Februāris, lai arī garāks kā ierasts, strauji tuvojas savai izskaņai. Lai nu kā – skaties apkārt un mēģini saskatīt visu jauko un labo, nevis gausties par to, ka kaut kas nav tieši tā, kā tu vēlētos! Smaidi dzīvei, jo tā nekad neraudās par tevi! Tavs horoskops šai nedēļai: ko sola zvaigznes?TavsTavs horoskops šai nedēļai: ko sola zvaigznes? horoskops veiksmīgai nedēļai: 19.-25. februāris

 

auns-mil-horAuns

Šonedēļ tevi varētu pārsteigt negaidīti notikumi, kas saistīti ar karjeru vai bērna izglītību. Ja šobrīd esi uzsācis kādu ārstniecības procesu sev vai bērnam, ir gaidāmi panākumu un labvēlīga attīstība. Iespējams, saņemsi ziņas vai dosies uz tikšanos ar personu, kura dzimusi Skorpiona, Vēža vai Zivju zīmē. Šī solās būt veiksmīga Aunu sievietēm, jo īpaši, ja pievērsīsies darbiem, kas iepriekš rūpīgi saplānoti. Ar lielāku piesardzību šonedēļ vajadzētu izturēties pret cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Iespējams, kāds no viņiem vēlēsies egoistiski ar tevi manipulēt. Esi piesardzīgs komunicējot ar šiem cilvēkiem un rūpīgi izvērtē visu informāciju, ko saņem no viņiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, saņemsi naudu, kas nāk no tālienes vai gūsi negaidītu iespēju ceļot. Labvēlīgs laiks, lai nokārtotu kādus dokumentus vai ceļotu uz kādu citu pilsētu vai valsti darba dēļ. Dažiem Vēršiem šonedēļ būs pārmaiņas arī karjeras jomā, iespējams, vides vai pašas darba vietas maiņa, vai uzņēmuma pārcelšanās uz citu vietu. Iespējams, vairāk laika nāksies pavadīt darbā dažādu svarīgu iemeslu dēļ. Pasākumi, kas saistīti ar kādu personu tavā ģimenē vai profesionālajā vidē, būs pamats svarīgākajiem plāniem un darbībām. Būs finansiāla rakstura attiecības ar kādu vīrieti.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Solās būt veiksmīga sadarbība ar darba/biznesa partneriem no citām pilsētām vai valstīm. Gūsi jaunu pieredzi saistībā ar importu/eksportu darbā un/vai studijām ārzemēs. Dvīņu Sievietēm varētu rasties problēmas ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, gūsi peļņu no kādas finanšu vienošanās vai saņemsi negaidītu naudu. Jauni Dvīņu vīrieši varētu sastapties ar autoritāru tēva, vectēva vai vecākā brāļa uzvedību. Liela iespēja, ka šīs nedēļas laikā nāksies ceļot darba vajadzību dēļ. Šī ceļojuma laikā solās būt jauni sasniegumi. Būs labvēlīga nedēļa, lai uzsāktu jaunu darbu/projektu citā vietā vai valstī.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī nedēļa varētu tev sniegt labvēlīgu apstākļu kopumu, lai veiktu nozīmīgus pirkumus sev vai mājai. Saņemsi labas ziņas, kas saistītas ar panākumiem vai kādu uzvaru – tas būs iemesls svinībām ģimenes lokā. Labas ziņas vai svarīgu telefona zvanu saņemsi no personas, kura dzīvo tālienē. Labvēlīga nedēļa dažāda veida īpašumu pārdošanai. Šonedēļ iespējams kāds sarīkojums par godu kāda miruša tuvinieka piemiņai vai saistībā ar viņa atstāto mantojumu, dokumentiem un citām līdzīgām lietām. Sapņi, kuros redzēsi kādu savu mirušu tuvinieku šonedēļ, varētu sniegt tev svarīgu informāciju par kādu gaidāmu notikumu tavā ģimenē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šonedēļ tev būs iespējams pārliecināties par savām šaubām vai neuzticību pret kaut ko. Spēsi visu saprast pēc konkrētām darbībām kādas sev tuvas personas izpildījumā. Iespējams, sapratīsi, ka jau labu laiku tava intuīcija krietni teikusi priekšā. Šonedēļ vairāk komunicē ar saviem radiniekiem, iespējams, piedalīsies par kādā lielākā pasākumā, piemēram radu salidojumā vai tiekoties, lai apspriestu svarīgus jautājumus. Dažām Lauvām šī nedēļa var izvērsties svarīga saistībā ar laulības šķiršanas procesu vai ģimeniska rakstura tiesvedību. Iespējams, saņemsi negaidītu uzaicinājumu uz tikšanos vai lielāku sarīkojumu. Pastāv varbūtība, ka negaidīti nāksies sagatavot kādu dokumentu, līgumu vai vienošanos.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Kaut kas, par ko uztraucies pagājušajā nedēļā, uz ko liki lielas cerības šonedēļ, varētu nest mazāk prieka, nekā cerēts. Jaunavu sievietēm būs nepieciešams rūpēties vairāk par mājas soli, iespējams, pat atrisināt kādus incidentus šajā vidē. Uzmani savas personīgās mantas, ne ar ko nelielies plašākā sabiedrībā. Šonedēļ nāksies pievērsties arī dažāda veida nopietnākiem dokumentiem, līgumiem. Tas varētu būt par iemeslu notāra, advokāta,  kāda nodokļu inspektora vai valsts iestādes apmeklējumam. Ja nav iespējams situāciju pilnībā atrisināt šīs nedēļas laikā, vismaz pārliecinies, ka esi panācis zināmu attīstību, lietu virzību. Nav izslēgts, ka saņemsi arī kādas sliktas ziņas saistībā ar kādu labi zināmu cilvēku.

