Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

Auns

milas-laika-prognoze-sniegs

Neskumsti, ja šajā nedēļas nogalē neizdodas realizēt visus savus mērķus. Arī mīlas dzīvē var neklāties tik spīdoši, cik vēlētos. Lietas vienkārši ir ārpus kontroles, un tā nav tava vaina, ka daudz kas neizdodas. Nav piemērots laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu, jo īpaši, ja runa ir par attiecībām. Mēģini no visa gūt pozitīvāko iespējamo rezultātu, neļauj sīkumiem sev nobojāt omu. Atceries, ka ar laiku viss būs labāk. Ja tev ir kādi lieli plāni – šajā nogalē atliec tos mazliet maliņā, lai nepieļautu kādas nevajadzīgas kļūdas. Mēģini virzīties uz priekšu ar maziem solīšiem. 

 

Vērsis

milas-laika-prognoze-saule
Šajā nedēļas nogalē attiecībām zaļā gaisma. Iespējams, saņemsi ziņas, ko jau sen cerēji dzirdēt. Šī nedēļas nogale piemērota romantikai un mierīgai laika pavadīšanai kopā ar partneri. Piemērots laiks arī tam, lai tu beidzot noskaidrotu kaut ko, uz ko ilgāku laiku jau centies saņemties. Ja tev ir doma, ka attiecības vajadzētu padarīt nopietnākas – ir piemērots brīdis, lai to nokārtotu. Ja līdz šim tev attiecību nav bijis – šis būs labs laiks, lai situāciju mainītu. Galvenais, lai tu viscaur būtu godīga un atklāta.

 

Dvīņi

milas-laika-prognoze-saule
Ir pienācis laiks plānus un idejas sākt realizēt. Viss, ko šajā nedēļas nogalē uzsāksi, solās nest panākumus, iespējams, ne uzreiz, bet nākotnē. Ja kādu laiku jau domas ir bijušas ap attiecībām un to, vai vajadzētu tās, tā tikt, pacelt nākamajā līmenī – ir piemērotākais laiks, lai to darītu. Attiecībās radīsies īpaša un laba iespēja – izmanto to! Tie, kuri tev ir tuvi, palīdzēs tev šajā laikā un procesā. Ja savu otru pusīti vēl neesi satikusi – šī nedēļas nogale ver daudz ko mainīt. Aplūko jaunos cilvēkus, kuri ienāk tavā dzīvē – varbūt kādam patiesi jau tagad ir īpaša nozīme. 

 

 

Vēzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona
Šajā nedēļas nogalē tev nāksies saskarties ar vairākiem šķēršļiem un pielikt daudz pūļu, lai turpmāk viss veiktos gludi. Sapratīsi, ka tev daudz ko ir diezgan grūti izturēt, bet pacenties ne pret vienu neizrādīt nepelnītu nelaipnību vai pat agresiju. Diemžēl tas ietekmēs arī tavas attiecības. Uzmanies no apkārtējie cilvēkiem – raugies, lai neviens tev neradītu liekas problēmas. Vienīgais cilvēks, uz kuru šajā nogalē patiesi vari paļauties – esi tu! Nemēģini būt par pasaules plāksteri, visupirms risini savas problēmas un tikai pēc tam steidz palīdzēt ikvienam citam. 

 

 

Lauva

milas-laika-prognoze-lietus
Šajā nedēļas nogalē ievēro piesardzību, jo kādam tā vien labpatiktu tev radīt dažādas problēmas. Iespējams, tas ir kāds, kurš ir greizsirdīgs uz tevi par visu to, kas tev ir. Ja tev šķiet, ka kāds mēģina tev ieriebt, sniegt neadekvātus padomus vai darbojas ap tevi savtīgu mērķu vadīts, uzmanies – lūdz savu tuvāko cilvēku palīdzību. Šajā nedēļas nogalē neuzsāc nekāda veida jaunas attiecības, arī draudzīgas nē, jo cilvēki, kuri šajā laikā tev tuvosies, visticamāk, būs ieinteresēti tikai tavā materiālajā stāvoklī. Uzticies sev un nepielaid nevienu pārlieku tuvu, ja vien nejūti pārliecību par to. 

 

Jaunava

milas-laika-prognoze-saule
Šajā nedēļas nogalē sapratīsi, ka daudzas pagātnē izdarītas izvēles ir bijušas pareizas, jo šobrīd lietas mainās uz labu, un tu esi tieši tur, kur tev ir jābūt. Tu sapratīsi, ka arī grūtos brīžos tomēr ir jāstrādā, lai kaut ko mainītu, lai padarītu labāku nākotni. Lietas, kurās tu ieguldi savu laiku, uzmanību un pūles – ir tā vērtas. Ir pienācis laiks beigt šaubīties par saviem spēkiem un rīkoties tā, kā uzskati par vajadzīgu. Tu spēj paveikt jebko! Motivē sevi! Nekas nenotiks tāpat vien, tāpēc neatstāj neko pusratā – ja ko iesāc, noved to līdz galam. 

 

Svari

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona
Šajā nedēļas nogalē nekas nekļūs sliktāks, diemžēl arī uzlabojumu nebūs, ka vien nepieliksi pūles, lai ko mainītu. Tev ir nepieciešams darīt to, ko patiesi vēlies. Pārstāj baidīties no neveiksmēm – tā tu palaid garām daudz iespēju un labu panākumu. Tici sev un saviem spēkiem! Pieņem kādu izaicinājumu un dari kaut ko, lai vēlāk varētu palūkoties uz saviem sasniegumiem. Ja kaut kas neizdodas – nepārdzīvo par to, bet priecājies, ka uzdrīkstējies mēģināt. Ne viss izdodas uzreiz, daudzām lietām nepieciešams ilgs laiks un garš ceļš uz panākumiem. 

