Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. jūnija plkst. 6.30 līdz 27. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 68 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 33 uz glābšanas darbiem, bet 16 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa. Aizvadīta pagalam traģiska diennakts

Pēc astoņiem vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jaunciema gatvi Rīgā, kur no ūdenstilpes izcēla cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatēja nāvi.

Plkst. 17.56 saņemts izsaukums uz Kalvenes ielu Aizputē, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī neviens neatrodas un tajā ir spēcīgs sadūmojums, kas radies no iekurinātas krāsns. Ugunsdzēsēji glābēji no krāsns izņēma degošo materiālu un izvēdināja telpas. No ēkas evakuēti četri cilvēki. Plkst. 18.31 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Īsi pirms pieciem vakarā Jēkabpils novada Sēlpils pagastā no ūdenstilpes izcelts bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Plkst. 10.50 VUGD saņēma izsaukumu uz Saldus novada Blīdenes pagastu, kur bija notikusi kravas automašīnas un vieglās automašīnas sadursme. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, no vieglās automašīnas atbrīvoja divus bojāgājušus cilvēkus un nodeva NMPD mediķiem. Tika sakārtota ceļa braucamā daļa. Plkst. 18.05 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Vakar deviņos no rīta Saldus novada Jaunlutriņu pagastā no upes izcelts bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Vakar pusdeviņos no rīta ugunsdzēsēji glābēji devās uz Institūta ielu Salaspilī, kur no dīķa izcēla cilvēku, kuram NMPD mediķi konstatēja nāvi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega dārza māja, gājēju tilta pārsegums, vieglā automašīna, siena, divos gadījumos sadzīves mantas, elektrības vadi un kabeļi, siena kaudze, zaru kaudze, sausā zāle un desmit gadījumos atkritumi.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 158 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 18 personas un divas gājušas bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 502 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 245 par ātruma pārsniegšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākts viens administratīvā pārkāpuma process un četri kriminālprocesi, tāpat ir uzsākts viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.

nakts

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsSeši padomi, kā motivēt darbiniekus strādāt vasarā
Nākamais rakstsVai iespējams mazināt celulītu? Skaidro speciālisti