Ar jaunāko veikumu Detlefs piedāvā singlu “Laika daudz”, kas ir trešais priekšvēstnesis no gaidāmā albuma “Atmiņas par nenotikušiem notikumiem”. Jaunas ziņas par daudzus gadus klusējušo latviešu mūziķi Detlefu

Pagājušā gada nogalē Uldis Dirnēns, pazīstams kā Detlefs, negaidīti atgriezās uz skatuves un bez plašas publicitātes sniedza vienu no pieprasītākajiem koncertiem koncertzālē “Palladium”. Šis koncerts apliecināja Detlefa mūzikas nemainīgo aktualitāti un iedvesmoja mūziķi turpināt radošo darbību.

 

Jaunā albuma iznākšana paredzēta 2024. gada nogalē un dziesmas, ar dažiem izņēmumiem, ir ņemtas no 2012. gada pierakstiem, kas ir laiks, kad šis albums varēja būt ierakstīts un izdots.

Detlefs jeb Uldis Dirnēns plašu atpazīstamību iemantoja 2000. gadu sākumā. Radiostacijās panākumus guva viņa pirmie singli “Stils nevainīgs”, “Četras sienas” un “Blind Actor”. Debijas albums “Tu izliecies par sevi” iznāca 2004. gadā, savukārt 2007. gadā jau ar grupu “Detlef Zoo” iznāca otrais albums “Skapī”, bet 2008. gadā Londonā tika ierakstīta tā versija angļu valodā “If It Makes Us Happy”. Drīz pēc tam grupa darbību pārtrauca.

2023. gada pavasarī tika izziņots, ka Dirnēna grupa jau ar nosaukumu “Detlef” pēc ilga pārtraukuma atsāk darbību un rudenī ar vērienu aizritēja pirmais atgriešanās koncerts “Palladium”, kas guva milzīgu klausītāju atsaucību.

Šajā vasarā Detlef varēs satikt:

  • 24.maijā “Melno Cepurīšu Balerija”, Jelgavā
  • 19.jūlijā “Positivus festival”, Rīgā
  • 20.jūlijā “Kuldīgas Grandiozās Naktis”, Kuldīgā
  • 26.jūlijā “Saldus Saule”, Saldus
  • 10.augustā “TASTE” festivāls, Bauskā
  • 17.augustā “Fontaine Rock City”, Pāvilostā

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsUztura speciāliste: nav neveselīgu produktu, bet…
Nākamais rakstsTavs horoskops lieliskai nedēļai: 20.-26. maijs