Aculiecinieki vēsta par traģēdiju, kas piektdien notikusi pie Teiču rezervāta skatu torņa, kas atrodas starp Jēkabpili un Rēzekni.

Redzams, ka vieglā automašīna “Volvo”, kas vilkusi dzīvojamo vagoniņu, iebraukusi grāvī. Trūka precīzu ziņu, kas tieši noticis – tika minēta gan sadursme ar otru auto, gan motociklu, tomēr vēlāk noskaidrojās, ka bojā gājis motociklists. Aculiecinieku informācija par autovadītāja nāvi nav bijusi precīza.

Vakar, 25. jūnijā, ap pulksten 12.20, Krustpils novadā, Atašienes pagastā uz autoceļa A12, pēc sākotnējās informācijas, notika sadursme starp “Volvo” markas automašīnu un “BMW” markas motociklu. No gūtajām traumām notikuma vietā bojā gāja motocikla vadītājs. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, norāda likumsargi.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 77 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 544 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 217 par ātruma pārsniegšanu, 19 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Notikuma vietā strādāja visi operatīvie dienesti.

Jau vēstīts, ka Līgo diena un Jāņu nakts izvērtusies īpaši traģiska, tāpat avārijā Vidzemē Jāņos miris kāds “Opel” šoferis. Piektdien arīdzan tika ziņots, ka Jāņu dienā noslīkuši vēl trīs cilvēki alkohola reibumā, kopējam zaudēto dzīvību skaitam jau iesniedzoties otrā desmita vidū.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs
Nākamais rakstsBez krekla un basām kājām… Atrasts Līgo naktī mīklaini pazudušais jaunais vīrietis