Jau vēstīts par otrdien uz Liepājas šosejas notikušo šausmīgo avāriju, kurā bojā gāja trīs cilvēki. TV3 raidījums “Degpunktā” stāsta no notikuma vietas. Autokatastrofā uz Liepājas šosejas nositušies trīs jauni cilvēki; fūres šoferis atklāti par notikušo

Traģēdijas vietā rosījās glābēji, policija un mediķi. Tiesa, nevienam palīdzēt vairs nav bijis iespējams – drīz vien glābēji no saspiestā vraka atbrīvo trīs jaunu cilvēku mirstīgās atliekas. Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas “Volvo” vadītājs, viņa sieva un nepilngadīgais bērns, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts policija.

 

Par notikušo gatavs runāts šoka stāvoklī esošais kravas auto šoferis Vladimirs. ““Es braucu no Brocēnu puses. Pretī nāca trīs vieglās mašīnas. Viņš “iznira” no vienas mašīnas aizmugures un sāka apdzīt. Brauca man tieši pretī. Nu, un attiecīgi te arī notika sadursme. Kas tur var būt – pankūka. Viņi ļoti ātri brauca. Viņi faktiski mēģināja apdzīt uzreiz trīs mašīnas. Tikai redzēju, ka viņš sēž šādi [rāda izstieptas rokas, kas tur stūri] un vairāk neko neredzēju.””

Šoferis fiziski nav cietis, bet lai aptvertu notikušo, paies laiks. Satiksme notikuma vietā bija bloķēta stundām ilgi, dienestiem sakopjot negadījuma vietu.

Visdziļākā līdzjūtība piederīgajiem…

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPirms mēneša devās uz Saldu. Kopš tā laika nav redzēts
Nākamais rakstsTavs horoskops lieliskai nedēļai: 24.-30. jūnijs