Ķīniešu Jaunais gads iestājas 2014. gada 31. janvārī. Šis būs Zirga gads (zaļā koka zirga gads). Daudzi būs pārsteigti, bet ķīnieši savu Jauno gadu mēdz dēvēt arī par Pavasara svētkiem. Pēc seniem ticējumiem tad iestājas pavasaris, atmostas daba. Mēs esam paraduši Ķīniešu Jauno gadu svinēt līdz ar ierastā Jaunā gada svinībām. Iespējams, tas nav pareizi, tomēr, ja vēlamies varam Ķīniešu Jauno gadu svinēt divas reizes – Jaunā gada naktī un 2014. gada 31. janvārī. Nu lasām Ķīniešu horoskopu 2014. gadam.

 

Žurka

zurka

2014. gads Žurkai var izvērsties samērā sarežģīts. Gada kopējā enerģētika, kas akcentēs aktīvu un ātru rīcību, nav radniecīga apdomīgajai un uzmanīgajai Žurkai. 2014.gadā Ķīniešu horoskops jums iesaka atturēties no iesaistīšanās jaunos projektos, koncentrēties uz esošā saglabāšanu, stabilitāti un mērķtiecīgu attīstību iesāktās lietās. Pievērsiet uzmanību veselībai, ka arī sargieties stresa situāciju, kas var kļūt par cēloni dažādām kaitēm.

 

Vērsis

versis

2014. gadā Vērsi gaida negaidītas pārmaiņas, īpaši tās skars karjeru un profesionālo darbības jomu.

Brīžam jūs pārņems sajūta, ka nespējat sekot līdzi notikumu gaitai. Nebīstieties! Pārmaiņas, kas norisinās ar jums, nobrieda ilgu laiku posmu, visam notiekošajam dzīvē ir loģisks skaidrojums. Vairieties steigšus pieņemt liktenīgus lēmumus. Katram lēmumam 2014. gadā jābūt izsvērtam un labi apdomātam.

 

Tīģeris

tigeris

Tīģeris 2014. gadā beidzot jutīsies komfortabli. Tīģera enerģētika atrodas līdzsvarā ar gada noteicošajām vibrācijām, arī jūs esat pašpārliecināta un tiecaties sasniegt visaugstākos mērķus. Iespējams, ka tieši šajā gadā saņemsiet ilgi gaidīto atzinību profesionālajā darbības sfērā. Gaidāms kāds zīmīgs notikums, kas skars Tīģera mīļoto. Gads piepildīts ar jaukām un pozitīvām vibrācijām, iespējami patīkami notikumi personiskajā dzīvē.

 

Trusis (Kaķis)

trusis

Pēc diviem samērā sarežģītiem gadiem Trusi (Kaķi) 2014. gadā gaidā labvēlīga dzīves perioda sākums. Plāni, kurus klusībā pie sevis kaļat, pamazām sāks realizēties. Atkal nonāksiet notikumu epicentrā, no dzīves vērotājas kļūsiet par aktīvu tās dalībnieci. 2014. gads var kļūt ļoti intensīvs sociālo kontaktu veidošanas ziņā. Daudzām finansiālā situācija būtiski uzlabosies.

 

 

Pūķis

pukis

Iespējams, ka 2014. gadā nepiepildīsies visas ieceres un vēlmes. Izturieties pret to filozofiski, neveiksmes uztveriet par iespēju pārskatīt mērķus un vēlmes. Kad tas paveikts, tad aktīvi nodarbojieties ar personības izaugsmi. Vairieties no konfliktiem. 2014. gadā tendēta uz konfliktēšanu, centieties saglabāt miera sajūtu. Mācieties baudīt momentu “šeit un tagad”, gaidiet no nākotnes mazāk, esat atvērta jaunām mācībām un centieties no tām gūt vērtīgu pieredzi.

 

Čūska

cuska

2014. gadā Čūsku var gaidīt neviennozīmīgs periods, kas būs piesātināts ar pretrunīgām emocijām. Pievērsiet uzmanību savai “aizmugurei” un centieties atrasties drošībā. Vairieties no nonākšanas negaidītās situācijās, kas Čūskas dabai nemaz nav tīkami. Rūpējieties, lai jūsu tuvākā apkārtne (mājoklis, bizness, darbs) kļūtu par cietoksni, kas caurstrāvots pozitīvām vibrācijām. Bez liekas nožēlas un minstināšanās pārtrauciet sociālos kontaktus, kas nedāvā drošību un pozitīvas emocijas.

 

Zirgs

zirgs

2014. gads var kļūt par spilgtu notikumu periodu. Intensīvs periods sociālo kontaktu veidošanas ziņā. Esiet drosmīga un izvirziet ambiciozus mērķus, kurus vēlaties sasniegt 2014. gadā, veiksme taču ir jūsu pusē! Esot notikumu virpulī centieties saglabāt vēsu prātu un atcerieties, ka daudziem notikumiem, lēmumiem būs milzīga ietekme uz nākamo 12 gadu dzīves ciklu.

 

 

Kaza

kaza

Ļaudīm, kuri dzimuši zem šīs Austrumu zodiaka zīmes, 2014. gadā nāksies uzcītīgi un mērķtiecīgi strādāt. Toties jums būs iespēja izveidot nopietnu nākotnes fundamentu, kā profesionālajā darbības jomā, tā arī personiskajās attiecībās. Lai izvairītos no emocionālās, psiholoģiskās un fiziskās pārslodzes, laikus izvēlieties perspektīvākos mērķus, kurus centīsieties sasniegt. Netērējiet laiku un enerģiju sīkumiem.

