Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. maijā, Daugavpils novadā Valsts policijas amatpersonas apturēja kādu 27 gadus vecu autovadītāju, kurš pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu par 100 km/h, proti, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, viņš traucās ar 190 km/h.

9. maijā, pulksten 16.32 uz Daugavpils A6 apvedceļa policijas uzmanību pievērsa kāds automašīnas “BMW” vadītājs, kurš pārvietojās daudz ātrāk, nekā tas konkrētajā ceļa posmā ir atļauts. Tika fiksēts, ka automašīna pārvietojās ar ātrumu vairāk nekā 190 km/h. Valsts policijas amatpersonas pieņēma lēmumu minēto transportlīdzekli apturēt. Policisti, izmantojot dienesta transportlīdzekļa speciālās skaņas un gaismas signāla bākugunis, panāca pārgalvīgo autobraucēju, ātrumam brīžiem pārsniedzot 210 km/h, un viņu apturēja.

1994. gadā dzimušajam vīrietim tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, taču alkohola koncentrācija netika konstatēta. Saistībā ar notikušo tika uzsākts administratīvais process par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par šādu likumpārkāpumu transportlīdzekļa vadītājam piemērots sods 80 naudas soda vienību apmērā, proti, 400 eiro liels naudas sods, kā arī piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumus uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina transportlīdzekļa vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Iepriekšējais rakstsValsts pārvaldes darbiniece tikusi pie prātam neaptverama laimesta
Nākamais rakstsSiltumsūkņi un to iespējas Latvijā