Vasaras saulgrieži, Līgo vakars un Jāņu diena priecējusi daudzus jo daudzus. Ko mums visiem turpmākajās septiņās dienās sola zvaigznes? Noskaidro nedēļas horoskopā!Tavs horoskops lieliskai nedēļai: 24.-30. jūnijs

 

Auns

Auna zīmē dzimušos šī nedēļa pārsteigs ar neparedzētām izmaiņām plānos, apmeklējumos un tikšanās. Gaidāmi nozīmīgi notikumi, dinamiskas sarunas un tikšanās ar tuviniekiem, kuri dzīvo citviet. Nedēļas laikā novēloti saņemsi jaunumus par kāda bērna nākšanu pasaulē. Esi piesardzīgs, lai pasargātu sevi no iespējamas krāpniecības, zādzības un cita veida zaudējumiem. Vari gūt pārākumu kādā situācijā, taču vari arī kļūt par upuri kāda cita cilvēka manipulācijām vai kļūdām. Uzmani savus personīgos dokumentus, fotogrāfijas, e-pastu u.c. Neļaujies ilgstošiem pārdzīvojumiem niecīgu zaudējumu dēļ. Esi tālredzīgs. Pārvarot šos šķēršļus tu gūsi ievērojamu progresu vai veiksmi. Iespējams kāds notikums vai sapnis saistībā ar māti, vecmāti vai māsu. Greizsirdības pazīmes vēstīs par kādu nopietnu problēmu tavās attiecībās. Neļauj cilvēkiem no malas iejaukties tavā mīlas dzīvē.

 

 

Vērsis

Šonedēļ Vērša zīmē dzimušie saņems pārsteigumu, kurš kaut kādā veidā saistīts ar naudu. Saglabā piesardzību un izvairies no nereālu solījumu pieņemšanas un sniegšanas. Tavs ļaunākais ienaidnieks var būt arī tevis paša nekontrolētās emocijas. Esi uzmanīgs, izmantojot piedāvājumus vai slēdzot darījumus saistībā ar ceļošanu, strādāšanu vai dzīvošanu ārzemēs, viegli un ātri gūstamu peļņu u.c. Izvairies no jebkāda veida krāpniecības un manipulācijām, kurās iesaistīti cilvēki, organizācijas un uzņēmumi no citām pilsētām vai valstīm. Emocionāli šī nedēļa būs ļoti daudzpusīga un dinamiska. Galvenokārt tas attiecas uz tavu ģimenes un mīlas dzīvi. Kopā jauksies īsi panikas brīži, labsajūta, prieks un skumjas. Daudziem šīs dienas paliks atmiņā ar negaidītu mīlas dēku vai mīlestības un uzmanības apliecinājumiem. Izjutīsi izteiktu ilgošanos pēc saviem tuviniekiem un tuvākajiem draugiem, kuri dzīvo citviet vai jau devušies aizsaulē. Darbā un biznesā zvaigznes sola iepriecinošus notikumus. Neraugoties uz to, tavā un kolēģu vai klientu starpā var valdīt zināma spriedze sakarā ar vēlmi gūt personīgu labumu.

 

 

Dvīņi

Šajā nedēļā Dvīņi piedzīvos veselu emociju gammu, sentimentu, romantiku, mīlestību un tikšanās ar draugiem un tuviniekiem. Gaidāmas dažāda veida komunikācija, tikšanās, sarunas, sarakstes un dāvanas, kuras lielākoties būs saistītas ar sievieti, kura dzīvo citviet. Pastāv liela iespēja, ka aizkavēsies kāda nozīmīga dokumenta kārtošana, apstiprināšanas vai ieteikuma saņemšana. Tā kā šajā nedēļā tev nāksies pieņemt kādu sev ļoti nozīmīgu lēmumu, tas var krietni pakutināt tavus nervs. Nedēļas gaitā privātajā vai biznesa dzīvē iespējama saruna ar cilvēku, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Nāksies plānot vai apmeklēt ģimenes kopā sanākšanu. Dažus zvaigznes aplaimos ar iespēju uzsākt jaunas romantiskās attiecības. Dvīņu zīmē dzimušie vīrieši nodosies romantiskam noskaņojumam un īpaši rūpēsies par mīļotās labsajūtu. Gan vīriešiem, gan sievietēm šajā nedēļā lielu lomu spēlēs kādas sievietes klātbūtne.

