Uzzini, ko tev paredz Ķīniešu Jaunais gads!

 

1_549f0cd9384e41bad80bbb97cfad815f_3

 

 

28. janvārī sākās Ķīniešu Jaunais gads (春节), ko pazīst arī kā Austrumu Jauno gadu un Mēness kalendāra Jauno gadu, kas ir svētki, kas tiek svinēti Ķīnā  un citviet Dienvidaustrumāzijā.

 

Šogad tas ir Ugunīgā Gaiļa gads,  kas nomaina Sarkanā Uguns Pērtiķa gadu. Tas turpināsies līdz pat 2018. gada 16. februārim, kad aizsāksies Brūnā Zemes Suņa gads.

 

Uzzini, kas tevi sagaida 2017. jeb Ugunīgā Gaiļa gadā, kas starp citu ir jau 4714. Ķīniešu Jaunais gads.

 

 

zurkaŽurka

kkarjeraKarjera: Profesionālā joma tev šogad būs veiksmīga. Daudzi uzņēmumi vēlēsies nolīgt tādu darbinieku, kāds esi tu. Varēsi koncentrēties uz saviem pašreizējiem darbiem un to izpildi. Ja nolem meklēt jaunu darbu, tad var uzrasties kāda persona, kura palīdzēs veiksmīgi īstenot šo ieceri, sniedzot vērtīgas norādes. Tomēr Ugunīgā Gaiļa gads iezīmē, ka tev vajadzēs vispirms apgūt daudzas noderīgas prasmes un zināšanas, kas būs saistītas ar šo nodarbošanos. Tādā veidā, kad parādīsies lieliskā iespēja, tu būsi pilnībā tai gatavs. Ja tev rodas karjeras problēmas, tad cilvēki ap tevi būs patiesi priecīgi palīdzēt. Tev būs iespējama koncentrēties uz saviem ikdienas pienākumiem. Tomēr pašreizējā darbā var būt pārāk daudz ierobežojumu, tāpēc nevarēsi izrādīt savus talantus un prasmes. Ja tev ir iespēja pieteikties uz citu vietu, vajadzētu mēģināt to realizēt.  Tomēr darba iespējas nenāks automātiski. Tev būs nepieciešams meklēt tās. Ja ik dienas īsteno rutīniskas darbības, tad tā ir laba ideja meklēt jaunu nodarbošanos.

 

naudaNauda:  Ugunīgā Gaiļa gads iezīmē, ka tev netiek solīti īpaši panākumi materiālajā sfērā. Šī iemesla dēļ tāpat nav ieteicams aizdot naudu draugiem vai radiem. Neieguldi riskantos darījumos, jo riskē, ka to iemetīsi lielā, melnā caurumā un būs ļoti grūti atgūt savus līdzekļus. Ķīniešu horoskops uzsver, ka ir daudz drošāk ieguldīt nekustamā īpašuma mājokļu tirgū.

 

ssirdsMīlestība: Lai gan tavas sociālās attiecības būs labas, Ugunīgais Gailis iezīmē, ka pastāv zināmas vientulības iezīmes tavā zvaigznājā. Ja tu meklē mīlestību, tad pirmā lieta, ko tev vajadzētu darīt, ir piedalīties, iesaistīties dažādās sociālās aktivitātēs. Vari lūgt savu mentoru, vecākus vai pieredzes bagātāku draugu, lai viņš palīdz atrast potenciālo partneri, ar ko būtu laba saderība. Atceries, ka tu nedrīksti izslēgt personas, kuras ir daudz vecākas par tevi. Ja esi attiecībās, tad jūsu mīlestības dzirksts un saistības var piedzīvot zināmas grūtības. Ja esi precējies, tad koncentrēsi visu savu mīlestību uz ģimeni.

 

veseliibaVeselība: Ugunīgais Gailis norāda, ka tev šogad vajadzētu īpaši rūpēties par savu veselību. Tev ir ieteicams veikt dažādus vingrinājumus svaigā gaisā, īpaši laikā, kad spoži spīd saule, lai sasildītu savu ķermeni un dvēseli. Pastaigas, skriešana, pārgājieni, riteņbraukšana un citas līdzīgas fiziskas nodarbes  ir īpaši piemērotas Žurkām. Ugunīgā Gaiļa gadā pievērs īpašu uzmanību kāju, plaušu, nieru un urīna sistēmas veselībai.

