Pavasarīgie laikapstākļi pozitīvi ietekmējuši visus augšanas un ziedēšanas procesus, tādēļ pavisam drīz nāksies domāt arī par zāliena pļaušanu. Mauriņa pļaušanas un kopšanas darbi prasa neapskaužamu regularitāti no pavasara līdz pat vēlam rudenim, tie prasa laiku un pūles, tādēļ ieteicams jau laicīgi parūpēties par uzticamu un kvalitatīvu dārza tehniku. 

Kärcher zīmola zāles pļāvējs ar akumulatoru ir moderns un efektīvs zāliena kopšanas palīgs, kas sniedz iespēju būtiski atvieglot dārza kopšanas darbus.

 

Arī lielāku teritoriju pļaušanai

Kärcher zāles pļāvējs ir uzticams mauriņa kopšanas palīgs, kas lieliski tiek galā ar jebkuras platības zālienu. Tas garantē teicamu rezultātu kā līdzenās, tā arī nelīdzenās vietās. Pateicoties papildu piedziņas jaudai, pļaušana ar Kärcher zāles pļāvēju ir gluži kā atpūta. Turklāt, ierīce ir aprīkota ar ietilpīgu zāliena savākšanas tvertni, kas sniedz iespēju pļaušanas laikā uzreiz savākt nopļauto zāli, palīdzot ātri un ērti iegūt glīti koptu mauriņu vai izmantojot mulčēšanas aizbāzni, nopļautā zāle tiek sasmalcināta un vienmērīgi izkliedēta pa mauriņu kā mēslojums.

 

Viegli manevrējams un kluss

Ja vairumā gadījumu zāles pļaušana asociējas ar skaļu un kaitinošu procesu, tad ar Kärcher akumulatora zāles pļāvēju tā ir klusa un apkārtējiem netraucējoša. Akumulatora zāles pļāvējs ir daudz klusāka alternatīva ierastajām benzīna ierīcēm. Gan pašiem mājiniekiem, gan arī kaimiņiem tas ikdienu padara daudz patīkamāku, jo nerada skaņas piesārņojumu, kas nereti traucē pilnvērtīgi atpūsties, izgulēties, kā arī veikt ierastos ikdienas darbus.

Turklāt, Kärcher zāles pļāvējs ir ne tikai kluss, bet arī viegli manevrējams. Tā kompaktais izmērs un vieglais svars nodrošina maksimālu mobilitāti arī uz nelīdzena reljefa. Protams, būtiski izvēlēties savām vajadzībām un pļaujamās teritorijas platībai atbilstošas jaudas un izmēra ierīci.

Izpaliek aŗi degvielas uzglabāšana mājās un ikgadējās dzinēja apkopes, kas ir nepieciešamas benzīna pļāvējiem, kā arī darbojoties ar to nav kaitīgo atgāzu.

 

Jaudīgs akumulators

Zāles pļāvējs ir aprīkots ar jaudīgu Kärcher Battery Power akumulatoru, kas nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības. Akumulatora zāles pļāvējs sniedz iespeju izvairīties no vadiem un pagarinātājiem, kas dārzā ne tikai ierobežo mauriņa kopšanas procesu, bet arī padara to bīstamu. Pateicoties jaudīgajam akumulatoram, ierīcei nav nepieciešams pieslēgums pie elektrotīkla, kas ievērojami uzlabo darba drošību. Tāpat akumulators nodrošina klusu, patīkamu un ērtu zālāja kopšanas procesu. Ierīces, kas aprīkotas ar akumulatoru ir mūsdienīga un funkcionāla alternatīva novecojušajiem benzīna un neērtajiem vadu zāles pļāvējiem.

 

Kärcher zāles pļāvēju sortiments – ikvienam īpašumam

Kärcher zīmola zāles pļāvēju sortiments ir patiešām plašs, tādēļ ikviens saimnieks var atrast savām vajadzībām piemērotāko ierīci. Produktu klāstā atrodami zāles pļāvēji ar atšķirīgu jaudu, izmēru, pļaušanas platumu, kā arī zāles savākšanas tvertnes ietilpību. Nelielam īpašumam lieliski noderēs kompakts un ērti uzglabājams modelis, savukārt, lielākas teritorijas kopšanai piemēroti būs vidējie un lielie modeļi, kas aprīkoti ar jaudīgākiem akumulatoriem. Katrs no sortimentā atrodamajiem modeļiem nodrošina vairākas ērtības un priekšrocības, kas ikvienam sniedz iespēju piemeklēt savām vajadzībām un īpašuma specifikai piemērotāko risinājumu.

 

Uzzināt vairāk par Kärcher jaudīgajiem akumulatora zāles pļāvējiem varat mājaslapā.

Iepriekšējais rakstsŠonakt sasniegts minimālās gaisa temperatūras rekords
Nākamais rakstsParādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!