Ar lieliem soļiem esam iesoļojuši vasaras pirmajā mēnesī – jūnijā, kas solās sākties ar visnotaļ siltu un jauku laiku. Nāc, aplūko, ko šis mēnesis sola tev!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Šomēnes droši vari virzīties pareizajā virzienā un sekmīgi pabeigt lietas, kas, iespējams, aizsāktas vēl pērn. Dažādi pasākumi un notikumi sola norisināties tavā labā, prognozējot panākumus. Neraugoties uz dažādām šaubām un/vai bažām, tev būs iespēja saņemt naudu, ko esi nopelnījis vai, kas kādu citu iemeslu dēļ tev tikusi solīta. Sievietēm Auniem var rasties bažas saistībā ar kādu notikumu, kas saistīts ar personīgo mantu (zaudējums vai bojājums) vai ģimenes lietām. Šomēnes uzmanies ar dažādiem pirkumiem – neaizraujies. Atturies arī no pārlieku lielām investīcijām. Šomēnes daudziem neprecētajiem, attiecībās neesošajiem Auniem iespējama jauna iepazīšanās, iespējams, romantiskas jūtas uzvirmos ar kādu cilvēku, kurš ikdienā dzīvo tālu no tevis, var gadīties – pat citā valstī. Tas tev nāks kā pārsteigums. Iespējams konflikts vai stress darbā/biznesā, kas saistīts ar naudu, izmaksām, finanšu dokumentiem, algu un citām līdzīgām lietām. Uzmanies no tā, ko stāsti cilvēkiem. Iespējams, uzradīsies kāds, kurš gribēs tevi izmantot. Jo īpaši tam pievērs uzmanību, ja kāds tevi brīdina par šādu situāciju, jo redz no malas, ka tā ir aizdomīga. Necenties ignorēt brīdinājumus un padomus, aizvietojot tos ar domu, ka tu pats visu zini labāk.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Tiem Vēršiem, kuri šomēnes nolēmuši mainīt savu darbu, viss solās izdoties labi. Tik pat labi, iespējams, ka tev tiks piedāvātas lielākas iespējas, labāks atalgojums vai citi labāki nosacījumi pašreizējā darba vietā. Iespējams, kāda tev zināma sieviete pieņems lēmumu, kas ietekmēs arī tevi, visticamāk, pozitīvā veidā. Iespējams, kļūsi par liecinieku kādu sev tuvu cilvēku dramatiskajām attiecībām, kas varētu likt tev krietni vairāk pārdomāt dažādas dzīves patiesības un saprast, ka ikdienas pienākumi nav vienīgais un  vissvarīgākais, kas jāpadara. Vēršu sievietes šomēnes, iespējams, dosies apmeklēt kādu medicīnas iestādi vai ļausies kosmētiskām procedūrām, lai uzlabotu ne tikai savu skaistumu, bet arī veselību.  Vēršu vīriešiem jūnijs sola sarūpēt jaunas un interesantas iespējas, panākumus, galvenokārt, personiskas dabas. Turklāt šis personiskā rakstura panākums varētu arī nest negaidītu peļņu vai iespēju parādīt sevi no labākās puses plašākai sabiedrībai. Mīlas dzīve solās būt neprognozējama, tāpēc vairāk ieteicams vadīties pēc savām sajūtām, jo īpaši uzmanību pievēršot uzticībai. Liela daļa Vēršu būs spiesti pieņemt kādu svarīgu lēmumu.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Jūnijā negaidītas finanšu attiecības var rasties ar vīrieti, kurš šobrīd vēl nav pazīstams vai arī ar tādu, ar kuru agrāk nekad nav bijušas finansiālas saistības. Ieguldot nedaudz naudas kaut kur tu varētu iegūt vairāk nekā investējot lielas summas. Iespējams, prieks radīsies saistībā ar partneri vai laulāto, kuram būs veicies finansiāla rakstura darījumā. Šomēnes ļoti svarīgi būs tas, lai tu sevi nebarot ar veltīgām cerībām un ilūzijām, jo to nepiepildīšanās var sagādāt tev lielu vilšanos. Nepatikšanas var rasties Dvīņu vīriešu dzīvē, šomēnes var gadīties daudz nopietnu konfliktu. Tavs pacietības mērs tiks izsmelts. Darba vietā var rasties dažādi pārsteigumi, kas varētu radīt dažādas negaidītas un, visticamāk, labvēlīgas situācijas. Var rasties iespēja pieteikties un pretendēt uz jaunu amatu, darba vietu, dalību jaunā projektā vai ko līdzīgu. Dvīņu vīrieši šomēnes būs lielāki ieguvēji no dažādiem jautājumiem un situācijām, kas radīsies spontāni.