 

 

versisVērsis

kkarjeraKarjera: Ļoti iespējams, ka Ugunīgā Gaiļa gadā pārlieku nekoncentrēsies uz savu karjeru nākotnē, bet realizēsi šī brīža ieceres un pienākumus.  Tomēr  tev būs labas sociālās attiecības, kas var nest lieliskas iespējas un profesionālus izaicinājumus, ja vien tu pats to vēlēsies. Ja uzturēsi kontaktus ar pareizajiem cilvēkiem, spēsi saglabāt labu reputāciju daudzu acīs. Vērša karjerā daudzas lietas būs gaidītas, bez liekiem pārsteigumiem. Tik ilgi, cik tu spēsi saglabāt savu rūpību un uzcītību, tiksi pienācīgi atalgots. Ja tu plāno mainīt darbu vai nodarbošanos, tad tā nav sevišķi laba ideja. Tā vietā ir nepieciešams pārdomāt savu laiku. Ja tev jau ir kāds konkrēts piedāvājums, vari apsvērt tā akceptēšanu pavasarī vai vasarā.

 

naudaNauda: Ugunīgais Gailis tev šogad sola veiksmi materiālajos darījumos. Ķīniešu astroloģijā Gailis tiek saistīts ar metālu, kas attiecas arī uz rotaslietām vai dārgmetāliem. Vērša un Gaiļa kopējā saskaņa palīdzēs piesaistīt dažādus materiālos labumus. Tas nozīmē, ka Ugunīgais Gailis sniegs tev daudz naudas pelnīšanas iespējas un izdevīgus darījumus. Tomēr tas nenozīmē, ka viss kritīs no gaisa, panākumiem būs nepieciešama rūpīga plānošana,  ieguldīta enerģija un laiks.

 

ssirdsMīlestība: Tavas mīlestības attiecības solās būt lieliskas. Ja pašlaik esi no romantiskām saistībām brīvs,  tavā ceļā parādīsies labas iespējas atrast otru pusīti. Ar kādu personu varat izjust pastiprinātu interesi vienam pret otru. Šis būs ļoti labs un laimīgs laiks. Ja vēlies atrast mīlestību, tev vajadzētu piedalīties dažādās sociālās aktivitātēs. Ja jau esi pastāvīgās saistībās, tad attiecības ar mīļoto kļūs daudz ciešākas un dziļākas. Ugunīgais Gailis uzsver, ka šogad tērēsi pat pārāk daudz laika veidojot savu mīlas dzīvi.

 

veseliibaVeselība: Tā kā šī gada laikā, visticamāk, būsi visai pozitīvā noskaņojumā, arī tava veselība solās būt labā stāvoklī. Tomēr tas nenozīmē, ka vari aizmirst par regulārām, profilaktiskām pārbaudēm  un fiziskām aktivitātēm. Ugunīgais Gailis norāda, ka tomēr sasirgsi,  visticamāk, saslimšana būs īslaicīga.  Ir īstais brīdis, kad pievērsties veselīgākam uzturam. Tev jāsaudzē  kuņģis, liesa, kakls, kā arī plaušu un elpošanas sistēma.

 

 

 

tigerisTīģeris

kkarjeraKarjera: Ugunīgā Gaiļa gads tev sola veiksmi karjeras jautājumos. Tavā ceļā parādīsies dažādas profesionālas iespējas, ķer tās ciet! Tomēr tu vari sastapties ar dažādiem pārbaudījumiem, kas paredzēs, ka būs nepieciešams zināms laiks, lai tos pārvarētu. Ir īstais brīdis, kad uzlabot savas komunikācijas prasmes, kas palīdzēs sekmēt karjeras attīstību. Audzini savu darba garu un entuziasmu, kas palīdzēs iekarot aizvien jaunas profesionālās virsotnes. Ja saņem jaunu darba piedāvājumu, tev vajadzētu tam piekrist. Tomēr esi uzmanīgs ar sava laika plānošanu. Ja šobrīd piedzīvo grūtības pašreizējā darba vietā, tad nebūt nav labākais laiks, kad doties projām.

 

naudaNauda:  Arī naudas lietās Ugunīgais Gailis tev sola veiksmi.  Īpaša raža sagaidāma  rudenī.  Visticamāk, turpināsies pagājušajā gadā aizsāktais smagais darbs, kas ir vitāli nepieciešams, lai saredzētu sava sūrā darba rezultātus. Ja tu vēlies uzsākt uzņēmējdarbību vai plāno paplašināt jau esošu biznesu, tad tev ir skaidri jāapzinās, ka tas ir ilgtermiņa projekts. Ļoti ticams, ka tavi pašreizējie,  lielie ienākumi sagaidāmi no senākiem darījumiem.