 

Skorpions

milas-laika-prognoze-lietus
Šajā nedēļas nogalē uzmanies no cilvēkiem, kuri pagātnē centušies nodarīt tev pāri, īpaši, ja runājam par attiecībām. Iespējams, tavā tuvumā ir kāds, kurš izliekas par tavu draugu, bet patiesībā savas greizsirdības nomākts, gaida, kad varēs “iedurt tev dunci mugurā” – viņš patiesībā nevēlas redzēt tevi laimīgu. Tas ir cilvēks, kurš vienmēr ir blakus tad, kad kaut kas notiek ne tā kā tu vēlētos un viņš nekad nepateiks nevienu uzmundrinošu vārdu, lai tevi nomierinātu, gluži pretēji – uzkurinās tavas emocijas. 

 

Strēlnieks

milas-laika-prognoze-saule
Šajā nedēļas nogalē ieteicams būt kopā ar partneri, lai saprastu viens otru labāk, jo, iespējams, pēdējā laikā neesat veltījuši viens otram pietiekami daudz laika. Runā par savām izjūtām. Ja pagātnē tev kāds nodarījis pāri – nebūs īstais laiks meklēt taisnību šobrīd. Ja pati esi rīkojusies nepareizi – atceries – tā ir pagātne, nav jēgas satraukties par to, ko mainīt tāpat nav iespējams – netirdi sevi! Piemērots laiks, lai kādam lūgtu piedošanu vai piedotu pati. Neaizmirsti par savu partneri – iesaistieties kopīgos pasākumos. 

 

Mežāzis

milas-laika-prognoze-lietus
Šajā nedēļas nogalē, iespējams, vairāk laika vajadzētu pievērst saviem tuvākajiem cilvēkiem, īpaši tiem, kuri lielākajā daļā gadījumu neko paši nelūdz. Ļoti nepiemērots laiks, lai tu sevī uzkrātu negatīvās emocijas, piemēram, dusmas. Tā vietā izrunājies ar cilvēkiem, nevis krāj sevī šāda veida emocijas. Piedošanas laiks. Piedod gan tu, gan palūdz piedošanu kādam citam, ja ir par ko. Atceries – nedari otram to, ko tu negribētu, lai dara tev – pēc šī principa arī dzīvo!

 

Ūdensvīrs

milas-laika-prognoze-saule
Labs laiks, lai uzsāktu jaunus projektus. Ja domas ir raisījušās ap kaut ko, kas tev ir diezgan neskaidrs – pienācis laiks, lai noskaidrotu, kas ir kas. Pietiek domāt, plānot un fantazēt, beidzot jāsāk rīkoties, lai savus sapņus piepildītu. Ja arī sākotnēji neveicas, neatmet visam ar roku – cīnies! Neapšaubi savas spējas, bet koncentrējies uz to, ko tu dari. Iespējams, dažas lietas izdosies tad, ja kaut nedaudz pamainīsi savu pieeju vai skatījumu uz tām. 

 

Zivis

milas-laika-prognoze-saule
Šajā nedēļas nogalē jutīsi, ka vari gūt panākumus, it īpaši, ja strādā kopā ar kādu, kurš tevi atbalsta. Iespējams, tev ir kāda laba ideja vai plāns, bet tu nedaudz raizējies par tā realizāciju – ņem talkā cilvēku, kam uzticies, dari to, kas ieplānots, un viss izdosies. Dari savu darbu pēc labākās sirdsapziņas un ar lepnumu – tu spēj ļoti daudz. Labs laiks, lai strādātu komandā, jo tieši tādā veidā sapratīsi, ko patiesi vēlies. Attiecībās uzmanies – tām ir jāpievēršas vairāk, ja vēlies, lai nemazinās mīlas uguntiņa. 

 

Lai jauka nedēļas nogale!

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi risinājušies daudzdzīvokļu namā Siguldā – VIDEO

  Kāda sirmgalve no Siguldas savā kāpņu telpā pie pašas dzīvokļa durvīm atradusi dēlu guļam uz...

Pēdējā laika smagākajā negadījumā Kurzemē letāls iznākums

  Piektdienas pēcpusdienā uz ceļa Tukums - Kuldīga noticis smags negadījums, kas prasījis cilvēka dzīvību. Starp Zemīti...

Infektologs Dumpis nāk klajā ar nepatīkamām ziņām

  “Mums priekšā ir ļoti sarežģīts marts. Iespējams, ir vairāk jādomā par ierobežojumiem,” – tā intervijā...

Tiešsaistes stundā Latvijā rupji pazemo skolotāju; vainīgajam draud lielas nepatikšanas

Par huligāniskām darbībām un mācību stundas norises traucēšanu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī...
Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Atrasts pazudušā Eduarda līķis

PAPILDINĀTS (05.03.2021. pulksten 14:29): Šodien, 5.martā, persona  tika atrasta bez dzīvības pazīmēm. Paldies visiem, kuri...
Foto:Pexels.com/CC

Kurzemē šausmīgos apstākļos atrod trīsgadnieku; sākts kriminālprocess

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Mājai un Dārzam

Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...