Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

zizisAuns

milas-laika-prognoze-lietus

Kad runa ir par mīlestību, tevi var patiešām apskaust! Venēra un Marss turpina pārvietoties pa tavu zīmi, un tev šajās dienās nebūs iespējami pretoties. Šo planētu labvēlīgajai ietekmei pievienosies Saturns, kas starp tevi un mīļoto radīs veiksmīgus apstākļus – stabilām un uzticības pilnām attiecībām. Lai kas arī šobrīd norisinātos tavā mīlas dzīvē, viss notiks ar pamatīgu intensitāti, izbaudi to!

 

 

versisVērsis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Tava ticība mīlestībai šajās dienās būs nelokāma. Pat, ja vēl neesi atradusi to vienīgo un īsto, tu apzinies, ka šis cilvēks ir kaut kur tepat! Kaut kādā apbrīnojamā veidā tu spēj saglabāt mieru, apjaušot, ka, tas notiks, kad pienāks īstais laiks, ka viss nokārtosies. Ja tev jau ir izveidojušās pastāvīgas attiecības, tu un mīļotais cilvēks šajās dienās, visticamāk, pavadīsiet vairāk laika kopā, apspriežot savas saistības, uzticību un paļāvību viens otram. Tu spēsi novērtēt to, kā katrs no jums attiecas pret jūsu saistībām. Esi gatava labai saderībai!  

 

 

 

dviniDvīņi

milas-laika-prognoze-lietus

Veselīga, stabila sociālā dzīve šajās dienās palīdzēs nostiprināt tavu mīlas dzīvi. Tu un tava otra pusīte, iespējams, iesaistīsieties kādā kopīgā projektā. Visticamāk, ir kāds kopīgs temats, kas interesē jūs abus un nu nolemsiet to izpētīt – kā pāris. Zvaigznes norāda, ka šis būs lielisks laiks to realizēt! Šādi satiksiet citus līdzīgi domājošos un jūs, iespējams, iegūsiet jaunus draugus, kas par tādiem kļūs uz mūžu. Šādi kopīgi mirkļi, jaunas emocijas piedos asumiņu arī jūsu seksuālajai dzīvei. Ļoti iespējams, ka abi apjautīsiet, cik laimīgi esat kopā, ka esat viens otram!

 

 

 

vezisVēzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajās dienās tu, visticamāk, būsi tik vērsta uz sarunām ar partneri par naudas lietām, ka romantikai īsti neatliks laika. Zvaigznes norāda, ka ir kāda tēma, kam tu un mīļotais cilvēks esat gatavi un zvaigznes mudina to apspriest tieši svētdien, kad būs visveiksmīgākā diena, lai abpusēji, vienādiem nodomiem pievērstos šim tematam. Iespējams, esi gatava pieņemt kādu lēmumu, kas ietver jūsu attiecību stiprināšanu, saiknes un atbildības palielināšanu, piemēram, kopīga budžeta izveidošana vai lēmums veikt kopīgus ieguldījumus. Par laimi, tu būsi pozitīvi noskaņota jebkurā situācijā, pat, ja kaut kas nenorisināsies tik gludi kā tu to vēlējies.

 

 

 

lauvaLauva

milas-laika-prognoze-lietus

Tava mīlestības dzīve šajās dienās būs liesmās. Labā ziņa ir tajā, ka tas nebūs pārgalvīgs uguns, kas var novirzīt tevi no kontroles vai, kas strauji izkūpēs gaisā, jo pārdegi. Nē, šoreiz tā būs lēna, stabila mīlas uguns, kas var sasildīt jūsu sirdis tikai tāpēc vien, ka esat un varat būt līdzās. Veltiet laiku, lai baudītu posmu, kādā šobrīd ir jūsu attiecības. Apjautīsi, ka, lai gan tas nav tas pats romantikas veids kādā bijāt iepriekš, tas nenozīmē, ka tas nav labi. Nē, tas ir vēl labāk!

 

 

jaunavaJaunava

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Tev un tavam partnerim var rasties domstarpības par notiekošo mājas dzīvē. Situācija būs neskaidra daudzos veidos, un tādēļ būs grūti izdarīt jebkādus lēmumus vai spriedumus. Zvaigznes norāda, ka brīvdienu izskaņā tu un tavs mīļotais cilvēks sajutīsieties tik garīgi vienoti, ka kļūs vieglāk apzināties, ka esat sabiedrotie ne ienaidnieki un kopā viss ir sasniedzams daudz ātrāk! Jūs esat vienā frontes pusē, tikai nedaudz nomaldījušies…

 

 


svariSvari

milas-laika-prognoze-lietus

Tava mīlestība dzīve būs visai patīkama un iepriecinoša šajās dienās. Tomēr – vai tik daudz saviļņojumu un dažādu asu sajūtu patiešām ir tas, ko vēlies? Ļoti ticams, ka nāksies notraust arī pa kādai asarai, liekot jums abiem uz mirkli nedaudz atsvešināties. Pārliecinies, ka tu netērē lieki laiku risinot problēmas, kuru patiesībā nemaz nav vai tās ir tik mazsvarīgas, ka nav vērts tāpēc bojāt to īpašo saikni, kas ir starp jums. Šīs būs piemērotas dienas svarīgu lēmumu pieņemšanai, kas ilgtermiņā pozitīvi ietekmēs jūsu attiecības. Tici, ka jūs abi spējat pieņemt vispareizākos spriedumus!