 

 

Vēzis

Kopumā šī nedēļa atnesīs tev vairākus interesantus un noderīgus, ar naudu, finanšu dokumentiem vai piedāvājumiem saistītus jaunumus. Dažus pārsteigs ziņas par saderināšanos, kāzām vai iestājušos grūtniecību. Šajā nedēļā būs jātiek galā ar visai daudz pienākumiem, taču neaizmirsti daļu savas enerģijas un laika pataupīt saviem mīļajiem cilvēkiem. Jebkurš uzmanības apliecinājums no tavas puses viņiem nozīmēs ļoti daudz. Gaidāmi labi ienākumi, pateicoties darbam, biznesam, labdarības pasākumiem u.c. Daudziem nāksies veikt finanšu darījumus bankā vai naudas pārskaitījumus. Apmeklēsi kādu nozīmīgu notikumu, tikšanos vai uzņemsi ciemos tuvinieku, kurš dzīvo citviet. Zvaigznes tevi lutinās ar papildus peļņu un citiem iepriecinošiem notikumiem un jaunumiem, kuri būs tiešā veidā saistīti ar tavu tuvinieku vai tevi pašu. Nevaino sevi pie iecerēto plānu realizēšanas neizdošanās. Pie tā ir vainīga tikai un vienīgi neveiksmīga apstākļu sakritība. Nedēļas laikā tevi pārsteigs telefona zvans vai vēstule no tālienes. Sievietēm iespējams doties ceļojumā pie kāda īpaša, sev svarīga cilvēka.

 

 

Lauva

Šajā nedēļā Lauvas zīmē dzimušie koncentrēsies uz dažādiem notikumiem, jaunumiem un pienākumiem attiecībā pret savu ģimeni. Iespējams, apsvērsi domu dotās kādā garākā ceļojumā vai izbraukumā tuvākajā nākotnē. Gaidāmi izdevumi saistībā ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Iespējams, saņemsi naudu no citas pilsētas vai valsts. Tāpat iespējami arī finanšu darījumi ar cilvēkiem un kompānijām no tālienes. Uz laiku nāksies pamest savu dzīvesvietu, lai apmeklētu kādu notikumu vai dotos izbraucienā. Jutīsies uztraukts un nomākts dēļ kāda notikuma bērna vai jaunieša dzīvē. Gūsi iespēju darbā vai biznesā attīstīt savu ideju. Dažus šajā nedēļā sapnī var apciemot cilvēks, kurš devies aizsaulē. Visticamāk, tas būs kāds no ģimenes locekļiem vai tuvākajiem draugiem. Saņemsi noderīgu informāciju vai pareģojumu par tuvākajā laikā gaidāmiem notikumiem tavā dzīvē. Labvēlīgs laiks kāzām un svinībām ģimenē.

 

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem pārsteigumi un negaidīti notikumi šajā nedēļā būs saistīti ar personīgo budžetu, ienākumiem, privāto un mīlas dzīvi. Vari ielikt pamatus jaunai draudzībai, kura tev atnesīs zināmu labumu, privilēģijas, aizsardzību privātajā dzīvē vai biznesa vidē. Daudzi būs visai īpašā noskaņojumā. Gaidāmas daudzas tikšanās par godu svinībām tuvinieku un draugu dzīvē. Par iemeslu svinībām var kalpot arī panākumi un veiksme tavā vai kāda tuvinieka dzīvē. Zvaigznes sola īpaši daudz tikšanās, ielūgumus, ieteikumus. Labvēlīgs laiks dažādu nozīmīgu dokumentu sakārtošanai. Iespējams, saņemsi svarīgu piedāvājumu vai informāciju, kura gan nebūs pārsteidzoša. Iespējams gūt naudu, pateicoties ģimenei, draugiem, profesionālajiem kontaktiem un cilvēkiem gan no tuvienes, gan tālienes. Izvairies no sarežģīta rakstura konfliktiem ar cilvēkiem, kurus ne pārāk labi pazīsti. Esi piesardzīgs, uzsākot jaunas romantiskās attiecības un nesasteidz lēmumu pieņemšanu mīlas lietās.

 

 

Svari

Šajā nedēļā Svaru zīmē dzimušos zvaigznes lutinās ar iepriecinošiem jaunumiem un notikumiem saistībā ar kādu bērnu vai jaunieti. Labvēlīgs laiks ceļošanai. Par iemeslu ģimenes locekļu kopā sanākšanai kalpos kāds notikums bērna vai mazbērna dzīvē. Ar tuvu draugu, kaimiņu vai biznesa partneri pārrunāsi dažādas darba un biznesa lietas. Iespējams, viņš lūgs tev kaut kāda veida pakalpojumu, jo tev ir attiecīgā kvalifikācija vai pieredze šajā jautājumā. Iespējams kāda cilvēka, iestādes pārstāvja apciemojums, kurš meklēs tevi konkrētu iemeslu dēļ. Negaidītas veselības problēmas var atturēt liegt tev būt fiziski aktīvam un pietekami enerģiskam, lai veiktu visus nepieciešamos pienākumus šajā nedēļā. Spriedze var negatīvi ietekmēt gan tavu fizisko, gan mentālo un emocionālo stāvokli. Vīrieši gūs iespēju gūt papildus peļņu vai algas pielikumu.

