Vīrieši un sievietes nāks katrs no savas debesu puses. Ir daudz un dažādu faktoru, kas ietekmē katra skatījumu uz dzīvi un lietām – individuāli, tomēr ir vidējais aritmētiskais elementu kopums, kas raksturo katra dzimuma uzvedības, domāšanas un psiholoģiskās īpatnības. Tās ņemot vērā, liekot aiz auss, tā teikt, mēs varam komunicēt ar mīļoto cilvēku daudz radošāk, saturīgāk, cieņpilnāk un ar lielāku izpratni. Te būs tikai daļa no tā, ko būtu vērts pārdomāt un izmantot attiecību plānā, lai liktu justies vīrietim vairāk saprastam un novērtētam. Ir svarīgi atbalstīt otru, neliekot viņam justies vainīgam, piemēram, par to, ka viņam patīk biežāk ierauties sevī vai nesūtīt tik bieži bučiņas un atzīties mīlestībā ik uz stūra.

 

 

Katra sieviete savu partneri zina labāk. Tāpēc šie ir vispārīgi ideju pilni ieteikumi, kā neuzbāzīgi atgādināt mīļotajam cilvēkam: Es Tevi mīlu un novērtēju to, ko tu dari!

 

1. Kad vīrietis atnāk mājās pēc darba, neiztaujā viņu uzreiz un nemeties stāstīt, kādu lūpukrāsu šodien iegādājies vai arī draudzene sastrīdējusies kārtējo reizi ar savu vīru. Ļauj viņam ieiet dušā un paēst vakariņas, kuru laikā, ja vien pats neizrāda interesi, neuzdod jautājumus. Kāpēc? Vīrietis ir atgriezies mājās, savā alā un miera ostā. Viņš, visticamāk, prātā joprojām vēl risina darba un eksistenciālos jautājumus, cenšoties palēnām „atiet” no tā visa. Sniedz viņam to miera pilno uzmanību. Nē, tas nenozīmē, ka tev jābūt zemākai par zāli vai jāsāk pārspīlēti tēlot klusās tibiņas loma.

 

 

2. Ja vīrietis tev stāsta savas raizes un rūpes, uzklausi, bet necenties to komentēt. Kad viņš gribēs tavu padomu, tā arī pateiks. Reizēm arī vīrieši vēlas vienkārši tikt uzklausīti, tādējādi savā prātā vienlaikus meklējot risinājumu.

 

3. Ja saki viņam „Es Tevi mīlu!” vārdus, dari to no sirds un negaidot to pašu pretī. Bieži sievietes izjūt uzmanības trūkumu, tāpēc gaida no partnera pretī to pašu. Iespējams, ka vīrietis ir aizgājis „medībās”savā prātā, pārdomājot, kā labāk paveikt darbu. Tad viņa atbilde var skanēt pavirša, sarauktām uzacīm vai pat neatskanēt vispār. Lai ir! Tu viņu mīli, zini, ka viņš mīl tevi! Punkts un enter. Uzsmaidi, iedod buču un ej tālāk savās gaitās.

 

4. Paļaujies uz viņu. Vīrieši nav koka pagales, kas nejūt un neuztver zemapziņā sievietes šaubas, neuzticēšanos vai tieši pretēji – pilnīgu paļaušanos! Ja vīrietis saka, ka salabos čīkstošās durvis, tad tici, ka viņš to VAR izdarīt! Ir vienalga – vai pats to izdara vai izsauc meistaru un par to viņam samaksā. Uzticies, ka viņš VAR un SPĒJ atrast risinājumu dažādās dzīves situācijās. Parādot šaubas par viņa potenciālo neizdarību, sieviete neapzinoties spēj iedragāt viņa pašlepnumu, bet viņa rīcībā var izpausties sievietes šaubas, kas zināmā veidā tikai atspoguļotu sievietes ticību vai neticību viņa spēkiem.

 

5. Dod atelpu no sevis! Jā, jā, iespējams, ka brīvdienas pavadāt kopā, bet pavirši. Iespējams – ka mazāk kopā, nekā gribētos. Un tomēr – piedāvā reizi pa diviem mēnešiem vai biežāk, pavadīt pa kādai brīvdienai katrs ar saviem draugiem. Nevajag īgņoties, ja kādā reizē mīļotais paziņo, ka šajā sestdienā viņš dosies ar draugiem uz hokeja spēli, bet tu neesi paguvusi ieplānot neko sev atsevišķi. P0iekrīti un sarīko sev burvīgu vakaru tikai sev vai aizbrauc apciemot ģimeni. Pārbaudīts – ja pāris pavada laiku arī atsevišķi, vīrietis to ļoti, ļoti novērtē. Galvenais ir uzticēšanās.