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Šomēnes lielākā daļa Vēžu vīriešu mēģinās un centīsies atrisināt dažādas pretrunas savā ģimenē vai problēmas, kas radušās personīgajā/mīlas dzīvē. Vientuļajiem Vēžu vīriešiem šis ir piemērots laiks, lai uzsāktu jaunas romantiskās attiecības. Vēžu sievietēm varētu izvērsties dinamiska komunikācija ar citām sievietēm, kuras, galvenokārt, ir no citām pilsētām vai pat valstīm. Šī komunikācija varētu būt saistīta ar ģimenes vai profesionālās dabas jautājumiem un notikumiem. Iespējams, saņemsi kādu ļoti svarīgu ierosinājumu, priekšlikumu saistībā ar kādu sievieti. Šomēnes būs jāpieņem dažādi svarīgi lēmumi saistībā ar savu ģimeni. Iespējama arī šķiršanās tavā ģimenē vai tuvākajā radu, draugu lokā. Dzīvespriecīgi notikumi iespējami saistībā ar jaunāko brāli vai māsu, bērnu vai mazbērnu. Iespējamas ziņas par dzemdībām. Var gadīties, ka nejauši tiek atklāts kāds noslēpums, krāpšana vai māņi – uzmanies. Esi uzmanīgs arī, ar ko kopā dodies ceļojumos vai kaut nelielos izbraucienos. Saņemsi priecīgu vesti, kas būs saistīta ar kādu jaunekli. Personīgā veiksme, peļņa, atlīdzība, talanta atzīšana varētu kļūt par iemeslu jaukām svinībām.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Šis būs mēnesis, kas sniegs patīkamas emocijas, kas būs kaut kādā veidā saistītas ar ceļošanu vai cilvēkiem no tālienes. Ja šobrīd nevari baudīt atvaļinājumu, vismaz brīvdienas un citus vaļas mirkļus mēģini pavadīt, lai atpūstos un vairotu sevī pozitīvas emocijas. Iespējams, saņemsi priekpilnas ziņas no cilvēka, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē un dzīvo tālu no tevis. Iespējams, jūs beidzot varēsiet satikties. Tu domāsi un, var gadīties, ka pat raizēsies par cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, taču, visticamāk, lietas, par ko tu uztraucies, atrisināsies tev labvēlīgā veidā. Iespējams, sekmīgi atrisināsies pat kāda liela problēma. Iespējams, negaidīti atcelsi kādu pirkumu, kas ļaus tev izvairīties no ilglaicīgākām materiālām saistībām. Iespējams, saņemsi kādu svarīgu informāciju, kas saistīta ar tavu ģimeni – tā būs lieliska iespēja vai laime. Tev būs labas iespējas dažādās situācijas, kurās apstākļi var izkārtoties visai neparasti. Iespējams, finansiālā situācija uzlabosies, taču nevajadzētu pārlieku pārvērtēt to, jo tādējādi ātri vari nonākt krīzes situācijā. Iespējams kādai jaunai sievietei vai tavam radiniekam radīsies veselības problēmas. Izvairies no finansiālām attiecībām ar jaunu jaunu sievieti – neaizdod un neaizņemies naudu.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes tev būs vairākas dažādas tikšanās ar cilvēkiem no tavas ģimenes – tuvākajiem vai nedaudz tālākiem. Iespējams, tas radīs sava veida nestabilitāti vai neskaidrības tavā ikdienā un zināmā mērā arī izveidos dažādas problēmas. Notikumi kādas jaunas sievietes dzīvē, kura ir tava draudzene, kolēģe vai esošā/bijusī klasesbiedrene radīs tevī skumjas, vilšanos vai emocionālas sāpes. Iespējams, būsi pārsteigts par naudu vai finansiāla rakstura ziņām, ko saņemsi no jaunekļa. Iespējama arī dinamiska saziņa telefoniski vai pa pastu ar cilvēku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Visticamāk, saņemsi svarīgas ziņas vai informāciju par kādu piedāvājumu vai uzaicinājumu saistībā ar cilvēkiem no tālienes. Tev radīsies saistības, kur runa būs par īpašumu vai priekšmetiem, kam nepieciešams remonts, restaurācija vai arī to īpašumtiesību nokārtošana – pirkšana vai pārdošana. Ja tev ir kādi nepabeigti tiesas procesi, maz ticams, ka šomēnes tos varēsi atrisināt. Iespējams, saņemsi labas ziņas, kas saistītas ar grūtniecību. Iespējams Jaunavu jauniešiem uzradīsies lielisks piedāvājums doties ceļojumā.