 

 

Skorpions

Šajā nedēļā Skorpiona zīmē dzimušie gūs iespēju saņemt naudu pateicoties kādam dokumentam, parakstīt finanšu dokumentu vai vienošanos par lielāku algu tuvākajā nākotnē. Iespējama plānotas tikšanās vai sanākšanas kavēšanās, pārcelšana sakarā ar to, ka tajā iesaistīto cilvēku dzīvē noticis kāds negaidīts notikums. Pastāv liels risks, ka informācija, kura tev šķitīs dīvaina un nepatiesa, izrādīsies pavisam reāla. Raugies uz jebkuriem jaunumiem skeptiski, taču, pirms noliedz tos, rūpīgi pārbaudi to patiesumu. Gaidāms apciemojums vai negaidīta tikšanās, kuras laikā uzzināsi sev nozīmīgus jaunumus. Tie var būt saistīti ar kādu notikumu pagātnē. Sievietēm šī nedēļa pārsteigumus atnesīs ar citu sieviešu palīdzību. Vīriešiem labvēlīgs laiks romantikai un randiņiem.

 

 

Strēlnieks

Šajā nedēļā Strēlnieka zīmē dzimušajiem gaidāmas nozīmīgas sarunas mājās un radu lokā par un ap darbu, biznesu. Var gadīties, ka nāksies pieņemt nozīmīgus un liktenīgus lēmumus. Iespējamas visdažādākās pārmaiņas šīs nedēļas laikā. Gaidāms ielūgums vai telefona saruna saistībā ar tuvojošos tikšanos, vizīti vai izbraucienu. Pārdomas raisīs līdz šim nerealizētās idejas un plāni. Daži no tiem aizvien būs aktuāli, taču prasīs zināmas izmaiņas to sasniegšanas metodē un milzu pacietību. Diemžēl, neizbēgama būs spriedze un dažādi pārpratumi attiecībās ar sev zināmiem cilvēkiem. Centīsies sniegt atbalstu, padomu un mierinājumu kādam draugam vai tuviniekam. Nedēļas laikā saņemsi labus jaunumus saistībā ar kāda tuva cilvēka atveseļošanos un pozitīvajām pārmaiņām viņa dzīvē. Esi īpaši piesardzīgs nedēļas vidū.

 

 

Mežāzis

Šajā nedēļā Mežāža zīmē dzimušajiem nāksies saskarties ar sarežģījumiem attiecībās ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Iespējamas problēmas meitas, mazmeitas, māsas vai cites ģimenē lokā esošas sievietes laulības dzīvē. Papildus izdevumi dēļ kāda dokumenta vai līguma būs saistīti ar ģimenes lokā esošu bērnu vai jaunieti. Iespējams saņemt vai nosūtīt naudu cilvēkam, kurš dzīvo un strādāt citviet. Dažādi notikumi, tikšanās un sarunas atsauks atmiņā senu mīlestību. Daži nožēlos garām palaistas iespējas un pieļautās kļūdas iepriekšējās attiecībās, savukārt citi būs atviegloti, ka ir tikuši cauri šim sarežģītajam dzīves posmam. Ļoti iespējams, ka uzzināsi jaunumus par notiekošo bijušā partnera vai laulātā drauga dzīvē.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem šajā nedēļā gaidāma komunikācija un tikšanās ar cilvēkiem, kuri saskārušies ar kādām problēmām un sarežģījumiem savā dzīvē. Viņi no tevis gaidīs palīdzību šo jautājumu atrisināšanā. Iespējams, saņemsi jaunumus par kāda bērna nākšanu pasaulē vai iestājušos grūtniecību. Tev priekšā ir kāds priekpilns notikums, kurš būs saistīts ar bērnu vai mazbērnu. Labvēlīgs laiks dažāda veida pārmaiņām mājās. Ja šajā nedēļā plānots doties komandējumā, vari būt drošs, ka tas aizritēs veiksmīgi un tev izdosies paveikt iecerēto. Labvēlīgs laiks jauna ceļa uzsākšanai izglītībā, karjerā un biznesā, kā arī ar ceļošanu un dzīvesvietu saistītu plānu realizēšanai.

 

 

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šajā nedēļā gaidāma sanākšana un svinības par godu kādai gados jaunai sievietei vai vīrietim. Iespējamas svarīgas telefona sarunas ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes un nozīmīgu dokumentu apmaiņa, kura spēlēs lielu lomu tavā nākotnē un ar to saistītajos plānos. Dosies ceļojumā vai izbraucienā ar konkrētu mērķi, kuram būs nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās.Saņemsi negaidītus jaunumus par veselības problēmām, kuras piemeklējušas kādu tavu paziņu. Satraukumu var radīt nepieciešamība iegūt un noslēgt svarīgu dokumentu vai līgumu. Nekrīti panikā, ja šis process aizkavēsies. Tas notiks ne bez iemesla un to izmainīt nebūs tavos spēkos. Nedēļas beigās uzņemsi mājās viesus par godu kādam īpašam notikumam vai vienkārši tāpat, lai pabūtu kopā. Zivju zīmē dzimušiem vīriešiem labvēlīgs laiks lai iepazītos. Jaunas pazīšanās atnesīs spēcīgas un pozitīvas emocijas.

 

 

Veiksmīgas turpmākās dienas!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsAutokatastrofā uz Liepājas šosejas nositušies trīs jauni cilvēki; fūres šoferis atklāti par notikušo
Nākamais rakstsMelnā otrdiena: Avārijas uz Rīgas – Liepājas šosejas četri bojāgājušie