Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 26. aprīļa plkst. 6.30 līdz 29. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 139 izsaukumus – 49 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divu meža ugunsgrēku dzēšanu un četru kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 61 uz glābšanas darbiem, bet 29 izsaukumi bija maldinājumi. Dramatiski notikumi risinājušies kādā no Latgales ezeriem

Sestdien plkst. 17.20 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rēzeknes novada Pušas pagastu, kur ezerā, apmēram 300 metrus no krasta, apgāzusies laiva ar četriem cilvēkiem. Divi cilvēki nokļuva krastā saviem spēkiem, bet divus cilvēkus, kuri turējās pie apgāzušās laivas, krastā nogādāja ugunsdzēsēji glābēji. Cilvēki nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Svētdien plkst. 10.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Tērbatas ielu Jūrmalā, kur dega divstāvu dzīvojamā māja 75 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no mājas evakuējās astoņi cilvēki. Plkst. 14.38 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 08.24 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Limbažu novada Limbažu pagastu, kur dega divas saimniecības ēkas – viena 80 m2 platībā un otra 180 m2 platībā, kā arī malka un sadzīves mantas 40 m2 platībā, kas bija sakrāmētas starp saimniecības ēkām. Ugunsgrēkā sadega vieglās automašīnas piekabe un traktortehnikas piekabe. Dzēšanas darbos piedalījās arī Tūjas brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 12.20 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsSvētdien uz ceļiem daudz cietušo, bet vēl krietni vairāk dzērājšoferu
Nākamais rakstsKas patiesībā ir dārgākās pozīcijas privātmājas būvniecībā?