 

 

svari_svari_svariSvari

Šomēnes tev vajadzētu atrast veidu, kā uzlabot attiecības ar kādu sievieti, kura tev ir ļoti svarīga. Iespējams, jūsu attiecības pēdējā laikā bijušas ļoti saspringtas. Iespējams, tā ir tava radiniece vai augstāk stāvoša persona, ar ko kopā strādā vai sadarbojies kādā jautājumā. Šomēnes tevi viegli varētu ievainot vārdi, komentāri rīcība no kāda cilvēka, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Tik pat labi var gadīties, ka šīs personas dēļ tev radīsies konflikts ar kādu citu cilvēku. Iespējama naudas saņemšana no jaunas sievietes – meitas vai mazmeitas. Finansiāli labvēlīgs šis mēnesis solās būt Svaru sievietēm. Iespējams pasākums, kas saistīts ar sievieti – dzimšanas diena, saderināšanās, kāzas, kāda cita jubileja, vajadzētu padomāt par pārsteigumu, ko vari viņai sagādāt. Tev vajadzētu pievērst uzmanību savai veselībai, arī tad, ja šķietami neliels ieguldījums ir vajadzīgs pašsajūtas uzlabošanai. Esi piesardzīgs un laikus meklē medicīnisko palīdzību. Šomēnes var rasties vajadzība uzņēmējdarbībā vai profesionālajā vidē kārtot tiesiska vai finansiāla rakstura attiecības ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Iespējams, šodien nāksies parakstīt līgumu vai vienošanos ar šo cilvēku. Jūnijā nāksies arī apspriest dažādus notikumus, kas saistīti ar kāda jaunekļa no tavas ģimenes vai tuvāko draugu loka mīlestību un intīmo dzīvi.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Šomēnes, iespējams, apsvērsi pirkšanu vai pārdošanu, kas būs saistīta, kopīga ar taviem draugiem, paziņām, kaimiņiem vai citiem tuvākiem cilvēkiem. Nāksies apspriest cenas, nosacījumus, iespējas, kas saistītas ar šo īpašumu vai preci. Iespējams, kāds zēns vai jauneklis no tavas ģimenes vai profesionālās vides radīs būtiskus lēmumus un notikumus. Izmaiņas tavā dzīvē var rasties saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Šomēnes iespējama arī izdevība interesantai diskusijai, pasākumam ar tavu ģimeni un pat flirtam ar cilvēku no tavas profesionālās vides. Lai nu kā – esi uzmanīgs, ja tev šobrīd jau ir attiecības. Var gadīties, ka būs jāapmeklē kāzas. Iespējamas nelielas veselības problēmas, kas saistītas ar stresu un spriedzi tavā ikdienas dzīve vai panikas lēkmes dažādās situācijās. Mēģini izvairīties no stresa un domāt pozitīvas domas, atpūsties, dzīvot veselīgāk. Iespējami ienākumi no vietas, no kā vismazāk to gaidīji. Var gadīties, ka beidzot atgūsi naudu, ko esi aizdevis kādam radiniekam pirms krietna laika. Skorpionu vīrieši var diezgan asi reaģēt uz kādas jaunas sievietes vai meitenes rīcību, nedomājot par šīs rīcības emocionālo pusi.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Šomēnes iespējams kāds pasākums, kas būs saistīts ar radiniekiem. Iemesli tam var būt dažādi, taču tas sniegs iespēju kopā pulcēties radiem, draugiem, kaimiņiem. Iespējams, uzsāksi remontu vai sagaidīsi kādas citas izmaiņas savā mājoklī. Var nākties apmeklēt banku saistībā ar dokumentiem, kas attiecināmi uz tavu māju. Var gadīties, ka atklāsi melus, kas pēdējā brīdī spēs tevi pasargāt no kādas kļūdas vai negatīvas ietekmes. Patiesībā – tā būs tīrā veiksme, ka tu atklāsi šo nejauko cita cilvēka rīcību, pirms tā būs paspējusi tev kaitēt. Var nākties apspriest svarīgu informāciju saistībā ar pirkumiem un jautājumiem, kas saistīti ar tavu ģimeni vai svarīgiem notikumiem, pasākumiem. Iespējams, būs nepieciešama juridiska rakstura konsultācija. Nozīmīgs mēnesis tavai mīlas dzīvei. Var rasties apgrūtinājumi attiecībās un pat konflikti ar cilvēku, kurš dzimis Strēlnieka, Auna vai Lauvas zīmē. Būs grūti panākt vienošanos. Radīsies finansiālas attiecības ar Dvīņiem, Svariem vai Ūdensvīru, kas varētu solīt naudas saņemšanu, atdošanu. Šis cilvēks, visticamāk būs no tava tuvāko radinieku lok vai profesionālās vides. Izvairies no finanšu attiecībām ar nepazīstamām un nepārbaudītām privātpersonām vai uzņēmumiem.