Maija mēneša pēdējā pilnā nedēļa ir klāt! Piedāvājam ielūkoties gaidāmajos notikumu pavērsienos, ko tev sagatavojušas zvaigznes. Tavs horoskops lieliskai nedēļai: 20.-26. maijs

 

Auns

Zvaigznes iezīmē, ka ir pienācis laiks būt īpaši uzmanīgam, lai neapmaldītos pārāk plašā informācijas dažādībā, kas var novirzīt tevi no būtiskākā – kādām nozīmīgām niansēm, kas palīdzēs nākotnē. Kāda detaļa var izsist tev līdzsvaru zem kājām, pamatīgi attālinot no taviem sākotnējiem nodomiem. Taču no otras puses, koncentrējoties uz kādu atsevišķu komponentu, kas iederas kopējā ainā, tu var iegūt būtisku pamata informāciju, kas palīdzēs pietuvoties mērķim. Tikai viens lēmums, viens pārdomāts solis – novedīs tevi tur, kur vēlies! Nedēļas beigās zvaigznes nodrošinās, ka gaismā nāks vēl citi fakti. Tu daudz skaidrāk saredzēsi to, ko vēlies darīt, un arī to, kā to vari sasniegt. Izmanto labāko no katras iespēja, kas būs tavā ceļā. Uzticies saviem instinktiem un rīkojies pamatojoties uz tiem.

 

 

Vērsis
Pienākumi šonedēļ tevi nedaudz nomāks un, iespējams, neļaus justies tik brīvam, cik vēlējies būt šīs nedēļas laikā. Zvaigznes iezīmē, ka šis nav tas labākais laiks sociālām saistībām. Pastāv lielāka iespējamība, ka tavas investīcijas šobrīd var nest labākus augļus, īpaši, ja tu nolemsi ieguldīt ar biznesu saistītā darbībā, šī mēneša apstākļi, visticamāk, atbalstīs to. Bet pat tad, ja nav neviena, kas tavā dzīvē mēģinātu ierobežot vai pat izjaukt tavus plānus, tas nenozīmē, ka vari atslābt un aizmirst par daudzām būtiskām detaļām. Saglabā pacietību un mērķtiecību. Iespējams, ka vēlēsies izbaudīt vienatni, vairāk nekā ierasts esi radis. Zvaigznes iezīmē, ka tas ne vienmēr ir negatīvi – izmanto šo laiku, lai sakārtotu savas domas!

 

 

Dvīņi

Šajā nedēļā tu vari apjaust, ka tevī notiek gara un attieksmes cīņa, lai pārvarētu lietas un problēmas, kas būs tavā ceļā. Tikumība, īpaši gara spēks, izturība un drosme var būt tūlītējie sabiedrotie tavā pašreizējā attīstības posmā. Šajā laikā var šķist, ka esi uzkāpis kalnā, bet nespēj saskatīt īsto vietu, kur gūt ražu. Iespējams, tevi kavēs pārliekais konservatīvisms. Zvaigznes iezīmē, ka šīs dienas nav piemērotas ģimenisko saišu stiprināšanai. Jūs drīzāk būsiet individuālie spēlētāji, nevis komandas biedri. Iespējams, ka tevi kavēs apziņa, ka kāds no tuviniekiem no tevis sagaida, ko vairāk, nav apmierināts ar tavu sniegumu. Taču atceries, ka šī ir tava dzīve, tavs ceļš pretī saulainākai nākotnei un, ja vien pašam nav nekādu iebildumu, nav iekšējā diskomforta, esi izvēlējies pareizos darbības virzienus. Ieklausies savā sirdī, tikai tā pieņemsi vispareizāko lēmumu. Neļauj pašiznīcinošām šaubām paralizēt tavu rīcību.

 

 

Vēzis

Romantiskā kontekstā tu vari apjaust, ka piesaisti visai agresīvas personas, kuras ir tendētas vien uz sevi, ne citiem. Zvaigznes iezīmē, ka šis nav īsti piemērots laiks, lai mēģinātu iesaistīties kādā jaunā mīlas spēlē, jo pašlaik, visticamāk, tev trūkst laipnības un iekšējas harmonijas, bez kā nav iespējams pilnībā pievērsties kādam citam. Zvaigznes mudina uzsākt vai atsākt aktīvāku dzīvesveidu, dodies kādā aktīvas atpūtas piedzīvojumā. Izlādējies fiziski, dodies vairāk laukā – svaigā gaisā un dari jebko, kas palīdzēs izkustēties un izvēdināt drūmās domas. Radoši projekti, fiziska slodze – tieši šādām darbībām zvaigznes šobrīd ir tev īpaši labvēlīgas. Planētu stāvoklis mudinās kļūt iedomīgam, taču pretojies tam! Neliela, veselīga deva pazemības tikai izdaiļos tavu personību!