 

ssirdsMīlestība: Mīlestības sfēra tev šajā gadā sola lielas lietas! Ugunīgā Gaiļa un Tīģera enerģiju saskaņa paredz, ka tu būsi simpātisks cilvēkiem, uz kuriem vēlies atstāt labu iespaidu. Īpaša veiksme šajā nozīmīgajā dzīves jomā tiek paredzēta šājā gadā dzimušajām dāmām. Ja esi daiļā dzimuma pārstāve un meklē mīlestību, tev ir lieliska iespēja satikt tieši tādu vīrieti, kādu jau sen biji gaidījusi. Ja esi sieviete, kura jau ir attiecībās, tad, visticamāk, pavadīsi daudz laika ar savu otru pusīti. Tu spēsi patiesi novērtēt cilvēku sev līdzās. Savukārt, ja esi vīrietis, kurš alkst atrast romantisko partneri, tad Ugunīgais Gailis norāda, ka būs nepieciešama pacietība, līdz sasniegsi vēlamo.  Vienkārši pavadi vairāk laika kopā ar izredzēto, kura tev ir ļoti simpātiska un vispirms centies izveidot patiesu draudzību un uzticēšanos. Neizdari spiedienu, esi mīlošs un aizsargājošs un tev viss izdosies. Tīģeris vīrietis uzvarēs un iegūs mīļotās sirdi ar pacietību.

 

veseliibaVeselība: Esi īpaši uzmanīgs, ja piedzīvo reiboņus, migrēnu, kā arī redzes, kakla, plaušu un citas elpošanas sistēmas problēmas. Tāpat Ugunīgā Gaiļa gadā ir jāpievērš uzmanība kuņģa, liesas un zarnu veselībai. Ja nopietna, hroniska slimība ir klāt, tad tev – papildus ārstēšanai, ir nepieciešama saules gaisma un enerģija.

 

 

zakisTrusis (Kaķis)

kkarjeraKarjera: Ugunīgajā Gaiļa gadā tevi sagaida dažādas karjeras iespējas, taču tās būs pilnas ar stresu un spiedienu. Tieši šī iemesla dēļ rūpīgi novērtē savas spējas, enerģiju un laiku, jo īpaši pirms kādām jaunām darba iespējām. Iegūt jaunas profesionālās zināšanas vai darba iemaņas ir ļoti ieteicams, lai izveidotu spēcīgāku uzticību un atvieglotu jebkādu nevēlamu spriedzi. Ugunīgais Gailis uzsver, lai šogad esi nedaudz konservatīvāks savā attieksmē. Ja tev tiek piedāvāts jauns darbs vai amats, tev vajadzētu rūpīgi apsvērt šo iespēju. Tas var nest daudz vairāk spriedzes, kas galu galā nebūs šo negatīvo emociju vērts. Vēl viena iespēja ir vienoties un atlikt pāriešanu uz jauno amata vietu uz kādu laiku. Tev vajadzētu īstenot to tikai tad, kad esi pilnīgi gatavs it visam, kas sekos!

 

naudaNauda:  Ugunīgais Gailis norāda, ka tavs īpaši smagais darbs pavasarī – nesīs labus rezultātus rudenī. Tas nozīmē, ka ievērojami uzlabosies arī materiālie panākumi, taču tas nebūs nekas negaidīts, vien likumsakarīga samaksa par iepriekš ieguldītajām pūlēm un laiku. Ja saņemsi atlīdzību par kādu investīciju, nav ieteicams ieguldīt no jauna šajā projektā. Vislabāk – izņem savu naudu un sāc meklēt jaunas investīciju iespējas.

 

ssirdsMīlestība: Zaķim (kaķim) un Gailim ir kaujinieciskas attiecības, kas paredz grūtības uzticēties vienam otram. Iezīmējas, ka sociālajās un mīlestības attiecībās šogad sagaidāmas dažādas problēmas. Ja tu meklē mīlestību, tad tev vajadzētu lūgt Suņa, Žurkas, Vērša vai Čūskas palīdzību. Ja esi šajā gadā dzimusi sieviete, tev būs visai laba  iespēja satikt piemērotu partneri, kurš tev būs visai simpātisks. Ja jau esi romantiskās attiecībās, rēķinies, ka iespējamas ķildas un argumenti ar otru pusīti, kas var sagādāt pamatīgas galvassāpes.

 

veseliibaVeselība: Ja tavs darbs sniedz pārāk lielu spiedienu, rēķinies, ka veselības stāvoklis un pašsajūta var sašķobīties. Šādā gadījumā tev vajadzētu pievērst uzmanību roku, kāju, aknu un nervu sistēmas veselībai. Uzmanies, ja tev ir problēmas ar reiboņiem, migrēnu, kakla, plaušu un citiem elpošanas sistēmas jautājumiem. Ugunīgais Gailis mudina pavadīt vairāk laika svaigā gaisā, īpaši saulainajās dienās. Vasarā atpūties pie ezera, upes vai jūras, kas sniegs maksimāli labvēlīgu ietekmi uz tavu pašsajūtu.

