Simtgades loterijas biļete ar 10 000 eiro laimestu iepriecinājusi kādu ventspilnieku, kurš strādā par autovadītāju. Laimētājs veiksmīgo loterijas biļeti iegādājās Narvesen, Ventspilī, Kuldīgas ielā 23.

Laimētājam patīkot skatīties SuperBingo raidījumu, taču piedalīties momentloterijās viņš sācis nesen. “Biju iegādājies SuperBingo kvītis, lai būtu interesantāk skatīties SuperBingo, taču momentloterijas nebiju pircis.”

“Kolēģis mēdz izklaidēties, iegādājoties momentloterijas biļetes. Tāpēc nolēmu arī izmēģināt,” stāsta laimētājs, “biju nopircis Simtgades loterijas biļeti, kurā bija 10 eiro laimests. Devos uz tirdzniecības vietu, kur par laimēto naudu izvēlējos divas Simtgades loterijas biļetes.”

“Nokasīju pirmo Simtgadi – 20 eiro, nopriecājos. Sāku kasīt otru – redzu, ka ir sakrituši simboli un laimēju 10 000 eiro,” priecīgi atklāj veiksminieks. Emociju bijis daudz, pārsteigums, prieks un šoks.

Uz Latvijas Loto jautājumu, kāpēc veiksme viņu izvēlējusies, atbild: “Tas ir smieklīgi, bet veiksmīgajā dienā sastrīdējos ar sievu un nodomāju – ja neveicas mīlestībā, veiksies spēlē.”

Laimētājam šķiet simboliski, ka laimests atklājies zem tulpes simbola, jo viņam ir dārzs, kuru viņš uzskata par savu aizraušanos, un dārzā augot arī tulpes.

Laimestu tērēšot mājokļa remontam.

Iepriekšējais rakstsElīna Didrihsone izrāda grezno dzīvokli un atklāj, cik viņai izmaksā dārgie ceļojumi
Nākamais rakstsBezvēsts pazudusī sieviete diemžēl atrasta mirusi