 

 

svari-mil-horSvari

Šonedēļ, lai izvairītos no konfliktiem, vispirms vajadzētu pašam saprast, ka nevajag provocēt un, otrkārt – apjaust, ka iesaistīšanās tajos radīs negatīvas sekas. Iespējamas ne visai labas ziņas, kas būs saistītas ar kādu radinieku vai laulāto. Ja tev ir bērni, iespējams, šonedēļ biežāk nekā pēdējā laikā nāksies saskarties ar nesaprašanos, vēlmju un prioritāšu nesakritību, emocionāla rakstura problēmām vai ļoti spēcīgām emocijām. Ja tu paļaujies uz konkrētu palīdzību no bērna vai mazbērna, iespējams, nāksies vilties, ka viss nesokas tik labi, cik biji gaidījis. Nesaprašanās radīsies ar cilvēku, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē, kas var radīt ļoti neveiklus brīžus.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpionu vīriešiem šī nedēļa sola dažādus panākumus mājas un ģimenes dzīvē. Lieliska izdevība, tikšanās vai lieliska komunikācija var rasties ar vīrieti, iespējams, no tava radu loka. Iespējami panākumi, kas saistīti ar kādu priekšlikumu vai informāciju darba vai biznesa lauciņā. Var gadīties arī, ka izveidojies jauns darījums vai biznesa partnerattiecības. Var gadīties arī, ka saņemsi kādu atteikumu darba vai uzņēmējdarbības jomā, jo būsi koncentrējies uz svarīgākām lietām. Šonedēļ negaidīti, iespējams, “sakustēsies” kaut kas saistībā ar senām idejām, sapņiem, plāniem vai cerībām. Šonedēļ prioritāte būs viss, kas nav ticis realizēts pagātnē. Tas veicinās attīstību un jaunas emocijas.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šīs nedēļas laikā tev vajadzētu nolikt otrajā plānā savas idejas, kas saistītas ar māju vai ģimeni. Laiks pierādīs, ka esi izvirzījis diezgan nereālus plānus un cerības par kaut ko, kas tomēr šajā jomā nevar tikt realizēts. Šonedēļ varētu rasties sarunas, tikšanās, ieteikumi un jaunumi finansiālajā ziņā, kas būs saistīti gan ar tavu profesionālo, gan personīgo dzīvi. Tu varētu saņemt svarīgus ieteikumus vai palīdzību no personas, kura dzimusi Jaunavas, Mežāža vai Vērša zīmē. Iespējams, saņemsi naudu vai iespēju gūt papildus ienākumus šīs nedēļas laikā. Būs konflikts ar zēnu vai jaunekli, taču tas tevi nepārsteigs. Vīriešiem Strēlniekiem, iespējams, radīsies greizsirdība par savas draudzenes/sievas domām vai rīcību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Kāds vecs konflikts no jauna varētu uzjundīt emocijas, bet šoreiz visi iesaistītie būs vairāk ieinteresēti uz izlīgumu. Iespējams, būs tikšanās, kas saistīta ar ģimenes locekļiem vai kāda radinieka svarīgu notikumu. Pārsteigumu radīs kāda saruna vai darbība, kas saistīta ar cilvēku, kurš dzimis Strēlnieka, Auna un Lauvas zīmē. Iespējams, saņemsi jaunu piedāvājumu, kam būsi gatavs uzreiz, tā teikt, gribēsi momentā iesaistīties. Te gan vairāk jāvadās pēc personīgajām izjūtām. Šonedēļ iespējamas arī dažādas stresa situācijas saistībā ar kādu tev tuvu cilvēku.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Nepatikšanas var rasties ar personu, kura dzimusi Strēlnieka, Lauvas vai Auna zīmē. Taču tas tev neizraisīs nekādu pārsteigumu, jo pēdējā laika attiecībās ir redzams, ka jūsu savstarpējā komunikācija pakļauta sava veida stresam vai spiedienam. Saņemsi atbalstu vai palīdzību savā darbā/biznesā no personas, kura dzimusi Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Strīds vai aizvainojums var izveidoties ar personu, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Šonedēļ tevi priecēs dažādas labvēlīgas izmaiņas tavā darbā un/vai lieliskas iespējas parādīt savas spējas, vai realizēt kādu savu ideju.

 

 

zivis-mil-horZivis

Pārsteigumi šonedēļ varētu rasties saistībā ar dažādiem notikumiem un apstākļiem, kas ļaus lietām notikt daudz labāk, nekā būsi gaidījis. Iespējami negaidīti notikumi, kas saistīti ar kāzām vai citiem svarīgiem, svinīgiem pasākumiem. Negaidīti notikumi norisināsies mājās un saistībā ar ģimenes locekļiem, kuri dzimuši Svaru zīmē. Konflikts ar kādu zēnu vai jaunekli nebeigsies labi ne tev, ne viņam, tādēļ centies visiem spēkiem izvairīties no strīdiem. Tavi viedokļi par konkrētiem jautājumiem vai noteiktām situācijām var būt pilnīgi atšķirīgi no apkārtējiem. Zivju vīriešiem var rasties negaidītas izmaksas vai nelielas summas zaudējumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsLedus graušana, mēles pīrsingi, regulāras uzkodas un vēl 12 zobiem kaitējoši ieradumi
Nākamais rakstsInterneta lietotāji atmasko nežēlīgo kucēna slepkavu