 

 

Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka šobrīd tev ir jābūt ļoti uzmanīgam par lēmumiem, kā tērēt savu naudu, jo šajā laikā tu, visticamāk, nespēsi pieņemt vispareizāko izvēli, nemākot adekvāti spriest par naudas summu un mantas patieso vērtību. Nepatīkamus brīžus var sagādāt darījumi ar nekustamo īpašumu. Centies līdz maksimumam samazināt finansiālo zaudējumu iespējamību un esi piesardzīgs! Līdz nedēļas beigām tu vari uzlūkot citus, alkstot viņu atbalstu. Zvaigznes iezīmē, ja tev ir nepieciešama palīdzība, met kaunu pie malas un palūdz to, jo ļoti ticams, ka apkārtējie nebūt nenojauš par kādu problēmsituāciju tavā šī brīža dzīvē. Neaizmirsti šonedēļ izbrīvēt laiku, lai ļautos kūsājošajai dzīvei ap sevi!

 

 

Jaunava

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu šajās dienās būsi diezgan nepārvarams un pat neapdomīgs, nedomājot ar galvu metīsies teju ikvienā notikumā. Iespējams, sajutīsi drosmi un pārliecību, tomēr ne viss būs tik rožaini! Vai aiz bravūras neslēp nepārliecinātību par sevi, savām domām un rīcību? Šis ir labs laiks, lai atgādinātu sev, ka dzīve ir divvirzienu ceļš, kas bieži saistīts ar nepieciešamību pēc līdzsvara un kompromisiem. Ļoti ticams, ka visai negribīgi veiksi kādus darbus, pat mēģināsi attiekties no kaut kā, īpaši, ja uz tevi iedarbosies visai dominējošā vai manipulatīvā veidā. Aizstāvi sevi! Tomēr tev šobrīd ir jābūt uzmanīgam, lai nenodarītu pāri kādam, kurš to nemaz nav pelnījis! Centies saglabāt mieru un labāk aizkaiti līdz desmit, nevis eksplodē par niekiem!

 

 

Svari

Tavas domas, iespējams, šobrīd vairāk saista mājas dzīve un ģimenē notiekošais. Paturi prātā, ka mainīgie apstākļi un dažādas situācijas var mudināt veikt personīgas korekcijas. Izrunājieties par būtiskām lietām un niansēm jūsu attiecībās, iespējams, atklāsiet, ka jūsu abu vēlme jau sen ir piedzīvot kādas pārmaiņas – gan attiecībās, gan mājas vidē. Šis var izrādīties labs periods, lai vairāk atpūstos vai censtos vairāk izgulēties, kaut nedaudz kompensējot tās miega stundas, ko, visticamāk, pēdējā laikā ziedoji darbam un citiem saspringtiem notikumiem savā dzīvē. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šobrīd tu vari aizsapņoties par savu nākotni, apdomāt dažādas tās vīzijas un perspektīvas. Taviem sapņiem var būt jēgpilna nozīme. Iespējams, pēdējā laikā tev ir sajūta, ka esi kā zem sloga, ka tevi nomāc kas traucējošs. Ir īstais laiks censties atšķetināt un noskaidrot, kas tieši tas ir! Zvaigznes brīdina, lai īpaši uzraugi savus tēriņus, jo pastāv iespēja, ka pārtērēsies! Ja plāno investēt naudu kaut kur, labāk nogaidi vēl kādu nedēļu vai pat divas, šobrīd tam nav īsti piemērots laiks.

 

Skorpions

Tevi šonedēļ sagaida zināmas neskaidrības tavā dzīvē, kas var stipri ietekmēt neapzinātas vēlmes. Iespējams, pat jutīsies it kā apzināti ar prātu rīkojies pretēji paša gribai. Darbības, ko šajā nedēļā realizēsi var vēl dziļāk mudināt noslēgties sevī. Iespējams, lai aizsargātu savas intereses var nākties slēpt savu identitāti. Ja tu esi mazliet satraucies par kaut ko, centies vēsu prātu izanalizēt radušos situāciju, iespējams, atklāsi, ka tevi kavē paša bailes, bažas, ka neizdosies, ka nespēsi atrisināt kādu situāciju, ka tev nepaveiksies. Vai labāk nebūtu rīkoties, nevis prātot, kā būtu – ja būtu?! Apzinies, skaidri izplāno savas darbības, tad neveiksmes iespējamība strauji saruks. Un arī, ja viss neizdosies, tā kā vēlies, arī tā būs nenovērtējama pieredze! Mēģini atpūsties un realizē nepieciešamās izmaiņas.

