Piedāvājam būtisku informāciju, kas palīdzēs labāk izprast mīļoto cilvēku.

 

20 gadi: meklēju labu izskatu un tuvību!

Jānis L. (23 gadi): „Kad es iepazīstos ar daiļā dzimuma pārstāvi, pirmais, ko iedomājos – vai es vēlētos ar viņu, ko vairāk par patīkamu komunikāciju, vai viņa mani saista arī intīmajā ziņā!”

 

Dainis (21 gads): „Šobrīd manās interesēs noteikti nav ilglaicīgas attiecības. Ja izvēlos tikties ar kādu meiteni, tad viņas vizuālajam tēlam visnotaļ ir noteicošā loma. Ja viņa man nešķitīs simpātiska, nekas labs tur neizdosies.”

 

Attiecību speciālisti ir noskaidrojuši, ka lielākajai daļai divdesmitgadīgu stiprā dzimuma pārstāvju vissvarīgākais ir izveidot veiksmīgu karjeru. Kas attiecas uz sievietēm, tad, jo viņu ir vairāk, jo, visticamāk – labāk! Un, protams, šīm daiļā dzimuma pārstāvēm ir jābūt ļoti skaistām, lai var parādīt draugiem un viņi no skaudības zaudētu galvu, kas tad nu uzspodrinās vīrieša statusu čomu priekšā!

 

Savukārt, kad divdesmit gādnieks jau pamazām tuvojas trīsdesmit gadu slieksnim – viņa uzskati, visticamāk, nedaudz izmainās!

 

Ļoti ticams, ka pēc dažiem (vai vairākiem!) neveiksmīgiem mēģinājumiem uzsākt attiecības ar ļoti pievilcīgu daiļavu, viņš saprot, ka daudzām šādām sievietēm dažkārt ir visai lielas problēmas ar intelekta un sava skaistuma savienošanu, ka daļa ir visai merkantilas un viņā nav spējušas saredzēt, ko vairāk par naudas maku, tad nu stiprā dzimuma pārstāvim gribot negribot ir jāsāk domāt, ka glīta āriene nebūt vēl nav viss, jo taču arī viņam, lai cik liels mačo arī neizliktos, ir jūtas!

 

30 gadi: meklēju stabilitāti!

Speciālisti norāda, ka sasniedzot un pārsniedzot šo vecuma slieksni, vīrieši sāk domāt par ģimenes veidošanu un aizvien biežāk aizdomājas par to, ka ir pienācis laiks uzcelt māju, iestādīt koku un izaudzināt dēlu (meitu vai abus!). Visticamāk, arī skatījums uz daiļā dzimuma pārstāvēm šajā vecumā kardināli mainās.

 

Pēc randiņu perioda un ilgstošas ieslēgšanās guļamistabā divvientulībā, viņš apzinās, ka meklē sievieti, kura būtu piemērota arī sievas un mātes lomai. Daudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem trīsdesmit gadu vecumā sāk patikt tās lietas, kas pirms gadiem desmit vēl šķita gaužām garlaicīgas un bezjēdzīgas. Tas ir brīdis, kad būtiski kļūst jautājumi par nopietnām attiecībām, bērniem un ģimeniskām vērtībām!

 

Trīsdesmit un 30 + gadus vecam stiprā dzimuma pārstāvim ir skaidrs, ka gultā nepavadīsi visu dzīvi. Karjerā un profesionālajā attīstībā ir sasniegts gana daudz, tāpēc ir pienācis īstais brīdis, lai domātu par dzimtas turpināšanu.

 

Dāvis (34 gadi): „Esmu apzinājies, ka no cilvēka, kāds biju pirms gadiem desmit – maz kas palicis pāri! Mani vairs neinteresē vien nebeidzami burziņi, līksmība un bezrūpīgas izklaides nedēļas nogalēs, par kurām vēl kādreiz ilgi runāju un lielījos arī darba dienās, es vēlos, ko paliekošu un uz to mērķtiecīgi eju.”

 

 

40 gadi: meklēju sabiedroto un draugu!

Ja šajā vecuma periodā stiprā dzimuma pārstāvis nav precējies, speciālisti norāda, ka, iespējams, viņš ir ļoti cieši saistīts ar savu māti, tomēr nav arī izslēgts tas, ka viņš ir hronisks darbaholiķis. Ja tā, visticamāk, viņš jūtas patiesi vientuļš, jo nav īsti neviena (lasi: nevienas!), ar kuru padalīties un priecāties par saviem panākumiem.

 

Speciālisti uzsver, ka vīrieši četrdesmit gadu vecumā nereti vēlas sievieti, kura  var parūpēties par viņiem. Ja daiļā dzimuma pārstāve būs uz to gatava, tad viņš piederēs pilnībā viņai!

 

Jānis P. (42 gadi): „Es ātri zaudēju interesi par sievieti, ja apzinos, ka esmu uzrunājis viņu vien izskata dēļ, kad apzinos, ka kopā ar viņu nespēšu uzvīt mūsu kopējo ģimenes ligzdiņu, jo viņai ir citas prioritātes. Sev līdzās vēlos tādu sievieti, kura smejas par maniem jokiem, novērtē to, ko esmu sasniedzis profesionālajā sfērā, kurai ir līdzīgas intereses manējām, kā arī noteikti – tādu, kura vēlēsies rūpēties par mani un ļaus man arī palīdzēt viņai pašai! Es vēlos ne tikai sievu vai lielisku mīļāko, bet arī patiesu un uzticamu draugu.”

 

Protams, ikvienā vecuma grupā iespējami izņēmuma gadījumi… Lai jums harmoniskas attiecības!

Sabiedrība

Izskan brīdinājums par laiku naktī un rītdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienas...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. oktobris

  Šī var izrādīties diezgan saspringta diena. Tu vari izdarīt nepareizus secinājumus un, visticamāk, ļausi viegli...

Izrādās, princis Harijs par karalienes nāvi uzzinājis pavisam nelāgā veidā

Parādījušās ziņas, ka princis Harijs par karalienes Elizabetes II nāvi uzzinājis no medijiem. Tiesa, pils...

Magone piedzīvojusi lielu sarūgtinājumu – kas īsti notika?

  Tikusi pie jauna uzvārda, STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone vēlas beidzot šo jautājumu...

Saeimas vēlēšanu vakarā risinājušies traģiski notikumi

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), 1.oktobra vakarā, kad daudzi vēl steidza nobalsot...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. oktobris

  Šodien sāksi just enerģijas pieplūdumu. Mēģini saprast un apzināties savas pamatvērtības. Mēģini savas šīs dienas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. oktobris

  Šodien ir īstais brīdis, lai strādātu un attīstītu savu pašdisciplīnu. Atceries lietas, ko iepriekš nācies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...

Mājai un Dārzam

Izskan brīdinājums par laiku naktī un rītdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienas...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku svētdienas rītā. 02.10.2022. nakts vidū vietām...