Katrai horoskopa zīmei ir pozitīvas un negatīvas īpašības, kas viņu pārstāv un padara unikālu. Uzzini, kura ir labākā un sliktākā tavas horoskopa zīmes īpašība.

AUNS

Tikums: Drosme

Visievērojamākā īpašība Aunā ir viņa drosme. Auns iet cauri dzīvei, vienmēr cenšoties to izmantot maksimāli, kas bieži vien dod fantastiskus rezultātus. Nav daudzas citas zīmes, kuras var lepoties ar ticību sev un bezbailību, tāpēc nav pārsteigums, ka tieši Auni mēdz būt lieliski līderi un pionieri, kuri spēj tikt galā ar jebkuru situāciju.

Trūkums: Impulsivitāte

Iedzimtā nepacietība un impulsivitāte Auniem bieži maksā dārgi. Cilvēki šajā zīmē nezina, ko nozīmē pacietība, viņi vēlas visu un vēlas to tagad, bet dzīvē viss nenotiek tikai tā. Bieži vien sava straujā rakstura dēļ viņi saka vai dara lietas, ko ātri nožēlo, bet tad vairs nav atpakaļceļa. Ja tikai viņi varētu iemācīties mazliet vairāk pacietības, viņi būtu nepārspējami.

 

VĒRSIS

Tikums: Pacietība

Neviens nav tik pacietīgs kā Vērsis. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ir pazīstami ar savu nesteidzību un pārdomātību, kā dēļ viņi nekad nepadodas ceļā uz mērķiem. Lai gan viņiem reizēm ir grūti virzīties uz priekšu, tomēr tad, kad viņi kaut ko izlems, viņi to noteikti darīs. Turklāt viņi ir ļoti noturīgi, racionāli un stabili, tāpēc uz Vēršiem vienmēr ir iespējams paļauties. Viņi ir uzticami gan kā partneri, gan kā draugi.

Trūkums: Spītība

Šie cilvēki ir tik spītīgi, ka bieži vien darbojas paši pret sevi. Viņiem nav iespējams pierādīt, ka viņi kļūdās, un pat tad, ja viņi paši to apzinās, viņi nekad nepadosies. Viņu mīlestības attiecības un attiecības ar citiem cilvēkiem visvairāk cieš spītības dēļ, jo dažreiz ir grūti ar viņiem sarunāties un likt viņiem redzēt visus situācijas aspektus. Spītība viņiem ir problēma, lai spētu progresēt, un viņi bieži atteiksies no daudziem vilinošiem piedāvājumiem tikai tāpēc, ka viņiem nepatīk pārmaiņas, un viņi uzstāj, lai viss būtu tā, kā tas ir.

 

DVĪŅI

Tikums: Intelekts

Šī zīme ir intelekta un atjautības sinonīms. Viņi bieži ir izcili matemātiķi, ar spēcīgu loģiku apveltīti un var viegli pārvarēt jebkuru problēmu. Viņi ir ļoti izklaidi mīloši un asprātīgi, un bieži vien ir vispārējās kultūras eksperti, kuri zina atbildi teju uz katru jautājumu. Viņiem patīk lasīt, izpētīt; viņu prāts vienmēr ir aktīvs, taču atšķirībā no dažām citām zīmēm Dvīņi pieturas pie vispārīgas informācijas, jo viņiem nav ne laika, ne koncentrācijas dažu tēmu dziļākai izpētei. Jebkurā gadījumā tie ir ļoti inteliģenti cilvēki, kuri viegli mācās, raksta un izpauž sevi.

Trūkums: Nepastāvība

To parasti ļoti attiecina uz Dvīņiem. Patiešām –  šie cilvēki tik bieži maina savas domas, ka rodas sajūta, ka viņi nav konsekventi. Viņu aizsardzībai jāsaka, ka Dvīņiem ir aktīvs prāts, kas nekad nestāv uz vietas; viņus vienmēr piesaista jaunas lietas un tāpēc vienu dienu viņi domā vienu, bet otru dienu citu. Lai nu kā, tomēr šī īpašība parāda viņus kā cilvēkus, uz kuriem nevar paļauties, jo viņi ir nepastāvīgi un neuzticami, bet Dvīņi zina, kā sev tīkamā veidā būt kopā ar cilvēkiem, kurus viņi mīl.

