaņojumā un vēlēsies lutināt savas otrās pusītes. Dažiem Zivju pārstāvjiem gaidāmi dažādi jaunumi mīlas dzīvē.

 

Lai lieliska tev šī nedēļa!

 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. februāris
Nākamais rakstsDiemžēl nedēļa sākusies ar skumju ziņu