 

Pērtiķis

pertikis

Šajā gadā jums būs ļoti ātri jācenšas pārlekt no viena “zaļa zara” uz citu, tāpēc nav izslēgti kritieni. Nekoncentrējieties uz neveiksmēm, bet izmantojiet savu unikālo spēju ātri adaptēties ikvienā situācijā. 2014. gadā uzticieties savai intuīcijai, atlaidiet pagātnes notikumus un cilvēkus, kas tajā atrodas.

 

Gailis

gailis

Šajā gadā būs iespēja realizēt senas ieceres. Iespējams, ka nepieciešamo impulsu dāvās kāds notikums, jeb apstākļu sakritība. Uzticieties nojausmai un vairieties sekot citu ieteikumiem, pamācībām. Pienācis laiks atbrīvoties no autoritāšu ietekmes un pašas kompleksiem.

 

Suns

suns

Saskaņā ar austrumu leģendu Suns un Zirgs ir seni draugi. Tas nozīmē, ka 2014. gads solās būt viegls un veiksmīgs. Negaidīti var pavērties jaunas perspektīvas, kas pamatīgi iepriecinās. Iespējams, ka nāksies veikt svarīgu izvēli, bet nevilcinieties ar lēmuma pieņemšanu, jo veiksmīgi sēdēt uz diviem krēsliem šajā gadā nesanāks.

 

Cūka

cuka

2014.gads solās būt mierīgs un līdzsvarots. Domas un enerģija būs vērsta uz mājokļa labiekārtošanu, ģimenes labklājības vairošanu. Saglabājiet emocionālo līdzsvaru un centieties uzturēt harmoniskas attiecības ar līdzcilvēkiem. Izrādiet patiesu labestību un saņemsiet patīkamu atalgojumu visa gada garumā.

__________

 

Rakstu sagatavoja www.e-horoskopi.lv

Lielākais horoskopu portāls latviešu valodā

Dodies un uzzini vairāk, ko tev lēmušas zvaigznes!

Sabiedrība

Kivičs atklāj divus dīvainākos veidus, kādos Latvijā “uz sitiena” nopelnījis 500 eiro!

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Andris Kivičs pastāsta par sava darba dīvainākajiem apmaksas gadījumiem...

Magone nopietni apsver lēmumu, kas var pilnībā mainīt visu dzīvi

  Viesojoties Priekulē pie mammas, STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone apskata arī māju, kurā...

Latvijas estrādes leģendas “Labvēlīgais tips” beidzot pārtrauc klusēšanu

  Vasara tuvojas, drīzumā sākas grupas “Labvēlīgais tips” koncertsērija “Man jau 30”, apgriezienus uzņem pasaules hokeja...

Mūziķis Eilands ar lūgumu piezvana Maestro Paulam un saņem leģendāru atbildi

  Mūziķis Ralfs Eilands izdevis savu jauno singlu uzreiz 2 valodās – gan latviešu, gan angļu....

No šodienas! “Rīga Plaza” nāk klajā ar svarīgu paziņojumu pircējiem

  Modes un izklaides centrs “Rīga Plaza” aizsāk jaunu iniciatīvu un ievieš kluso stundu, kā atbalstu cilvēkiem ar...

Saņemtas traģiskas ziņas par notikumiem nedēļas nogalē

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 13.maija plkst. 6.30 līdz 16. maijam plkst. 6.30,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. maijs

  Auns Šodien ieteicams neiesaistīties konfliktos savā darba vietā. Tie ne pie kā laba nenovedīs, turklāt to...
Foto:Flickr.com/Māris Pehlaks /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. maijs

  Auns Šodien ne pa kam nevēlēsies piekrist savas otras pusītes sacītajam. Kad viņš jau kārtējo reizi...
Foto:Pixabay.com/Spiritze/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 16.-22. maijs

  Pavasara noslēdzošais mēnesis maijs ar pilnu joni turpinās - nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un...
Foto:Flickr.com/Billy Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Auns Šodien ar visiem pieejamajiem līdzekļiem centīsies atbrīvoties no dusmām. Tās vajās tevi gan personīgajā, gan...
Foto:Behforum.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. maijs

  Auns Šodien nepaguris centīsies panākt kādu, kurš paguvis sasniegt vairāk, nekā tu. Tu izvērtēsi visu, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

  Auns Šodien tavu uzmanību piesaistīs kāda ierīce, kuru pamanīsi labākā drauga mājās. Protams,arī tev radīsies vēlme...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis sola jūtamas izmaiņas laikapstākļos – kas mūs sagaida? – VIDEO

  Vēsais pavasaris Latvijā turpinās, pirmdienas rītā atkal vietām bijusi salna un tāda gaidāma vēl arī...

Iemeslu priekam maz: Jaunākā laika prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē gaidāms visai auksts laiks un, gaisa temperatūra dienā būs līdz +10…+15°,  naktīs...

Nepatīkamas vēstis par gaidāmo laiku; no ceturtdienas viss mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo laiku. "Tuvākās diennaktis Latvijā...