Piedāvājam būtisku informāciju, kas palīdzēs labāk izprast mīļoto cilvēku.

 

20 gadi: meklēju labu izskatu un tuvību!

Jānis L. (23 gadi): „Kad es iepazīstos ar daiļā dzimuma pārstāvi, pirmais, ko iedomājos – vai es vēlētos ar viņu, ko vairāk par patīkamu komunikāciju, vai viņa mani saista arī intīmajā ziņā!”

 

Dainis (21 gads): „Šobrīd manās interesēs noteikti nav ilglaicīgas attiecības. Ja izvēlos tikties ar kādu meiteni, tad viņas vizuālajam tēlam visnotaļ ir noteicošā loma. Ja viņa man nešķitīs simpātiska, nekas labs tur neizdosies.”

 

Attiecību speciālisti ir noskaidrojuši, ka lielākajai daļai divdesmitgadīgu stiprā dzimuma pārstāvju vissvarīgākais ir izveidot veiksmīgu karjeru. Kas attiecas uz sievietēm, tad, jo viņu ir vairāk, jo, visticamāk – labāk! Un, protams, šīm daiļā dzimuma pārstāvēm ir jābūt ļoti skaistām, lai var parādīt draugiem un viņi no skaudības zaudētu galvu, kas tad nu uzspodrinās vīrieša statusu čomu priekšā!

 

Savukārt, kad divdesmit gādnieks jau pamazām tuvojas trīsdesmit gadu slieksnim – viņa uzskati, visticamāk, nedaudz izmainās!

 

Ļoti ticams, ka pēc dažiem (vai vairākiem!) neveiksmīgiem mēģinājumiem uzsākt attiecības ar ļoti pievilcīgu daiļavu, viņš saprot, ka daudzām šādām sievietēm dažkārt ir visai lielas problēmas ar intelekta un sava skaistuma savienošanu, ka daļa ir visai merkantilas un viņā nav spējušas saredzēt, ko vairāk par naudas maku, tad nu stiprā dzimuma pārstāvim gribot negribot ir jāsāk domāt, ka glīta āriene nebūt vēl nav viss, jo taču arī viņam, lai cik liels mačo arī neizliktos, ir jūtas!

 

30 gadi: meklēju stabilitāti!

Speciālisti norāda, ka sasniedzot un pārsniedzot šo vecuma slieksni, vīrieši sāk domāt par ģimenes veidošanu un aizvien biežāk aizdomājas par to, ka ir pienācis laiks uzcelt māju, iestādīt koku un izaudzināt dēlu (meitu vai abus!). Visticamāk, arī skatījums uz daiļā dzimuma pārstāvēm šajā vecumā kardināli mainās.

 

Pēc randiņu perioda un ilgstošas ieslēgšanās guļamistabā divvientulībā, viņš apzinās, ka meklē sievieti, kura būtu piemērota arī sievas un mātes lomai. Daudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem trīsdesmit gadu vecumā sāk patikt tās lietas, kas pirms gadiem desmit vēl šķita gaužām garlaicīgas un bezjēdzīgas. Tas ir brīdis, kad būtiski kļūst jautājumi par nopietnām attiecībām, bērniem un ģimeniskām vērtībām!

 

Trīsdesmit un 30 + gadus vecam stiprā dzimuma pārstāvim ir skaidrs, ka gultā nepavadīsi visu dzīvi. Karjerā un profesionālajā attīstībā ir sasniegts gana daudz, tāpēc ir pienācis īstais brīdis, lai domātu par dzimtas turpināšanu.

 

Dāvis (34 gadi): „Esmu apzinājies, ka no cilvēka, kāds biju pirms gadiem desmit – maz kas palicis pāri! Mani vairs neinteresē vien nebeidzami burziņi, līksmība un bezrūpīgas izklaides nedēļas nogalēs, par kurām vēl kādreiz ilgi runāju un lielījos arī darba dienās, es vēlos, ko paliekošu un uz to mērķtiecīgi eju.”

 

 

40 gadi: meklēju sabiedroto un draugu!

Ja šajā vecuma periodā stiprā dzimuma pārstāvis nav precējies, speciālisti norāda, ka, iespējams, viņš ir ļoti cieši saistīts ar savu māti, tomēr nav arī izslēgts tas, ka viņš ir hronisks darbaholiķis. Ja tā, visticamāk, viņš jūtas patiesi vientuļš, jo nav īsti neviena (lasi: nevienas!), ar kuru padalīties un priecāties par saviem panākumiem.

 

Speciālisti uzsver, ka vīrieši četrdesmit gadu vecumā nereti vēlas sievieti, kura  var parūpēties par viņiem. Ja daiļā dzimuma pārstāve būs uz to gatava, tad viņš piederēs pilnībā viņai!

 

Jānis P. (42 gadi): „Es ātri zaudēju interesi par sievieti, ja apzinos, ka esmu uzrunājis viņu vien izskata dēļ, kad apzinos, ka kopā ar viņu nespēšu uzvīt mūsu kopējo ģimenes ligzdiņu, jo viņai ir citas prioritātes. Sev līdzās vēlos tādu sievieti, kura smejas par maniem jokiem, novērtē to, ko esmu sasniedzis profesionālajā sfērā, kurai ir līdzīgas intereses manējām, kā arī noteikti – tādu, kura vēlēsies rūpēties par mani un ļaus man arī palīdzēt viņai pašai! Es vēlos ne tikai sievu vai lielisku mīļāko, bet arī patiesu un uzticamu draugu.”

 

Protams, ikvienā vecuma grupā iespējami izņēmuma gadījumi… Lai jums harmoniskas attiecības!

Sabiedrība

Latvijas slavenākais Ziemassvētku vecītis Pūce atklāti par traģēdiju ģimenē

  Aktieris un vairāku grāmatu autors Kaspars Pūce, kurš arīdzan ir Latvijas slavenākais Ziemassvētku vecītis ar...

Liela nelaime šorīt notikusi Rīgā

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) vēsta, ka svētdienas rītā Rīgā ugunsgrēkā dzīvību zaudējis cilvēks....

Nopietns negadījums šorīt noticis uz Liepājas šosejas – VIDEO

  Kā vēsta aculiecinieks vietnē "Breaking.lv", svētdienas rītā nopietns negadījums noticis uz Liepājas šosejas. Tur Tukuma novadā...

Sestdien mazāk testu, 322 jauni Covid-19 gadījumi un 8 mirušie; slimnīcās 757 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) svētdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 322 jauni...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Līdztekus jau spēkā esošajiem brīdinājumiem par augstu ūdens līmeni, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra...

Ceļu uzturētājam pamatīgs misēklis uz Dienvidu tilta – VIDEO

  Aculiecinieks vietnē "Sadursme" publicējis uz Dienvidu tilta Rīgā uzņemtu video, kurā redzama ceļu uzturētāju kļūda. Redzams,...

Horoskopi un Testi

Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. marts

  7. martā sadali savas prioritātes tā, lai varētu pagūt izpildīt gan savus darba pienākumus, gan...
Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Līdztekus jau spēkā esošajiem brīdinājumiem par augstu ūdens līmeni, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra...
Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...