Ķīniešu Jaunais gads iestājas 2014. gada 31. janvārī. Šis būs Zirga gads (zaļā koka zirga gads). Daudzi būs pārsteigti, bet ķīnieši savu Jauno gadu mēdz dēvēt arī par Pavasara svētkiem. Pēc seniem ticējumiem tad iestājas pavasaris, atmostas daba. Mēs esam paraduši Ķīniešu Jauno gadu svinēt līdz ar ierastā Jaunā gada svinībām. Iespējams, tas nav pareizi, tomēr, ja vēlamies varam Ķīniešu Jauno gadu svinēt divas reizes – Jaunā gada naktī un 2014. gada 31. janvārī. Nu lasām Ķīniešu horoskopu 2014. gadam.

 

Žurka

zurka

2014. gads Žurkai var izvērsties samērā sarežģīts. Gada kopējā enerģētika, kas akcentēs aktīvu un ātru rīcību, nav radniecīga apdomīgajai un uzmanīgajai Žurkai. 2014.gadā Ķīniešu horoskops jums iesaka atturēties no iesaistīšanās jaunos projektos, koncentrēties uz esošā saglabāšanu, stabilitāti un mērķtiecīgu attīstību iesāktās lietās. Pievērsiet uzmanību veselībai, ka arī sargieties stresa situāciju, kas var kļūt par cēloni dažādām kaitēm.

 

Vērsis

versis

2014. gadā Vērsi gaida negaidītas pārmaiņas, īpaši tās skars karjeru un profesionālo darbības jomu.

Brīžam jūs pārņems sajūta, ka nespējat sekot līdzi notikumu gaitai. Nebīstieties! Pārmaiņas, kas norisinās ar jums, nobrieda ilgu laiku posmu, visam notiekošajam dzīvē ir loģisks skaidrojums. Vairieties steigšus pieņemt liktenīgus lēmumus. Katram lēmumam 2014. gadā jābūt izsvērtam un labi apdomātam.

 

Tīģeris

tigeris

Tīģeris 2014. gadā beidzot jutīsies komfortabli. Tīģera enerģētika atrodas līdzsvarā ar gada noteicošajām vibrācijām, arī jūs esat pašpārliecināta un tiecaties sasniegt visaugstākos mērķus. Iespējams, ka tieši šajā gadā saņemsiet ilgi gaidīto atzinību profesionālajā darbības sfērā. Gaidāms kāds zīmīgs notikums, kas skars Tīģera mīļoto. Gads piepildīts ar jaukām un pozitīvām vibrācijām, iespējami patīkami notikumi personiskajā dzīvē.

 

Trusis (Kaķis)

trusis

Pēc diviem samērā sarežģītiem gadiem Trusi (Kaķi) 2014. gadā gaidā labvēlīga dzīves perioda sākums. Plāni, kurus klusībā pie sevis kaļat, pamazām sāks realizēties. Atkal nonāksiet notikumu epicentrā, no dzīves vērotājas kļūsiet par aktīvu tās dalībnieci. 2014. gads var kļūt ļoti intensīvs sociālo kontaktu veidošanas ziņā. Daudzām finansiālā situācija būtiski uzlabosies.

 

 

Pūķis

pukis

Iespējams, ka 2014. gadā nepiepildīsies visas ieceres un vēlmes. Izturieties pret to filozofiski, neveiksmes uztveriet par iespēju pārskatīt mērķus un vēlmes. Kad tas paveikts, tad aktīvi nodarbojieties ar personības izaugsmi. Vairieties no konfliktiem. 2014. gadā tendēta uz konfliktēšanu, centieties saglabāt miera sajūtu. Mācieties baudīt momentu “šeit un tagad”, gaidiet no nākotnes mazāk, esat atvērta jaunām mācībām un centieties no tām gūt vērtīgu pieredzi.

 

Čūska

cuska

2014. gadā Čūsku var gaidīt neviennozīmīgs periods, kas būs piesātināts ar pretrunīgām emocijām. Pievērsiet uzmanību savai “aizmugurei” un centieties atrasties drošībā. Vairieties no nonākšanas negaidītās situācijās, kas Čūskas dabai nemaz nav tīkami. Rūpējieties, lai jūsu tuvākā apkārtne (mājoklis, bizness, darbs) kļūtu par cietoksni, kas caurstrāvots pozitīvām vibrācijām. Bez liekas nožēlas un minstināšanās pārtrauciet sociālos kontaktus, kas nedāvā drošību un pozitīvas emocijas.

 

Zirgs

zirgs

2014. gads var kļūt par spilgtu notikumu periodu. Intensīvs periods sociālo kontaktu veidošanas ziņā. Esiet drosmīga un izvirziet ambiciozus mērķus, kurus vēlaties sasniegt 2014. gadā, veiksme taču ir jūsu pusē! Esot notikumu virpulī centieties saglabāt vēsu prātu un atcerieties, ka daudziem notikumiem, lēmumiem būs milzīga ietekme uz nākamo 12 gadu dzīves ciklu.