 

 

pukisPūķis

kkarjeraKarjera: Pūķis ir Ķīnas varas simbols, kas ir ļoti nozīmīgi. Tev, visticamāk, piemīt labas pārvaldības spējas, ko šajā gadā ir jāliek lietā. Zini, kā deleģēt uzdevumus pareizajiem cilvēkiem, daloties savās pilnvarās un atbildībā. Gailis ir komandas biedrs, uz kuru tu vari patiesi paļauties. Tev tiks pasviestas labas idejas par nepieciešamajām darbībām. Visticamāk, Ugunīgā Gaiļa gadā sajutīsi, ka profesionālie izaicinājumi un darba vide ir daudz vieglāka, bez spiediena. Kopumā tev šis solās būt veiksmīgs gads karjeras sfērā. Spēsi veiksmīgi pabeigt savu projektu grafiku. Ir īstais brīdis, kad veltīt maksimālus centienus, spēkus, laiku un pūles, kas nesīs augļus agrāk vai vēlāk. Tevi sagaida pamatīgas pārdomas un smaga lēmuma pieņemšana, ja saņemsi piedāvājumu mainīt darba vietu. Tavas sociālās attiecības solās būt labas, tāpēc, ja piekrīti šādam izaicinājumam, lūdz apkārt esošo draugu un tuvinieku padomu. Tomēr rēķinies, ka jaunais izaicinājums var nest pamatīgu spriedzi. Tas var izrādīties nestabils un neparedzams. Ja tev šķiet, ka esi labi apdomājis visu un esi gatavs šim izaicinājumam, Ugunīgais Gailis norāda, ka vari pieņemt šo piedāvājumu.

 

naudaNauda:  Tevi sagaida finansiāla veiksme, taču tā tiks balstīta uz  tavām idejām,  radošumu, atklājumiem un enerģiju. Tev ir nepieciešams izmantot savu intelektu, lai piesaistītu naudu. Ugunīgais Gailis uzsver, ka tev vajag pelnīt naudu, izmantojot uzticamo cilvēku attiecības, noderīgus kontaktus. Būs nepieciešams labs partneris, lai palīdzētu ievirzīt tevi finanšu vadībā. Tas nozīmē, ka ir jāatrod konsultants vai sadarbības partneris, kurš padarīt naudas investīcijas vieglāk saprotamas. Ja tev ir savs bizness, īpaši piedomā pie reputācijas izveidošanas un tās noturēšanas. Tieši tas ir būtisks priekšnoteikums, lai gūtu materiālus panākumus Ugunīgā Gaiļa gadā. Ļoti ticams, ka tev palīdzēs tieši šajā gadā dzimis cilvēks.

 

ssirdsMīlestība: Pūķa un Gaiļa enerģiju apvienojums paredz, ka tavu gadu sagaida veiksme mīlestības attiecībās. Ja meklē partneri, tad tev vajadzētu vairāk iesaistīties dažādās sociālās aktivitātēs. Komunicē un tiecies ar cilvēkiem, kuri tev ir simpātiski.  Ja esi jau saistībās, tad zini, ka starp jums attīstīsies vēl dziļāka saikne. Ja esi precējies, Ugunīgā Gaiļa gadā var rasties sajūta, ka esat no jauna iemīlējušies, starp jums uzbangos īpašas kaislības. Šis gads Pūķiem sniegs lieliskas un neaizmirstamas romantiskas iespējas.

 

veseliibaVeselība:  Šajā gadā tev vajadzētu pievērst uzmanību roku, kāju, aknu un nervu sistēmas veselībai. Dodies pie ārsta, ja piedzīvo reiboņus, migrēnu, ir problēmas ar elpošanas sistēmu. Izmanto saulainās dienas, lai uzņemtu papildus dabas enerģiju un spēku.

 

 

 

cuskaČūska

kkarjeraKarjera: Ja Čūska un Gailis pratīs sastrādāties, tas paredzēs, ka šis gads būs ļoti labs tavai karjeras izaugsmei un profesionālajai veiksmei. Tas arī nozīmē, ka tu saņemsi daudzus izdevīgus piedāvājumus un iespējas. Kāds noderīgs kontakts var sekmēt visu tavu profesionālās sfēras stabilizēšanu. Ja tev rodas iespēja mainīt darbu, apsver, cik daudz enerģijas un entuziasma izjūti pret šo jauno pozīciju. Ja esi patīkami satraukts, un tavs gars ir gatavs uzņemties jaunus izaicinājumus, īsteno to! Pretējā gadījumā nākamo iespēju var nākties gaidīt ilgāku laiku.

