Vizinoties motorlaivā pa Daugavu, TV raidījumu vadītāja un radio balss Baiba Sipeniece-Gavare pieteikusi savai 55. jubilejai veltītu izrādi un ar izdevumu “Privātā dzīve” dalījusies arī dažās līdz šim nezināmās detaļās. Konkurentu TV Baibai Sipeniecei izsaka izdevīgāko piedāvājumu dzīvē

Viņas iepriekšējā stāvizrāde “Vienreiz jau var” iestudēta par godu 50. dzimšanas dienai un viņa izlēmusi apaļajās un pusapaļajās jubilejās to darīt arī turpmāk. Jaunākā izrāde būs par cilvēkiem, kas kardināli mainījuši viņas dzīvi. Pirmizrāde paredzēta 11. oktobrī.

Izrādās, nesen Baibu mēģinājuši pārvilināt konkurenti. “Tet” televīzija piedāvājusi tik izdevīgus nosacījumus, kādi viņai dzīvē nav bijuši, taču būtu jāpamet darbs radio un tomēr Baiba palikusi uzticīga TV3 mediju grupai. Viņa TV3 vadībai pastāstījusi par šo piedāvājumu un lūgusi, lai viņai dod ētera laiku raidījumā “Nu, nopietni?” arī nākamajai sezonai. Neesot prasījusi pat lielāku algu. Televīzija piekrita un tas nozīmē, ka raidījumā redzēsiom ne vien Baibu un viņas seno cīņubiedru Valteru Krauzi, bet arī aktieri Juriju Djakonovu un TV seju Mārtiņu Spuri.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsVai “Sirdsdziesmas” uzvarētāji ir pāris arī dzīvē?
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs