Tikai dienu pēc tam, kad Latvijas čempionātā vieglatlētikā Valmierā labojusi personisko rekordu 400 metru skrējienā un izpildījusi olimpisko normatīvu, smagā dzērājšofera izraisītā avārijā uz ceļa starp Gulbeni un Rēzekni iekļuvusi viena no Latvijas vadošajām sportistēm, vieglatlēte Gunta Vaičule. Lūk, ko viņa pati par to stāsta vietnē “Facebook”: Viena no Latvijas labākajām sportistēm uz ceļa Gulbene – Rēzekne piedzīvojusi otro dzimšanas dienu

“Vienu dienu Tu esi laimīgs, sasniedzot gadiem ilgi cerēto mērķi, nākošajā esi laimīgs, ka vari elpot, dzīvot, atgriezties mājās un aizmigt savā gultā.

Aizvakar es izpildīju Olimpisko normatīvu, nodrošinot sev ceļazīmi uz savām otrajām Olimpiskajām spēlēm, vakar piedzīvoju savu otro dzimšanas dienu.
Braucām no Latvijas Čempionāta Valmierā ap plkst.18:30 un uz šosejas ceļa posmā Gulbene-Rēzekne mūsu mašīnai nedodot ceļu, kāds stipri iereibis kungs ietriecās mūsu auto sānā, kā rezultātā mēs aizkūleņojām, piezemējoties uz jumta. Mašīna ir pilnībā iznīcināta, mēs visi dzīvi un tikuši sveikā cauri ar sasitumiem, dažām skrambām un salīdzinoši vieglām traumām. Kamēr mēs mēģinājām izkļūt no savas automašīnas, avāriju izraisījušais šoferis iebēga mežā. Stāsts notikuma vietā norisinājās vēl kādu laiciņu, bet tie, kas avāriju redzēja un, kas pie mums apstājās pirmie, lūdzu atsaucieties, mums var noderēt Jūsu liecības!
Stāsta morāle-
Lietojiet drošības jostas- VIENMĒR! Tās glāba mūsu dzīvības.
Lai arī cik labi un droši Tu nepārvietotos, ir ļoti daudz apstākļu, bīstamu, neparedzamu un bezatbildīgu cilvēku, kas Tevi uz ceļa var apdraudēt.
Sargā sevi un Dievs Tevi sargās! Mēs brīnumainā kārtā esam veseli. Tas pateicoties drošība jostām un visām automašīnas drošības sistēmām. Tikai sagadīšanās pēc, mūsu meitiņa brauca ar citu auto. Es nevaru būt laimīgāka par šo izvēli.
Esi pateicīgs par katru dienu un nekad nezaudē cilvēcību! Tikko kā izkļuvu no auto un sapratu, ka manējiem nekas nopietns nekaiš, devos pie otras automašīnas, lai palīdzētu tur esošajam. Viņš bija aizbēdzis. Nezinot, vai mēs vispār esam dzīvi…
Paldies visiem, kuri apstājās un bija gatavi palīdzēt, paldies mediķiem, ugunsdzēsējiem, un policijai. Viņu darbs nebeidzas!”

 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsJŪLIJA HOROSKOPS visām zodiaka zīmēm
Nākamais rakstsRažotājs beidzot pastāsta, kādēļ leģendārā konfekte “Vinnijs” pēkšņi mainījusi formu