 

naudaNauda: Ugunīgais Gailis ienesīs pozitīvas vēsmas tavā materiālajā sfērā. Tev būs iespēja realizēt izdevīgus darījumus, kas nodrošinās papildus ienākumus. Lai gan nauda nāks visai viegli,  tava vēlme dzīvot pāri saviem līdzekļiem var būt spēcīgāka. Turi grožos savu pārlieko naudas tērēšanas kāri!  

 

ssirdsMīlestība: Ja tev ir mīlas dēka, Ugunīgā Gaiļa gadā tā var nākt atklātībā. Šī gada laikā tu veltīsi daudz laika un enerģijas, lai stabilizētu un harmonizētu savu mīlas dzīvi. Tomēr dažreiz  jutīsies visai neērti, apzinoties, ka attiecības ir pārāk tuvas un rada tev problēmas. Ja ar otru pusi nespējat labi saprasties, tev radīsies sajūta, ka esi apmaldījies savās vēlmēs un gaidās. Iespējams, būs pienācis brīdis mainīt jūsu attiecību statusu. Ja šobrīd esi no attiecībām brīvs, šis būs labs  periods, lai atrastu piemērotu partneri. Ja esi vīrietis, tad Ugunīgais Gailis ievērojami palielinās iespēju satikties ar kādu simpātisku sievieti. Ja esi romantiskās saistībās, jūsu jūtas kļūs dziļākas un pilnasinīgākas.  Ja esi precējies, nāksies izrādīt daudz lielākas rūpes, piekāpību un pacietību pret laulāto draugu.

 

veseliibaVeselība: Ugunīgā Gaiļa enerģija var ietekmēt tavu redzi un sirds – asinsvadu sistēmu. Šī gada laikā tev ir jāpievērš īpaša uzmanība arī kakla, plaušu veselībai, kā arī visai elpošanas sistēmai kopumā.

 

 

zirgsZirgs

kkarjeraKarjera: Tava veiksme šajā sfērā solās būt diezgan laba. Tik ilgi, kamēr joprojām būsi kaislīgs par savu karjeru un nepārtraukti noteiksi augstākus mērķus sev, spēsi tos sasniegt. Ja veltīsi profesionālajiem izaicinājumiem pietiekami daudz laika un vērības, karjera sniegs arī labus ienākumus. Ja tev rodas jauna darba piedāvājums, Ugunīgais Gailis mudina pieņemt izaicinājumu. Tu būsi gatavs darboties un konkurēt ar citiem. Tev tiek paredzēta uzvaru!

 

naudaNauda: Ugunīgais Gailis iezīmē, ka tu vari gūt papildus materiālu bonusu no savas darba vietas, tai skaitā – algas paaugstinājumu. Tāpat vari saņemt labu atdevi no iepriekš veiktām investīcijām. Patiesi izbaudīsi greznu luksusa dzīvi, jo īpaši šī gada beigās.

 

ssirdsMīlestība: Ja tu pašlaik meklē mīlestību, tev tas izdosies, tikai tādā gadījuma, ja pieliksi pamatīgas pūles. Lieliski pavadīsi laiku, ja vienkārši apmeklēsi vairākus sabiedriskus pasākumus. Ja esi vīrietis, tev ir ļoti labas izredzes satikt otru pusīti. Romantiskie notikumi var padarīt šo gadu neaizmirstamu. Savukārt, ja jau esi noturīgās attiecībās, tās būs noturīgas, taču tāpat var nākties tikt galā ar dažādām nesaskaņām un domstarpībām.

 

veseliibaVeselība: Tev jābūt īpaši uzmanīgam, sargājot plaušas un uzmanot kopējās elpošanas sistēmas veselību. Ja rodas reiboņi vai spēcīgas, ilgstošas galvassāpes, dodies pie ārsta.

 

 

kazaKaza

kkarjeraKarjera: Tiem, kuri dzimuši zem šīs Austrumu zodiaka zīmes, 2017. gads, jo īpaši rudenī paredz lieliskus sasniegumus profesionālajā sfērā. Ja vien tu dedzīgi turpināsi īstenot savus projektus, realizējot iepriekš noteiktos karjeras mērķus, veiksme neizpaliks. Turklāt panākumi profesionālajā sfērā ievērojami palielinās arī ienākumus. Tiem, kuri ir nolēmuši aiziet no līdzšinējās darba vietas un mesties jaunos izaicinājumos vai sapņo pakāpties pa karjeras kāpnēm, ieņemot augstāk stāvošu amatu, Ugunīgais Gailis mudina mērķtiecīgi to īstenot, nebaidoties no jauniem pavērsieniem. Ja jūti, ka esi iestidzis profesionālajā rutīnā, šis gads ir īstais brīdis notikumu maiņai.

