“Tieši dodoties atvaļinājumā cilvēki ļoti bieži radoši  atveras – vēlas  jaunu, oriģinālu un modernu matu krāsu,” novērojuši skaistuma  studijas  pam pam top stilisti Sergejs Komarovs un Jevgēnija Davidova. Un šim impulsam vajag ļauties, jo jauna  matu  krāsa noteikti liks justies pašpārliecinātākam, drosmīgākam,   enerģiskākam.”  

 

Tiesa, šovasar modē esošās matu krāsas ir izaicinājums pat pieredzējušiem friziermeistariem. Piemēram,  modē  ir blondi mati ar  viegli pelēcīgu toni.  Sergejs Komarovs atklāj: “Lai radītu šādu matu krāsu, meistaram ir jābūt  pieredzei un zināšanām. Jāizmanto dažādi matu līdzekļi un tehnoloģijas, lai panāktu, ka netiek mainīta matu struktūra, pēc balināšanas tie būtu   veselīgi,  nebūtu dzeltenīgā toņa.  Stilists uzsver: “Tehnoloģiski pareizi izbalinot matus, cilvēks arī ikdienā  tos  varēs pats ieveidot  pilnībā taisnus, un tie izskatīsies veselīgi.”

 

Sergejs Komarovs uzsver vēl vienu šīs sezonas modes tendenci –  vēsi tumšos toņos. Piemēram, ļoti skaisti izskatās mati vēsā šokolādes tonī.

 

Dodoties atvaļinājumā, daudzi cilvēki izvēlas matus krāsot tā dēvētajos  crazy toņi, piemēram, blondus matus ar pastelīgi rozā, violetu, zaļganu vai zilganu toni. Tiek veidotas arī  krāsu spēles matos, piemēram, pelēkais tonis ar zilgano, zaļgano.

 

 

 

 

 

Skaistuma studijas pam pam stiliste Jevgēnija Davidova savukārt novērojusi, ka daudzas sievietes vēlas izteiksmīgu matu krāsu, toni. “Nokrāsojot matus izteiksmīgā tonī, es parasti iesaku  pēc tam  lietot tonējošo matu masku, jo tā katru reizi atjaunos matu toni, tāpēc tas ilgstoši saglabāsies tikpat izteiksmīgs. Tonējošo matu masku var lietot arī balinātiem matiem, tā palīdzēs atjaunot matu struktūru, mati būs veselīgi.”

 

 

 

 

Būtisks ieguvums ir tas, ka matus  droši var krāsot arī topošās un jaunās māmiņas. Arī Latvijā friziermeistari ir sākuši  izmantot matu krāsas, kam ir Amerikas ārstu asociācijas atļauja, un tās  nekādi nekaitē mazulim un māmiņai. Šīs matu krāsas bieži izvēlas arī sievietes, kurām ir svarīgi, lai matu krāsa būtu maksimāli dabīga, bez ķīmijas, nekaitīga cilvēkam un apkārtējai videi.

 

 

 

 

Jevgēnija Davidova uzsver: “Mūsdienu iespējas ļauj meistariem variēt  ar visdažādākajiem līdzekļiem, lai sasniegtu tiešu tādu rezultātu, kādu cilvēks vēlas. Piemēram, lai iegūtu gaišus matus, tie  obligāti nav jābalina. Matus var krāsot, veidot šķipsnas, tonēt. Tieši tāpat, lai nomaskētu sirmos matus, var izmantot ne tikai permanento krāsu ( tā gan ļoti labi  nosedz sirmos matus), taču var krāsot arī ar saudzējošo vai tonējošo krāsu. Mēdz būt, ka cilvēks vēlas matus skaistākus, veselīgākus, nemainot to krāsu un toni. Un tad ļoti labs veids ir nokrāsot matus  ar tonējošo krāsu – tā ne mazākajā mērā nemainīs matu krāsu, taču mati iegūs ļoti skaistu, izteiktu spīdumu.

 

Lai izdodas! 

 

Iepriekšējais rakstsSaliec kopā savas plaukstas un pievērs uzmanību šai līnijai!
Nākamais rakstsGardie un neparastie jēra burgeri marokāņu stilā