Lielisks jaunums, ka padarīs tavu ikdienas saimniekošanu daudz ērtāku! 

 

Samsung prezentējis jaunu Family Hub ledusskapi, kurā apvienotas unikālas tehnoloģijas, lai saimniekošanu virtuvē padarītu ērtāku. Jaunajām mājsaimniecēm šīs mūsdienīgās virtuves gudrības ļaus būt pussolīti priekšā savām mammām.

 

 

Family Hub ledusskapī iebūvētas trīs kameras, lai ledusskapja saturu varētu ērti pārbaudīt no savas mobilās ierīces. Tas ir veids, kā vienmēr būt informētam par produktu daudzumu un svaigumu. Savukārt 21,5 collas lielais skārienjutīgais ekrāns kalpos kā interaktīva tāfele, kurā visi ģimenes locekļi var veikt piezīmes, saglabāt fotoattēlus, kopīgot kalendāru un zīmējumus. Tāpat, neizejot no virtuves, ar aplikācijas palīdzību var pasūtīt pārtikas produktus no internetveikala.

 

Foto_FamilyHub (3)

 

Gan tie, kas visu recepšu grāmatās apkopoto izmēģinājuši dzīvē, gan tie, kas ar pavārmākslu ir uz “jūs”, novērtēs, ka ledusskapja ekrānā var saņemt pavāra padomus teksta un video formātā. Bet noskaņojumam eksperimentēt virtuvē kā punkts uz “i” būs iecienītākās mūzikas straumēšanas iespēja tieši no ledusskapī iebūvētajiem skaļruņiem.

 

Foto_FamilyHub (1)

 

Ledusskapī arī iebūvēta šefpavāru jeb Chef Zone TM zona, kuras plauktos un atvilktnēs ir minimālas temperatūras svārstības, tāpēc tā īpaši piemērota olbaltumvielām bagātu produktu uzglabāšanai.

 

Iepriekšējais rakstsJaunā māmiņa sociālā tīklā ievieto bērna FOTO, kas šokē pasauli
Nākamais raksts6 vērtīgi padomi, kā pareizi sagatavoties pirmajām skriešanas sacensībām