 

VĒZIS

Tikums: Rūpes

Šiem maigajiem cilvēkiem vienmēr atradīsies kāds jauks vārds un labs padoms ikvienam. Kad būs grūti, Vēzis tev sniegs savu plecu, uz kura raudāt, viņš būs tavs labākais klausītājs un darīs visu, lai tev palīdzētu. Vēzim ir spēcīgas alkas rūpēties par citiem, un viņi var gandrīz intuitīvi saprot, kad kādam ir problēmas. Viņu dāsnums un vēlme kalpot ir patiesi aizraujoši, taču dažreiz tas var padarīt viņus par magnētu cilvēkiem, kuri ar savām problēmām vienkārši vēlas pievērst sev uzmanību.

Trūkums: Paaugstināta jutība

Lai arī cik viņi ir gādīgi, viņi ir arī jutīgi. Šos cilvēkus var ļoti ievainot kāds komentārs, konstruktīva kritika, kā arī nepareizs vārds vai ņirgāšanās. Viņi ir ļoti maigi un pakļauti garastāvokļa izmaiņām, tāpēc, ja viņiem ir slikta diena, visam, ko jūs sakāt, būs īpaša nozīme, un viens nepareizs vārds liks viņiem šņukstēt asarās un runāt ar jums, līdz jūs lūgsiet piedošanu. Viņi apzinās, ka ir pārāk jūtīgi un cenšas noskaņojumu mainīt tikpat bieži, kā Dvīņi maina viedokli, taču viņi to nevar mainīt. Tā ir īpašība, kas viņiem ir “komplektā” ar to, ka viņi ir šīs horoskopa zīmes pārstāvji.

 

LAUVA

Tikums: Dāsnums

Lauvas ir cilvēki ar labu sirdi, kuri nesavtīgi dod saviem tuvajiem un steidzas palīgā, kad tas ir nepieciešams. Viņi mīl dzīvi un zina, kā to izbaudīt, un labprāt iekļauj tajā arī citus. Lauva vienmēr aizdos tev naudu, nopirks lielāko dāvanu, tu vienmēr būsi gaidīts un viņš pret tevi labi izturēsies. Laiva ir pozitīvs un optimistisks cilvēks, kurš mīl cilvēkus un kura sabiedrībā visi jūtas ērti.

Trūkums: Iedomība

Ieteicams nekādā gadījumā neapvainot Lauvu, jo šie cilvēki to stingri nostādīs pret jums un ļoti ticams, ka vairs nekad jums to nepiedos. Viņa iedomība viņam bieži maksā labas attiecības ar tuviem cilvēkiem, jo viņš nespēj pieņemt kritiku. Ja tu viņu kaut kādā veidā noniecināsi vai pazemosi, viņš tevi izdzēsīs no savas dzīves. Nevienam nevajadzētu uzdrošināties strīdēties ar Zodiaka karali.

 

JAUNAVA

Tikums: Centība

 

Jaunavas ir ļoti strādīgi un sīkumaini cilvēki, kuriem var uzticēt katru uzdevumu. Viņi nopietni uztver savus pienākumus un atbildību, tāpēc nav iespēju, ka viņi jūs pievils. Viņi ir gatavi smagi un uzcītīgi strādāt, un šajā ziņā viņus vada personīgā tieksme pēc pilnības. Viņi cenšas visu izdarīt detalizēti, kas arī ir viņu labākā kvalitāte. Viņi ir ļoti precīzi, rūpīgi un uzticami, un, kad viņi kaut ko sola, viņi to arī īstenos.

Trūkums: Tieksme kritizēt

Tiekšanās pēc pilnības ar šiem cilvēkiem var izrādīties viņu sliktākā īpašība, jo tas padara viņus prasīgus un pakļautus kritikai. Jaunavas nav ļaunas un nedomā nevienam nodarīt pāri, taču viņu kritika un padomi bieži vien izraisa neapmierinātību un pretestību apkārtējos. Jaunavai ir grūti izteikt komplimentus, jo viņas vienmēr domā, ka var labāk. Šie cilvēki vienkārši vēlas palīdzēt un būt noderīgi. Ar laiku viņi var iemācīties atturēties no nepieciešamības pēc kritikas, lai nodrošinātu mieru mājās. Tomēr dziļi viņu iekšienē joprojām ir vēlme norādīt uz to, ko izdarījāt nepareizi, tāpēc ir nepieciešama liela paškontrole, lai pretotos vēlmei un uzslavētu jūs par jūsu pūlēm.