 

naudaNauda: Kā jau iezīmēja karjeras sfēras panākumi, ar tavām finansēm Ugunīgā Gaiļa gadā viss solās būt kārtībā. Tev būs iespēja izvilkt lielo lozi, kas palīdzēs apmierināt daudzas tavas vajadzības. Tomēr atceries, ka tev nav pietiekami daudz enerģijas, lai vienmēr sasniegtu maksimumu, tāpēc nezaudē mērķtiecību un sadali savus spēkus, ilgtermiņa projektos.

 

ssirdsMīlestība: Ugunīgais Gailis iezīmē, ka tavā mīlas dzīvē nav sagaidāmi būtiski notikumi, taču spēsi saglabāt labas attiecības ar sev nozīmīgiem cilvēkiem. Tu spēsi būt interesants un patīkams sarunu biedrs, kas nesīs jaunu kontaktu dibināšanu, kas, iespējams, nākotnē var vainagoties ar romantiskām attiecībām. Ja vēlies rast laimi mīlestības pilnās attiecībās, neesi pārlieku uzstājīgs. Neizdari spiedienu uz potenciālo partneri. Ja esi attiecībās, dari visu iespējamo, lai uzturētu jūsu saistības emocionāli krāsainas. Ja plāno mainīt jūsu attiecību statusu, ir nepieciešams sagaidīt vispiemērotāko brīdi tam. Ja esi precējies, tad Ugunīgais Gailis norāda, ka ir vairāk jākoncentrējas uz karjeru, lai nest mājās papildus ienākumus, kas iepriecinās ne tikai tevi pašu, bet arī partneri.

 

veseliibaVeselība: Tā kā Gailis tiek saistīts ar neveselīgu gaisu, šajā gadā tev ir īpaši jāuzmanās no reiboņiem, migrēnas, kā arī redzes, kakla, plaušu un citām elpošanas sistēmas problēmām. Ir ieteicams bieži doties pie ūdeņiem, kur gaiss ir īpaši svaigs.

 

 

pertikisPērtiķis

kkarjeraKarjera: Ugunīgais Gailis tev sola diezgan veiksmīgus notikumus karjeras sfērā. Taču tas galvenokārt būs tieši tā iemesla dēļ, ka tu mērķtiecīgi un smagi strādā, kas nodrošina, ka panākumi neizpaliek.  Arī šajā gadā, neapstājies, līdz neesi sasniedzis savu mērķi. Lai kā attīstītos notikumi, ikvienu darbu īsteno ar īpašu rūpību. Šis gads solās būt piemērots arī, lai mainītu nodarbošanos vai kāptu pa karjeras kāpnēm. Īpaši tas ir jāapsver, ka izjūti ilgstošu rutīnu pašreizējā darba vietā.

 

naudaNauda: Ar centību tu spēsi sasniegt panākumus materiālo līdzekļu palielināšanā tuvākajā nākotnē. Ja tu meklēt papildus ienākumus, var nākties piedzīvot zināmu konkurenci. Ja tev piemīt pietiekama pārliecība, lai realizētu kādu interesantu, taču visai riskantu darījumu, tu vari sasniegt to, ko vēlējies. Ja neesi pārliecināts, ka vari rīkoties ar materiālajiem izaicinājumiem viens pats, vari lūgt padomu kādam kolēģim.

 

ssirdsMīlestība: Pērtiķim un Gailim nav spēcīgas romantiskas saiknes. Ja tu šobrīd meklē otru pusīti, tad rēķinies, ka tev var būt pat vairāki konkurenti. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka ir jānolaiž rokas. Ja esi attiecībās, tad Ugunīgā Gaiļa gadā būs nepieciešama papildus pacietības deva, lai turpinātu šīs saistības noturēt uz tāda paša viļņa kā iepriekš. Tāpat neizdari spiedienu uz otru pusīti, lai tev tiktu sniegta lielāka uzmanība, laiks un mīlestība. Vislabākais, ko vari darīt, ir saglabājot šī brīža attiecības – pašreizējā formā. Ja esi precējies, tad koncentrējies uz karjeru vai naudas ieguldījumu jūsu saistībās.

