Jau vēstīts, ka TV raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” finālā triumfējuši Inese Ērmane un Havjērs Fernandess ar Imanta Kalniņa dziesmu “Viņi dejoja vienu vasaru”. Vai “Sirdsdziesmas” uzvarētāji ir pāris arī dzīvē?

Inese izdevumam “Privātā dzīve” stāsta, ka uzvara bijis liels pārsteigums un arī gods, ka šāda dziesmas versija bijusi tik ļoti pieņemta klausītāju vidū. Kad šāda dziesmas versija tika izveidota, saņemta atļauja to izpildīt no paša Imanta Kalniņa.

Spāņu valodas pasniedzējs Havjērs ir liels Kalniņa dziesmu fans un zinot tik daudz leģendārā komponista skaņdarbu, cik nezina pat dažs labs latvietis. Tādēļ šāda dziesmas izvēle nav bijusi pārsteidzoša.

Izdevums “Privātā dzīve” Inesei arīdzan vaicājis, vai romantiskais duets ir pāris arī dzīvē. Inese smejot atbildējusi, ka nav gan, tomēr abi esot labi draugi un priecājas, ka viņu otras pusītes un bērni arīdzan šo visu atbalsta. Panākums “Sirdsdziesmā” draugu un ģimeņu lokā svinēts līdz četriem rītā.

FOTO: LTV/Lauris Vīksne

Abus kopā savedusi spāņu valoda – Inese to apguvusi Havjēra izveidotājā spāņu kultūras centrā. Ikdienā viņa māca franču, spāņu un angļu valodu Siguldas Valsts ģimnāzijā, kā arī vada mūzikas studiju, bet Havjērs, kurš brīvi runā latviski, māca cilvēkiem spāņu valodu.

Interesanti, ka 3. vietu ieguva grupa “Zelta kniede” – grupas puiši ir Ineses bijušie skolnieki, kuriem mācīta franču valoda.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsLiels pavērsiens populārās dziedātājas Aminatas dzīvē
Nākamais rakstsKonkurentu TV Baibai Sipeniecei izsaka izdevīgāko piedāvājumu dzīvē