 

 

Kaza

kaza

Ļaudīm, kuri dzimuši zem šīs Austrumu zodiaka zīmes, 2014. gadā nāksies uzcītīgi un mērķtiecīgi strādāt. Toties jums būs iespēja izveidot nopietnu nākotnes fundamentu, kā profesionālajā darbības jomā, tā arī personiskajās attiecībās. Lai izvairītos no emocionālās, psiholoģiskās un fiziskās pārslodzes, laikus izvēlieties perspektīvākos mērķus, kurus centīsieties sasniegt. Netērējiet laiku un enerģiju sīkumiem.

 

Pērtiķis

pertikis

Šajā gadā jums būs ļoti ātri jācenšas pārlekt no viena “zaļa zara” uz citu, tāpēc nav izslēgti kritieni. Nekoncentrējieties uz neveiksmēm, bet izmantojiet savu unikālo spēju ātri adaptēties ikvienā situācijā. 2014. gadā uzticieties savai intuīcijai, atlaidiet pagātnes notikumus un cilvēkus, kas tajā atrodas.

 

Gailis

gailis

Šajā gadā būs iespēja realizēt senas ieceres. Iespējams, ka nepieciešamo impulsu dāvās kāds notikums, jeb apstākļu sakritība. Uzticieties nojausmai un vairieties sekot citu ieteikumiem, pamācībām. Pienācis laiks atbrīvoties no autoritāšu ietekmes un pašas kompleksiem.

 

Suns

suns

Saskaņā ar austrumu leģendu Suns un Zirgs ir seni draugi. Tas nozīmē, ka 2014. gads solās būt viegls un veiksmīgs. Negaidīti var pavērties jaunas perspektīvas, kas pamatīgi iepriecinās. Iespējams, ka nāksies veikt svarīgu izvēli, bet nevilcinieties ar lēmuma pieņemšanu, jo veiksmīgi sēdēt uz diviem krēsliem šajā gadā nesanāks.

 

Cūka

cuka

2014.gads solās būt mierīgs un līdzsvarots. Domas un enerģija būs vērsta uz mājokļa labiekārtošanu, ģimenes labklājības vairošanu. Saglabājiet emocionālo līdzsvaru un centieties uzturēt harmoniskas attiecības ar līdzcilvēkiem. Izrādiet patiesu labestību un saņemsiet patīkamu atalgojumu visa gada garumā.

__________

 

Rakstu sagatavoja www.e-horoskopi.lv

Lielākais horoskopu portāls latviešu valodā

Dodies un uzzini vairāk, ko tev lēmušas zvaigznes!

Sabiedrība

Parādās jaunas ziņas par skatītāju mīlēto TV šovu “Balss maskā”

  Grandiozais minēšanas šovs “Balss maskā” februāra izskaņā atgriezās pie TV3 skatītājiem ar trešo sezonu, iepazīstinot...

Ar skaļu paziņojumu klajā nāk mūziķis Andris Kivičs

  Pēc ilgāka laika uz Latvijas mūzikas skatuves atgriezīsies leģendārā grupa Z-SCARS, kas šī gadsimta sākumā...

Virknei šoferīšu brauciens VEF tilta rajonā beidzies ar nepatikšanām – VIDEO

  Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki akcijas “Drošākas Rīgas mēnesis” laikā aizvadītajā...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Agrā marta rītā Jēkabpils pusē meža masīvā atskan šāviens; vietējie rīkojas drosmīgi un nekavējoties!

Pagājušajā svētdienā, pateicoties vietējo iedzīvotāju iniciatīvai, aizturēti trīs vīrieši, aizdomās par Dignājas pagastā īstenotām nelikumīgām...

Otrie trīnīši šogad: Valsts atbalsts būs piecciparu skaitļa apmērā

  Valdība otrdien, 14. martā, atbalstīja 15 tūkstošus eiro pabalsta piešķiršanu Sardovu ģimenei, kurai šā gada...

Jaunas vēstis par kādreiz tik populāro grupu “A-Eiropa”

  Latvijas populārā grupa A-Eiropa laiž klajā jaunu dziesmu un tās videoklipu ar nosaukumu „Tev”. Video filmēšanas procesā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. marts

  Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt...

Atklāj sevi: Ko šajā attēlā pamanīji pirmo?

Šī prāta spēle daudz pastāstīs par tavām stiprajām un vājajām pusēm, un tas viss vien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. marts

  Iespējams, daļa cilvēku šodien vairāk vēlēsies palīdzēt citiem viņu problēmu risināšanā, savukārt otra daļa -...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. marts

  Var gadīties, ka atsevišķu zīmju pārstāvjiem šodien būs nepieciešami pāris atelpas brīži, lai veiksmīgi sagaidītu...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar ievērojamu laika maiņu mūs gaida vēl kāds pārsteigums

  Pagājušajā nedēļā Latvijā piedzīvojām vairākus puteņus un arī šīs ziemas zemāko temperatūru, Zosēnos tai noslīdot...
ventspils.lv

Brīdina par laiku pirmdienas vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par oirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu...
flickr.com

Jaunākās prognozes 7 dienām neiepriecina

Līdzīgi kā iepriekšējā nedēļā, arī jaunnedēļ laika apstākļus galvenokārt noteiks ciklonu darbība, palaikam gaidāmi nokrišņi...