Neskatoties uz otrdien notikušajām traģēdijām, kad divās avārijās uz Rīgas – Liepājas šosejas (A9) bojā gāja kopumā četri cilvēki, vēl viena nelaime notikusi arī trešdien, kad šosejas 80. kilometrā vieglās un smagās automašīnas frontālā sadursmē dzīvību zaudēja vēl divi. Vājprāts uz Liepājas šosejas turpinās: nositas vēl divi cilvēki, veiks ārkārtas drošības auditu

Zināms, ka automašīnas “Citroen” vadītājs veicis apdzīšanas manevru un frontāli sadūries ar kravas auto DAF. Bojā gājis “Citroen” vadītājs un pasažiere. Otrdienas avārijā arī frontālā sadursmē ar kravas auto bojā gājis “Volvo” vadītājs, viņa sieva un nepilngadīgais bērns.

Tāpat otrdien bīstamā krustojumā jau nedaudz aiz Saldus, braucot Liepājas virzienā, divu vieglo auto sadursmē dzīvību zaudēja “Mazda” vadītājs. Visi šie negadījumi, kuros zaudētas sešas dzīvības, diennakts laikā notikušas aptuveni 25 kilometru posmā.

Ņemot vērā smagos ceļu satiksmes negadījumus (CSNg), kas notika uz Liepājas šosejas (A9) šodien un vakar, VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) pasūtīs ārkārtas drošības auditu Liepājs šosejas posmam. Smagie CSNg notika autoceļa A9 80., 90. un 105. kilometrā.

Satiksmes drošības auditus veic VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), tā gaitā tiek vērtētas iespējas uzlabot satiksmes drošību konkrētajā ceļa posmā.

Būtiska būs arī informācija no Valsts policijas par šo triju smago CSNg iemesliem. Pēc statistikas datiem visbiežākais šādu negadījumu iemesls ir pārgalvīga apdzīšana, kuras rezultātā notiek frontālā sadursme.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsDiemžēl bezvēsts pazudušo atrod jau mirušu
Nākamais rakstsAizdomās par laupīšanu grupā Rīgas centrā meklē šos kungus – FOTO