Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10. aprīļa plkst. 6.30 līdz 11. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 49 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā sešus uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi. Ceturtdiena sākusies ar nepatīkamu ziņu

Šonakt plkst. 01.53 saņemts izsaukums uz Ventspils ielu Rīgā, kur divstāvu neapsaimniekotai ēkai dega otrais stāvs 30 m2 platībā, kā arī bēniņi un jumts 120 m2 platībā. Dzēšanas darbos piedalījās 20 ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 06.41 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 21.32 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Olaines novada Olaines pagastu, kur dega divstāvu neapsaimniekota ēka pilnā 120 m2 platībā. Dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs. Plkst. 01.09 ugunsgrēks likvidēts.

Pussešos vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Rundāles pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme, kuras rezultātā abos transportlīdzekļos bija iespiests cilvēks. Abi cilvēki ar hidrauliskajiem instrumentiem tika atbrīvoti un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Pēc tam atvienotas automašīnu akumulatora klemmes, ar absorbentu savākts uz brauktuves izlijušais šķidrums un sakārtota ceļa braucamā daļa.

Plkst. 11.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Slokas ielu Rīgā, kur trīsstāvu sabiedriskās ēkas pirmajā stāvā dega palīgtelpa 5 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās 10 cilvēki. Notikumā cieta viens cilvēks. Plkst. 12.05 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega dārza māja, vieglā automašīna, siena ruļļi, koka stumbrs un četros gadījumos atkritumi.

Tāpat aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 124 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas septiņas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 579 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 235 par ātruma pārsniegšanu un 13 par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti seši kriminālprocesi,. vēsta Valsts policija.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNedēļas otrajā pusē laiks jūtami mainīsies
Nākamais rakstsSalaspilī sastopot policiju, autovadītājs pieļauj, iespējams, lielāko kļūdu savā dzīvē