 

veseliibaVeselība: Ugunīgais Gailis norāda, ka tava veselība šajā gadā solās būt visai laba. Tev bieži vien būs optimistisks noskaņojums un patiess prieks. Tomēr ir jāuzmana  galvas, redzes, kakla, plaušu un visas elpošanas sistēmas darbība. Pēc iespējas biežāk dodies svaigā gaisā.

 

 

gailisGailis

kkarjeraKarjera: Ja tu šajā gadā cerēji kāpt pa karjeras kāpnēm, rēķinies, ka tev būs konkurents, pat vairāki.  Ja strādā pie kāda liela projekta, tad nāksies cieši sadarboties ar saviem kolēģiem. Tu alksi pēc pilnības. Ja kaut kas noiet greizi, nevajag sūdzēties par kāda cita kļūdām, bet jāvaino vienīgi sevi. Tas nozīmē, ka sociālās attiecības, lai īstenotu karjeras izaicinājumus, var radīt zināmu spreidzi. Ja tev ir nepieciešama palīdzība, ieteicams to lūgt Tīģerim, jo tieši ar šī Ķīniešu horoskopa pārstāvi tu spēj sadarboties patiesi labi. Šis cilvēks tev var sniegt pozitīvu domāšanu un norādi par vēlamo virzienu, lai īstenotu uzdevumu. Ja saņem jauna darba piedāvājumu, Ugunīgais Gailis iesaka visu pamatīgi apdomāt. Tu vari sajust pamatīgu konkurenci jaunajā darba vidē. Pazemīga un pieklājīga attieksme ir ļoti svarīga, lai izzinātu nepazīstamu teritoriju. Ja tev nepatīk šāda veida problēmas, tad tas nav labākais laiks, lai veiktu izmaiņas profesionālajā sfērā.

 

naudaNauda: Tev tiek solīta veiksme nauda jautājumos, taču tas prasīs daudz enerģijas un smagu darbu. Cilvēki ap tevi tāpat meklēs iespēju pelnīt papildus līdzekļus, kas sekmēs zināmu spriedzi. Nav ieteicami riskanti ieguldījumi. Ja kāds lūdz tev lielu aizdevumu, tas vislabāk atsakies sniegt palīdzību. Pretējā gadījumā tu vēl ilgi nespēsi atgūt savus līdzekļus. Jebkurš naudas ieguldījums šajā gadā ir jāveic pēc rūpīgas situācijas izanalizēšanas, nesteidzīgi un ļoti skeptiski uzlūkojot ikvienu niansi.

 

ssirdsMīlestība: Ja tu meklē mīlestību, tad vari sajust spēcīgu konkurenci. Tomēr, ja tiecies ar cilvēku, kurš ir dzimis Vērša, Pūķa vai Čūskas gadā, tev būs daudz labākas iespējas izveidot romantisku saikni. Ja tev ir otra pusīte, tad esi gatavs, ka partneris tev bieži var uzspiest savu viedokli. Cilvēks, kurš dzimuši Čūskas gadā var darboties kā labs starpnieks starp jums abiem. Ja šīs attiecības ir nestabilas, beidz vainot pie tā vienīgi sevi, tas dos papildus spēku un pārliecību visu mainīt.

 

veseliibaVeselība: Gaisa kvalitātei būs ļoti svarīgs priekšnoteikums labai veselībai. Īpaši uzmani savu elpceļu veselību, neatstāj bez ievērības – deguna, bronhu, kakla un plaušu darbības traucējumus. Pavadi vairāk laika pie ūdeņiem, jo īpaši saulainajās dienās. Ja izjūti neparastas sāpes vai slimību, dodies pie ārsta uz pārbaudi, lai pārliecinātos, ka tas nav nekas nopietns.

 

 

sunsSuns

kkarjeraKarjera: Ugunīgais Gailis iezīmē, ka tev būs grūti noteikt prioritātes un pieņemt lēmumus savā karjeras sfērā. Ja esi aizņemts ar sava pašreizējā stāvokļa stabilizēšanu, tad nav ieteicams brīvprātīgi uzņemties papildus atbildību. Ja esi uzņēmuma īpašnieks, tad šis nav labs laiks, lai paplašinātu savu biznesu. Ja tev šajā gadā rodas iespēja saņemt paaugstinājumu vai jaunu darba piedāvājumu, tad tev vajadzētu apsvērt atteikšanos no šīs iespējas. Ugunīgais Gailis iezīmē, ka tu nevarēsi sasniegt izcilus rezultātus profesionālajā sfērā – tuvākajā nākotnē. Paies ilgs izstrādes cikls, lai redzētu savus labākos sasniegumus.

