Trešdien, 5. maijā, internetā www.latloto.lv pirkta momentloterijas Bagāts biļete kādai 39 gadus vecai sievietei, kas strādā valsts pārvaldē, atnesa 150 000 eiro laimestu.

“Man patiešām patīk spēlēt loterijas,” viņa atzīst, “tāpēc spēlēju diezgan sen, un šad tad arī laimēju. Vismīļākās ir momentloterijas – tieši maģiskā nokasīšanas brīža dēļ. Man patīk atklāt biļetes lēnām, nevis uzreiz.”

Laimīgajā trešdienā no rīta, dzerot kafiju, viņa izdomājusi, ka ir īstais laiks uzspēlēt loteriju. “Nē, nekādu priekšnojautu nebija. Parasta diena, ikdienišķa situācija.” No visām pieejamām loterijām nopirkusi pa divām vai trim biļetēm, par pirkumu samaksājot ap 70 eiro. “Nezinu, vai pie vainas bija steidzīgais prāts, vai kas cits, bet šoreiz vēru biļetes vaļā uzreiz. Laimīgā Bagāts biļete bija kāda piektā pēc kārtas.”

Viņa smejas, ka, ieraugot laimesta summu, gluži tāpat kā citi laimētāji, pirmajā mirklī nesapratusi, cik īsti liels ir laimests. 1500 eiro? 15 000? Kad noticējusi, ka laimēti patiešām 150 000 eiro, tad gan “sajūta ir forša”.

Viņa stāsta, ka šis nebūt nav vienīgais lielais laimests viņas dzīvē. Reiz jau laimēti 10 000 eiro. “Kopš tiem laikiem mani vienmēr pavadījusi sajūta, ka es noteikti laimēšu vēl kaut ko lielāku,” viņa saka.

Laimētāja nekavējas ar atbildi par tēriņu plāniem. “Es atjaunoju dzimtas mājas, tā ka nauda man ļoti vajadzīga. Visticamāk, arī nomainīšu automašīnu. Palutināšu ģimeni… un sevi – jā, vairākas kleitas man ļoti noderētu,” viņa smejas.

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs
Nākamais rakstsVIDEO: Policisti Daugavpils pusē ar 215 km/h vajā pārgalvīgu BMW vadītāju