 

SVARI

Tikums: Pieejamība

Svariem ir daudz jauku īpašību, taču viņu draudzīgums un pieklājība noteikti ir vienas no izcilākajām. Viņi ir ļoti draudzīgi, burvīgi un sabiedriski, un citi no viņiem var mācīties, kā uzvesties sabiedrībā. Šiem cilvēkiem viņu patīkamās personības dēļ var būt daudz paziņu un draugu, kuri labprāt iesaistīsies un palīdzēs, tādējādi atvieglojot viņu ikdienu.

Trūkums: Liekulība

Svariem ir svarīgi būt labās attiecībās ar visiem. Viņiem ir tendence par katru cenu izvairīties no strīdiem un konfliktiem, kas bieži liek viņiem izvēlēties mazākās pretestības ceļu. Turklāt viņi spēj paskatīties uz katru stāsta pusi un zināmā mērā vienoties ar katru, ko apkārtējie var uzskatīt par liekulību. Tomēr Svari nav tik liekulīgi, kā patiesi vēlas, lai viņi visiem patiktu, taču galu galā izrādās, ka tieši tas ir viņu lielākais trūkums. Citiem vārdiem sakot, citi bieži domā, ka Svariem trūkst konsekvences un rakstura, kas būtībā ir tālu no patiesības.

 

SKORPIONS

Tikums: Lojalitāte

Ja tavā pusē ir Skorpions, tu vari būt mierīgs, jo viņš tevi nekad nenodos. Neatkarīgi no tā, vai esat šīs horoskopa zīmes pārstāvja mīļotais, partneris vai draugs, viņš vienmēr par jums parūpēsies un pasargās, un pat tad, ja viņš nodarīs jums ļaunu, viņš parūpēsies, lai jūs to nekad neuzzinātu, lai jūs netiktu sāpināts. Šis cilvēks patiešām spēj riskēt ar savu labklājību cilvēku dēļ, kurus mīl un ciena.

Trūkums: Atriebība

Šai tumšajai zīmei ir pāris negatīvas iezīmes, tāpēc ir grūti izcelt vienu vien, taču ne greizsirdība, ne īpašnieciskums, kas viņam piemīt, tomēr apkārtējiem nav tik kaitīgas kā viņa atriebība. Kad tiek apdraudēts vai sāpināts, Skorpions aizmirst visu pārējo un ļaujas atriebības vēlmei un pilnībā pārņem kontroli. Atriebība ir spēcīgāka par viņu un viņš vēlas atmaksāt un parādīt, ka bija nepareizi ar viņu spēlēties, Skorpions ir gatavs upurēt daudz, taču atriebības viņš bieži iznīcina pats sevi. Tomēr arī to apzinoties, atriebības vēlme ir stiprāka par viņu, un katram īstam Skorpionam, lai cik tas arī būtu spēcīgs, piemīt šī īpašība, kas viņam bieži vien maksā dārgi.

 

STRĒLNIEKS

Tikums: Optimisms

Ja tev ir jauna ideja un tev ir nepieciešams jebkāda veida atbalsts, sazinies ar Strēlnieku. Šis sangvīniskais cilvēks entuziastiski reaģēs uz katru tavu ideju, kas piepildīs tevi ar pārliecību un pozitīvu enerģiju. Strēlnieks vienmēr ir atvērts jaunām lietām un jaunai pieredzei, tāpēc ir labi, ja viņš ir blakus. Šis jokdaris pārāk neuztraucas par problēmām un patiesi tic, ka viss atrisināsies vislabākajā iespējamajā veidā, kas ir slavējama kvalitāte, un tas padara viņu par cilvēku, kurš patīk citiem cilvēkiem.

Trūkums: Intereses zudums

Tikpat viegli, cik viņu aizrauj jauna ideja, viņš arī viegli atslābst. Strēlnieks ir slavens ar savu entuziasma pilno pieeju jaunām lietām, taču ātri zaudē interesi, tāpēc daudzas viņa idejas nekad netiek pilnībā realizētas. Tā ir patiesa izšķērdība, jo viņam tiešām ir interesantas idejas, tāpēc būtu labi būt nedaudz neatlaidīgākam un tik viegli nepadoties, tiklīdz viņš jūtas noguris vai izjutis, ka paliek garlaicīgi.

 

MEŽĀZIS

Tikums: Neatlaidība

Mežāzis ir sinonīms cilvēkam, kurš guvis panākumus ar lielu piepūli un upuriem. Šie cilvēki netic ātriem panākumiem, bet jau no mazotnes iegulda sevī un savās zināšanās. Viņi ir labākie savā klasē, iestājas kārotajā fakultātē un beidzot iekārtojas darbā uzņēmumos, kur sāk no apakšas, un pēc pāris gadiem kļūst par priekšniekiem, direktoriem, dažkārt arī īpašniekiem. Mežāži ir ļoti ambiciozi un gatavi nest daudz upuru, lai gūtu panākumus un justos cienīgi. Viņu neatlaidība ir patiesi aizraujoša un parāda, kā ar lielu piepūli un gribu var sasniegt jebkuru mērķi.

Trūkums: Emocionāls aukstums

Šiem cilvēkiem ir ļoti grūti izrādīt savas jūtas, jo viņi to uzskata par vājumu. Viņiem šķiet normāli kontrolēt savas emocijas, lai jūs nekad neredzētu viņus strīdamies citu priekšā, paceļam balsi vai paužam dusmas. Lai cik neapmierināti, dusmīgi vai vīlušies viņi būtu, Mežāži šķietami paliks mierīgi un ne par ko neizrādīs, ka ir aizvainoti, viņi nevienam šo prieku nesniegs. Tas bieži noved pie apspiestām emocijām, vilšanās, psihosomatiskām slimībām, pat depresijas, un intīmās attiecībās tas rada problēmas, jo partneris var justies nemīlēts vai atstāts novārtā. No Mežāža jūs nesaņemsiet pastāvīgu pieķeršanās izrādīšanu, taču tie retie brīži, kad viņš ļauj nokrist savai aukstajai maskai, būs gaidīšanas vērti.

 

ŪDENSVĪRS

Tikums: Liberāls

Diez vai starp Ūdensvīriem atradīsit kādu, kurš būtu spītīgs vai aizspriedumu pilns pret citiem. Ūdensvīrs mīl dažādu ādas krāsu, rasu, izmēru un tautību cilvēkus, un viņa dabā nav lemt par kādu pēc šīm lietām. Viņam svarīgāk ir tas, cik kāds ir interesants un inteliģents, nevis kādai reliģijai vai tautībai viņš pieder. Tas pats attiecas uz personīgo līmeni. Ūdensvīrs nekad tevi nenosodīs par kļūdām, viņš tevi neatturēs un neliks tev dzīvot pēc citu cilvēku likumiem un mudinās tevi būt tādam, kāds tu esi. Viņu liberālā izpratne dažkārt nesaskan ar vidi, bet ar laiku viņi iemācās sadzīvot.

Trūkums: Nepieciešamība pēc oriģinalitātes

Šo cilvēku lielākais trūkums ir viņu vajadzība vienmēr būt atšķirīgam visā, kas ne vienmēr ir pozitīvi. Dažreiz viņi pārāk cenšas radīt iespaidu, ka viņiem nekas nerūp, un viņi neietilpst rāmjos, kas rada pretēju efektu. Viņi vienmēr vēlas atšķirties, viņiem patīk runāt, viņiem patīk atstāt iespaidu, un viņi ir īpaši priecīgi, ja var kādu šokēt ar savu izskatu, uzvedību vai idejām. Viņiem vajadzētu pievērst lielāku uzmanību saturam, nevis formai.

 

ZIVIS

Tikums: Līdzjūtība

Nevienai zīmei nepieder tik daudz empātijas kā Zivīm, kas padara tās par ļoti iekārojamiem draugiem un partneriem. Viņi sirsnīgi jutīs jums līdzi, kad esat nokļuvis grūtībās, un darīs visu iespējamo, lai jums palīdzētu. Viņi nekad netiesās un varēs saprast kāda kļūdas un trūkumus. Tās ir lieliskas īpašības, kas viņus atšķir no citiem varoņiem. Šie sirsnīgie cilvēki visu dara ar sirdi, un, ja viņi tevi mīl, viņiem nav grūti kaut ko upurēt jūsu dēļ.

Trūkums: Bēgšana no realitātes

Katrai patiesai Zivij savā ziņā ir jābēg no nežēlīgās un aukstās realitātes. Daži to dara lasot, gleznojot, spēlējot mūziku vai skatoties filmas un ziepju operas, taču nepieciešamība pēc bēgšanas var būt problēma, ja viņi to meklē alkoholā vai dažādās citās atkarību raisošās vielās. Šiem cilvēkiem patīk iemaldīties savā iztēles pasaulē un iracionālā rakstura dēļ viņi bieži var pieņemt nepareizus lēmumus vai darīt morāli apšaubāmas lietas, kas viņu galvā nešķiet tik šausmīgas, bet var sāpināt citus.

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....