 

naudaNauda: Neraugoties uz zināmām grūtībām profesionālajā sfērā, tevi sagaida daudzas idejas, kas palīdzēs palielināt ienākumus. Tev var palīdzēt Čūska, parādot kādu lielisku darbības virzienu. Ugunīgais Gailis norāda, lai izmanto sociālos tīklus, kas var nest labas peļņas iespējas.

 

ssirdsMīlestība: Tev šajā gadā ir jāpiedomā pie attiecībām ar kaimiņiem. Ja meklē mīlestību, tad nedrīksti būt pārāk agresīvs, tuvojoties sev simpātiskai personai. Ja esi attiecībās, tad būs nepieciešama pacietība, lai veidotu šo saikni daudz dziļāku. Nespied savu mīļoto sniegt daudz vairāk mīlestības un laika. Ja esi precējies, tad jūsu mīlestības pilnās attiecības būs stabilas. Tā vietā ir ieteicams koncentrēties vairāk uz savu karjeras attīstību vai naudas ieguldījumiem.

 

veseliibaVeselība: Problēmas iespējamas ar deguna, bronhu, rīkles, plaušu un elpceļu kopējo stāvokli. Palielini fiziskās aktivitātes, nodarbojoties ar sportu arī svaigā gaisā. Ja pēkšņi izjūti neparastas sāpes vai slimību, tad ieteicams veikt veselības pārbaudes,  lai pārliecinātos par pašsajūtas pasliktināšanās patiesajiem iemesliem.

 

 

cukaCūka

kkarjeraKarjera: Šis gads nesīs labus karjeras sasniegumus, kas palīdzēs palielināt tavu pašapziņu un stāvokli sabiedrībā.  Tomēr var būt nelielas neskaidrības par profesionālajiem izaicinājumiem nākotnē. Tev vajadzētu meklēt palīdzību no cilvēkiem, kuri dzimuši Zirga vai Čūskas gadā. Tas ir tāpēc, ka viņi vislīdzīgāk tev uzlūko savus darba pienākumus. Ugunīgais Gailis iezīmē, ka uzlabojumus šajā nozīmīgajā dzīves sfērā vari sagaidīt vasarā. Ja saņem jauna darba piedāvājumu,  tad ir nepieciešams veidot dialogu pašam ar sevi, apzinoties, cik dedzīgi tu uzlūko šo jauno pozīciju. Ļoti iespējams, ka apzināsies, ka pašlaik nav īstais laiks, lai mainītu savu darba vidi. Jo īpaši, ja tev nav skaidra plāna, pamatīgu enerģijas rezervju, lai pieņemtu dažādus izaicinājumus. Šādā gadījumā labāk ir palikt pašreizējā amatā.

 

naudaNauda: Šis gads var stimulēt sajust, realizēt iespējas, lai nopelnītu vairāk naudas. Ja tu varēsi parādīt savu entuziasmu un kaisli darbā, tad spēsi papildināt savu maciņa saturu. Vasara solās būt visveiksmīgākais periods šī mērķa realizēšanai.

 

ssirdsMīlestība: Ugunīgais Gailis norāda, ka tev būs nepieciešams izrādīt vairāk pūļu un sniegt sava laika, lai rūpētos par personu, kura tev ir ļoti mīļa. Ja meklē mīlestību, ieteicams apmeklēt dažādus sabiedriskos pasākumus, jo īpaši gada saulainākajās dienās. Ja esi vīrietis, tad tev būs labākas izredzes sastapt otru pusīti, īpaši aprīlī, maijā un jūnijā. Ja tev ir romantiskas  attiecības, tad ir nepieciešams izrādīt, ka esi gatavs teju uz visu, lai veidotu labāku, dziļāku saikni starp jums.

 

veseliibaVeselība: Esi īpaši uzmanīgs, jo tevi var ietekmēt neveselīgs gaiss un dažādas vīrusu infekcijas. Uzmani savu elpošanas sistēmu. Dodies vairāk svaigā  gaisā, jo īpaši saulainajās dienās. Tāpat Ugunīgais Gailis iezīmē, ka nepieciešams rūpēties par urīnpūšļa, kā arī sirds un asinsvadu sistēmas labsajūtu.

 

 

 

 

BrīvBrīdis.lv novēl ikvienam veiksmīgu, laimīgu un mīlestības pārpilnu Ugunīgā Gaiļa gadu!

Iepriekšējais rakstsUztura speciāliste: Ātrai tievēšanai nav nekādas jēgas!
Nākamais rakstsUZMANĪBU: Ārsti nopietni brīdina bērnu vecākus