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Šomēnes izvairies no greizsirdības scēnām, veltīgiem strīdiem par neko ar savu partneri. Tagad iegūtās emociju brūces dzīst smagi, bet apvainojumi un dusmās sarunātās lietas vēl ilgi neaizmirstas. Īpaši sarežģītas attiecības var būt, ja tavs partneris dzimis Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmēs. Tu piedalīsies kādā ziedojumu vākšanas akcijā, lai palīdzētu zēnam vai jaunam vīrietim. Mežāža zīmē dzimušos vīriešus jūnijā sagaida laimīgs notikums. Ar novēlošanos, bet uzzināsi par kādu atlīdzību, kas tev pienākas. Kolēģu vai kaimiņu īpašumā var paviesoties zagļi. Slikta ziņa vai savā starpā saistīti notikumi ar vienu vai vairākām sievietēm. Sievietēm-Mežāžiem jūnijs būs sarežģīts mēnesis ar visai nelielām iespējām progresēt. Jābūt uzmanīgām, lai nezaudētu tās pašas nelielās iespējas, nevis uzņemties lieku risku. Iespējama nepatīkama situācija ar kādu visai augstprātīgu vīrieti. Tikmēr Mežāža zīmē dzimušie vīrieši savā darba vietā var saskarties ar cilvēku liekulību un skaudību. Iespējams negaidīts aicinājums vai priekšlikums no Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē dzimušiem cilvēkiem, vai jauna iepazīšanās tieši ar šo zīmju pārstāvjiem.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Jūnijs tev būs ambīcijām pārpildīts mēnesis, kad tu vēlēsies organizēt un piedalīties it visā, risināt savas un citu problēmas, arī finansiāla rakstura. Iespējamas svarīgas tikšanās ar cilvēkiem, tostarp banku. Dari visu, lai šo mēnesi varētu atcerēties pēc konkrēti paveiktiem darbiem, nevis tikai solījumiem vai cerībām. Tavs lūgums pēc finansiāla atbalsta mājokļa iegādei atradīs dzirdīgas ausis. Turklāt tevis iegādātajā īpašumā var būt palikušas vērtīgas lietas kā mēbeles, iekārtas vai dažādi priekšmeti. Var rasties konflikts ar kādu vīrieti, kurš pārstāv juridiskas vai valsts iestādes. Viņa redzējums un argumenti būs jūtami atšķirīgi no tiem, kas ir tavā rīcībā, bet neviens nav teicis, ka pareizie. Daudziem iespējama dzīvesvietas maiņa, vēl citi vairākas naktis nenakšņos mājās. Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē dzimušie var dot tev milzu cerības un solījumus. Vīriešiem-Ūdensvīriem var rasties negaidīta iespēja, kuru noteikti vajag izmantot. Tuvai radiniecei gaidāmas kāzas vai jauna mīlestība. Neprecētām Ūdensvīru meitenēm šis mēnesis var paiet jaunas mīlas meklējumos, flirtā un, iespējams, atradīsiet savu īsto un vienīgo. Turieties pa gabalu no Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē dzimušiem meļiem un liekuļiem.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Šomēnes tev gaidāma svarīga sanāksme vai notikums, jutīsi papildus enerģijas lādiņu līdz pat brīdim, kad tas notiks. Tāpat sagaidāms sasirguša radinieka, drauga vai kolēģa apmeklējums. Tev pašam, iespējams, nāksies meklēt ārsta vai zobārsta palīdzību. Problēmas var sagādāt radinieks vai draugs, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Vari būt drošs, ka no visām situācijām tu izkulsies sveikā, intuīcija palīdzēs veikt pareizās darbības un pieņemt lēmumus. Saņemsi ievērojamu atbalstu no cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Panākumi liks aizmirst vecas kļūdas vai problēmas attiecībās. Jūnijā saņemsi naudu no kādas sievietes. Sievietes-Zivis baudīs finansiālu neatkarību un papildus ienākumus, tev atdos parādus. Vienlaikus ir ļoti jāuzmanās ar uzticēšanos svešiniekiem, jaunu kontaktu veidošanu. Lielākās izdošanās šomēnes gaidāmas saistībā ar jaunu meiteni vai sievieti. Šomēnes gaidāmas arī nepatīkamas ziņas saistībā ar kādu ceļojumu – tas pat var likt atteikties no plāniem kur doties, vai par tālu dzīvojošiem cilvēkiem, kuri nesen bijuši liela pārdzīvojuma priekšā. Braucot ar auto, īpašu uzmanību pievērs ceļam un laika apstākļiem. Neuzņemies risināt Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs dzimušu sieviešu personīgās problēmas. Iespējams, ka sapnī redzēsi kādu no saviem mirušajiem radiniekiem, kas var sagādāt emocionālu pārdzīvojumu.

 

Iepriekšējais rakstsVienkāršs padoms, kā atjaunot spēkus un uzlabot veselību
Nākamais rakstsHoroskopa zīmes, kurām JŪNIJS būs īpaši labvēlīgs