 

 

Strēlnieks

Izskatās, ka planētu stāvoklis gatavo tevi visai nestabilam dzīves posmam, jo tavs prāts būs ievērojami tendēts uz būtiskām izmaiņām, gribas un nodoma realizēšanu. Iespējams, šaustīsies starp vairākām izvēlēm, vienubrīd tevi interesēs viens, pēc brīža – kaut kas pavisam cits. Zvaigznes brīdina, lai nepārpūlies un centies atrast līdzsvaru starp darbu un atpūtu, jo pastāv liela iespējamība, ka zaudēsi veselīgu izpratni par to, cik spēj panest uz saviem pleciem. Tu riskē iedzīvoties bezmiegā, ja laikus neapstāsies! Ja vien tas ir iespējams, izvērtē, kas ir tavas šī brīža lielākās prioritātes, jo noteikti šajā notikumu un pienākumu jūklī ir kas tāds, ko vari atrisināt vēlāk. Šis ir labs laiks, lai izanalizētu savas sajūtas un patiesās vērtības, kas ir balstīta uz ko dziļāku, kādām pamata lietām. Kas ir tavas lielākās vērtības? Uz šo jautājumu noteikti meklē atbildi šajā nedēļā!

 

 

Mežāzis

Šobrīd tev svarīgāka par savu ārējo dzīvi, kļūs iekšējās pasaules izzināšana. Tu, kļūsi daudz introvertāks nekā parasti, un vairāk tieksies izzināt sevi, ap sevi notiekošo. Šajā nedēļā tu vari apjaust savu tieksmi pēc dažādām mākslas izpausmēm – mūzikas, dejas, teātra apmeklējuma. Tāpat planētu stāvoklis iezīmē, ka tu vari vēlēties vairāk laika pavadīt vienatnē, izjust sevi, savas domas un patiesās vēlmes. Visticamāk, apsvērsi savu garīgo dzīvi, sāksi uzdodot eksistenciālus jautājumus, piemēram – kāpēc tu pašlaik piedzīvo savā dzīvē tieši šādus notikumus, kādi ir tavi augstākie mērķi?! Iespējams, apjautīsi, ka nespēj kontrolēt notikumus un cilvēkus ap sevi tādā mērā, kādā tu to vēlies. Šis ir labs laiks, lai apdomātu – kā tu vari uzlabot savu dzīvi, prātojot – kāds ir tavs karmiskais uzdevums. Neaizmirsti par žēlsirdību, atver savu sirdi un tu noteikti atbrīvosies no daudzām grūtībām.

 

 

Ūdensvīrs

Ļoti iespējams, ka tevi sagaida īsti politiski ķīviņi mājās – attiecību jomā! Ļoti ticams, ka starp jums uzplauks strīds par godīguma un uzticības jautājumiem, taču tikpat iespējams, ka tevi vadīs bažas par kādu no ģimenes locekļiem, pat dusmas uz viņu, katrs mazākais nepareizais vārds būs kā eļļa ugunī! Iespējams, domstarpību iemesls būs materiālie jautājumi, nepietiekami resursi vai to nelietderīga izmantošana! Pārliecinies, ka jūsu domstarpību iemesls nav izdomāts vai pieņemts, jo jūs neesat pratuši savlaicīgi izrunāties par visiem ar attiecībām saistītiem jautājumiem. Vai ķildu pamatā nav kāds iekšēji gruzdošs, neaizmirsts pāridarījums un laikus nepateikts – Piedod! Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tev ir jāievēro mērenība it visā. Ļoti ticams, ka uzsāksi remontdarbus vai sava mājokļa labiekārtošanu.

 

 

Zivis

Šīs nedēļas akcentam vajadzētu būt – tavu resursu un vērtību apzināšanās. Apstākļi liks rūpēties par praktiskiem jautājumiem. Bažas var raisīt naudas jautājumi. Tomēr ļoti iespējams, ka apjautīsi, ka tev šobrīd klājas diezgan labi, ka attiecībās un karjeras attīstībā ir vairāk pozitīvu nianšu, nevis tumšu brīžu. Visticamāk, šomēnes nāksies galu galā pieķerties kādam uzdevumam, ko jau sen esi nolicis plaukta tālākajā stūrī. Zvaigznes vēlas nedaudz provocēt tevi, mulsinoši norāda, ka, iespējams, tev pat patīk sava veida problēmas, par kurām tā šausminājies. Planētu stāvoklis šonedēļ piedāvās tev jaunas iespējas un idejas, jaunus, negaidītus notikumu pavērsienus. Gatavojies savā ceļā kaut kam pavisam interesantam!

 

Lai jums veiksmīga nedēļa!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsJaunas ziņas par daudzus gadus klusējušo latviešu mūziķi Detlefu
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs