Svētdien, 27. jūnijā, plkst. 15:00 pēc Rīgas laika sociālajā tīklā VK.ru (Vkontakte) un sociālajā tīklā OK.ru skatītāji visā pasaulē varēs vērot konkursa “Laima Voice” finālu. Šo konkursu Laima aizsāka pagājušogad, lai radītu iespēju jaunajiem talantiem sevi apliecināt.

Ir notikušas jau trīs konkursa kārtas un šī būs noslēdzošā. Šoreiz konkursa formāts būs diezgan sarežģīts un eksperimentāls, jo atšķirībā no iepriekšējām reizēm, notiks vienlaicīga saslēgšanās ar vairākām vietām pasaulē,  kur atrodas finālisti un viņu uzstāšanās notiks tiešsaistē. Šī ekskluzīvā tiešraide tiks translēta no estrādes leģendas Laimas Vaikules privātās rezidences, kur viesojušās daudzas zvaigznes, bet šoreiz konkursa “Laima Voice” žūrija Laimas vadībā vērtēs starptautiskā konkursa finālistu performances.

Galvenā balva – iespēja uzstāties pārceltajā festivālā Laima Rendez Vous Jūrmala ‘2022, kas notiks nākošā gada 28-31.jūlijā. Skatītājus gaida ekskluzīva iespēja pabūt pie Laimas mājās, piedalīties finālistu izvērtēšanā, improvizācija, humors, talantīgas uzstāšanās un bērnu kategorijas konkursa dalībnieku rezultātu izziņošana. Esiet kopā ar mums un miljoniem skatītāju visā pasaulē! Atbalstiet uzlecošās zvaigznes un iegūstiet pozitīvas emocijas!

Laimas Vaikules izveidots grandiozs, spožs, izsmalcināts un romantisks festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” (pārcelts uz 27.06.- 31.06.2022) jau piecus gadus pēc kārtas uz Dzintaru koncertzāles skatuves pulcē populārākās estrādes zvaigznes, kā arī pasaules mūzikas leģendas un jaunus aktuālus izpildītājus. 

Iepriekšējos gados festivāla piedalījās: Chris Norman, Intars Busulis, Ksenija Sidorova Jānis Stībelis, Inese Galante, Hibla Gerzmava, Markus Riva, Lauris Reiniks, Samanta Tīna, Aija Andrejeva, Patrisha, Filips Kirkorovs, Grigorijs Lepss, Monatik, Stass Mihailovs, Valērijs Meladze, Jeļena Vaenga, Nino Katamadze, Nastja Kamenskih, Lolita, Mario Biondi, Valērijs Sjutkins, Maks Barskih, Sati Kazanova, Aleksejevs, Emins, Jūlija Kovaļčuka, Aleksejs Čumakovs, Dana Sokolova, Maruv un daudzi citi. Pateicoties tiešraidei un sociālā tīkla Odnoklassniki.ru atbalstam festivālu vienlaicīgi vēros vairāk nekā 100 miljoni skatītāju visā pasaulē.

Pagājušā gada aprīlī Laima Vaikule nolēmusi dot iespēju jaunajām zvaigznēm, un festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” ietvaros dzimis lielisks vokālistu konkurss “Laima Voice”. Mūzika vieno visus, neskatoties uz pandēmiju un slēgtam robežām. Uz “Laima Voice” e-pastu tika sūtīti tūkstošiem pieteikumu no dažādām valstīm, un tas kārtējo reizi ļāva mūzikas cienītājiem pārliecināties, cik daudz pasaulē ir talantīgu vokālistu!

Tiešraides links

Iepriekšējais rakstsJāņos liela nelaime notikusi uz ceļa Vidzemē
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs