Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20. februāra plkst. 6.30 līdz 21. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi. Traģiski notikumi otrdienas vakarā risinājušies Rīgā

Plkst. 21.15 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgu, kur divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega virtuve 10 m2 platībā. No ēkas pirmā stāva pašu spēkiem evakuējās divi cilvēki. Dzēšanas darbu laikā ugunsdzēsēji glābēji atrada bojāgājušu cilvēku. Plkst. 00.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šogad ugunsgrēki prasījuši 15 cilvēku dzīvības, bet no ūdens izcelti pieci mirušie.

Vakar plkst. 06.43 saņemts izsaukums uz Mārupes novada Babītes pagastu, kur vieglā automašīna bija noslīdējusi no ceļa braucamās daļas. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja cilvēku no automašīnas un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Vieglajai automašīnai tika atvienotas akumulatora klemmes un darbs notikumā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji trīs ēku dūmvados, vieglā automašīna, elektrības vadi un trīs gadījumos atkritumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsKā cīnīties ar trauksmi?
Nākamais rakstsRecepte: Laura Grēviņa gatavo vokpannā ceptus rīsus ar dārzeņiem