 

 

 

skorpionsSkorpions

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Iespējams, ka šī nav bijusi īpaši romantiska nedēļa, taču nedēļas nogale noteikti būs visstabilākais brīdis, kad jūs ar mīļoto varat izrunāties un sakārtot daudzus līdz šim neatrisinātus jautājumus. Iespējams, ka jūs abi nolemsiet kopīgi iesaistīties kādā projektā, kas prasīs gan laiku, gan jūsu abu kopīgās pūles – dubultu organizētību. Lai kas tas arī būtu, visticamāk, jūs abi vienlīdz dedzīgi vēlēsieties iesaistīties šajā procesā, kas nenoliedzami satuvinās arī jūs abus. Pat, ja esat līdz ausīm darbos un nav laika, ko pienācīgi veltīt viens otram, apskaujieties – izmantojiet šādu enerģijas apmaiņu un centieties izbaudīt kopīgos mirkļus.

 

 

strelnieksStrēlnieks

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Jūs šajā nedēļas nogalē būsiet uz laimīgas mīlestības un saskaņas viļņa. Ar Venēras un Marsa labvēlīgo ietekmi tava zvaigznāja patieso jūtu zonā, ir skaidrs, ka šajās dienās jums nebūs garlaicīgi! Nedēļas nogali vēl īpašāku padarīs arī tas, ka šīm kosmiskajām mīlnieku planētām pievienosies Saturns, kas virzīsies caur tavu horoskopa zīmi. Tas palīdzēs ierobežot vieglprātīgu saistību iespējamību, pārvēršot jebkādu romantisku aktivitāti – patiesā un ļoti potenciālā saiknē.

 

 

 

mezazisMežāzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Zvaigznes iezīmē varbūtību, ka šajās dienās tu vari piedzīvot kādu neierastu situāciju, kas pamatīgi izmainīs tavus un tava mīļotā plānus šai nedēļas nogalei. Iespējams, kādam no jūsu radiniekiem ir vajadzīga palīdzība, un jūs abi nolemsiet doties palīgā. Esiet piesardzīgi, lai neaizvainotu šī cilvēka jūtas. Iespējams, ka kāds no šajā zvaigznājā dzimušajiem tieši šajā nedēļas nogalē uzsāks nopietnākas attiecības ar savu izredzēto, jūs satuvināsieties, taču daudziem tas būs pārsteigums, jo līdz šim jūs, visticamāk, esat izvairījušies no parādīšanās sabiedriskās vietās kopā. Ja tā, tad izmantojiet šīs turpmākās dienas, lai pārbaudītu savu saderību daudz atklātākā un drosmīgākā veidā.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

milas-laika-prognoze-lietus

Komunikācija šajās dienās tev būs vissvarīgākais! Venēras un Marsa kombinācija kopā ar Merkūru tavā horoskopa zīmē, padarīs turpmākās dienas par īpaši piemērotām ievērības cienīgiem brīžiem, kad vaļsirdīgi izrunāties ar savu mīļoto cilvēku. Esat gatavi pieņemt stabilus, nobriedušus lēmumu kopā! Atklāj otrai pusītei savus kvēlākos sapņus, kurus vēl aiz vien neesi piepildījusi. Zvaigznes brīdina, ka svētdien, visticamāk, būsi tik satraukta runājot ar savu mīļoto, ka vari aizmirst klausīties. Esi piesardzīga!

 

 

zivisZivis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Ja tev sagādā problēmas lēmumu pieņemšana, kas ir saistīta ar tavu karjeru, šī varētu būt laba nedēļas nogale, kad par šo jautājumu lūgt padomu un iesaistīt tajā savu partneri. Tevi ir tik ļoti satraukuši profesionālās jomas jautājumi, ka par mīlestību un romantiku, visticamāk, esi nedaudz piemirsusi. Runā ar savu mīļoto, lai kopīgu diskusiju ceļā jūs atgādinātu, kas jūs esat viens otram, cik nozīmīgas un īpašas ir jūsu saistības. Vaļsirdīga saruna, iespējams, dos tev drosmi gan atrisināt savas karjeras problēmas un apzināties savu vērtību, gan saskatīt, ka cilvēks tev līdzās ir ne tikai tava otra pusīte, bet arī uzticams draugs.

 

 

 

 

Lai jums lieliska, pozitīviem notikumiem pārpilna nedēļas nogale!

Iepriekšējais rakstsUzmanību: šīs krāsas palīdzēs ZAUDĒT SVARU!
Nākamais rakstsFOTO: 12 uz nāvi notiesāto pēdējās maltītes