Kas ir tavas iecienītākās Ziemassvētku tradīcijas? Vai tu esi veclaicīgo vērtību cienītāja, vai tomēr priekšroku dod modernākām lietām?

Iecienītākās Ziemassvētku tradīcijas Latvijas iedzīvotāju vidū ir mājas dekorēšana ar svētku rotājumumiem (26%), eglītes meklēšana mežā (24%), dāvanu iegāde saviem mīļajiem (13%), kā arī svētku cienasta sarūpēšana, secināts tirdzniecības centra Domina Shopping pircēju aptaujā. Turpretim mazāk populārāko tradīciju vidū ierindota bluķa vilkšana ap māju, ķekatās iešana, pastkartīšu veidošana un sūtīšana, kā arī dzejolīšu skaitīšana.

 

Dekorējot māju un Ziemassvētku eglīti, teju puse iedzīvotāju izmanto veikalā iegādātas lampiņu virtenes un rotājumus, savukārt 13% priekšroku dod pašu gatavotām rotām. Kā liecina aptaujas rezultāti, Ziemassvētku laiks iedzīvotājiem visbiežāk asociējas ar mandarīnu, egļu un tikko ceptu piparkūku smaržu, kā arī sniegu.

 

Lielākā daļa jeb 77% aptaujāto Ziemassvētku vakaru plāno sagaidīt kopā ar ģimeni, turpretim vien 3% respondentu svētkus atzīmēs divatā, kopā ar otro pusīti.

 

Lai sagādātu Ziemassvētku sajūtu ikvienam, tirdzniecības centrā Domina Shopping pirmssvētku laikā norit dažādas aktivitātes – tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš ar vairāk nekā 120 tirgotājiem, kā arī iespēja satikt pašu Ziemassvētku vecīti un Ziemeļbriedi Rūdolfu, kā arī baudīt patīkamu svētku atmosfēru.

 

Savukārt rūpējoties par steidzīgajiem, kā arī tiem, kas dāvanu saiņošanu labprātāk uztic profesionāļiem, t/c Domina Shopping durvis vērusi dāvanu saiņošanas darbnīca. Tā darbosies līdz pat 31. decembrim, nodrošinot iespēju ikvienam saņemt konsultācijas par aktuālākajām dāvanu iesaiņošanas tendencēm, materiāliem un krāsu salikumiem. Turklāt katrs, kurš t/c Domina Shopping veiks divus atsevišķus pirkumus, katru vismaz par 20 Ls, saņems iespēju ne tikai iesaiņot dāvanas bez maksas, bet arī piedalīties svētku loterijā, ar iespēju laimēt ceļojumu divām personām.

 

Ziemassvētku tirdziņš t/c Domina Shopping darbosies katru dienu no 11. līdz 31. decembrim no plkst. 10:00 līdz 21:00. Savukārt svētku dienās 24., 25. un 31. decembrī no plkst. 10:00 līdz 20:00.  

__________

Informāciju sagatavoja:

Eda Magone, T/c Domina Shopping mārketinga vadītāja

Iepriekšējais rakstsKlāt gripas laiks. Kā pasargāt sevi un mīļos?
Nākamais rakstsĶīniešu (Austrumu) horoskops 2014. gadam