 

6. Saki komplimentus! Arī vīrieši vēlas dzirdēt biežāk kā reizi gadā, cik viņi ir labi, mīļi, gādīgi, izskatīgi, stipri un visādi citādi forši. Saki no sirds. Dari to visdažādākajās situācijās (nepārspīlējot, protams!). Nekautrējies vīrietim pateikt, ka viņš izskatās vīrišķīgs un iekārojams, piemēram, darba kombinezonā.

 

7. Nezvani viņam pa dienu! Ja vien tā nav abpusēja vienošanās un otrs pats par to izrāda interesi, ļauj viņam „medīt mamutu”. Iedomājies veco labo mednieku, kurš koncentrējies uz medījumu. Domā, no kuras puses pūš vējš, kā pieiet klāt, te… zvans no viņa sievietes: „Hallo, Runčukiņ? Kā tev iet, ko tu dari?Vai tu mani joprojām mīli?”. Tas tracina. Ja tā notiek katru dienu un, pie sasodītās karabīnes, – vairākas reizes, – vīrietis var sākt domāt : kāda vella pēc viņš medī šīs sievietes dēļ.

 

8. Savaldi emocijas! Ja ir notikusi asāka vārdu pārmaiņa, pārpratums vai kašķis, nomierinies. Neraksti un nezvani, ja neatrodaties blakus, kamēr neesi sakārtojusi domas, līdz tās ir mierīgas. Ja esat vienā telpā vai mājoklī, aizej mierīgi (uzsvars uz šo vārdu!) uz citu istabu. Iedzer tēju, pameditē vai lūkojies pa logu. Vienalga. Tikai nomierinies. Neturpini vai neuzsāc uzbrukumu. Tas neko neatrisinās, bet gan tikai paildzinās spriedzi jūsu starpā. Ļauj vīrietim atvilkt elpu. Arī sev. Jo īpaši tādos brīžos turpini saglabāt cieņu pret otru un sevi.

 

9. Ja dzīvojat kopā, palīdzi atvieglot viņa sadzīvi, radi Māju sajūtu, kas vīrietim ir ļoti svarīga. Rūpējies par tīrību un ēst gatavošanu, bet nepārspīlē. Ļauj savu reizi vīrietim pašam ieliet zupu šķīvī, nomazgāt aiz sevis traukus vai ielikt mazgāties veļu. Neatgādini ik uz soļa, kas viņam jādara, lai būtu vesels, nenokavētu, ja vien viņš pats to nav lūdzis. Tu esi viņa sieviete un sabiedrotais, nevis mamma. Ja vēlies, lai viņa izturēšanās pret tevi kā sievieti nezūd arī turpmāk, ļauj viņam pašam izlemt: vilkt cepuri vai nē.

 

10.Novērtē viņa mīlestību! Zinām, ka daudzi vīrieši mīl savas sievietes, nekladzinot to katru dienu nedz sociālajos tīklos, nedz sakot to savai sievietei. Daudzi uzsver, ka tas rada tādu kā apbružātības sajūtu šim vārdam „Mīlu!”. Ja sieviete mierīgi un ar cieņu pret sevi un otru dzīvo savu dzīvi, pilda savu mīļotās lomu, vīrietis jūtas gana vīrišķīgs, lai pierādītu ar katru savu mazāko soli, darbošanos, ka un cik ļoti viņš mīl savu mīļoto. Vīrietis dienām var izskatīties nīgrs un saguris, skrienošs, bet… mīļās sievietes – tieši tāpēc jau viņš to dara: jo mīl! Lai rūpētos par to,kas viņam ir dārgs.

 

 

Mīliet savus vīriešus!

 

Sabiedrība

Diemžēl piektdienas rītā notikusi liela nelaime

  Pēdējās dienās uz apledojušajiem un sniegotajiem Latvijas ceļiem notiek liels daudzums avāriju, tomēr līdz šim...

Bolderājas mežā uziet slēpni ar pārsteidzošu atradumu

  Pagājušajā nedēļā Valsts policijas likumsargi mežā Bolderājā konstatēja slēpni ar ievērojamu daudzumu kara laika granātu,...
pixabay.com

Kā tikt pie skaidras naudas veikalā, benzīntankā un aptiekā? Puse Latvijas iedzīvotāju šo nezina

  Teju puse (48%) Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka nezina par iespēju izņemt skaidru naudu tirdzniecības vietās...

Jauns pavērsiens Magones un Žaņa šķiršanās drāmā

  Sarunā ar citu STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzni Olgu Magone atklāj, ka Žanis ne...

Uz apledojušās Liepājas šosejas apgāzies satiksmes autobuss; Kurzemē avarējuši vēl vairāki autobusi- VIDEO

  Kā vēsta portāls liepajniekiem.lv un aculiecinieki soctīklos, netālu no Grobiņas ceturtdienas pievakarē apgāzies Liepājas Autobusu...

Jau zināms, kāds laiks būs brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar brāzmaino vēju tuvākajās dienās pie mums ieplūdīs aukstāka gaisa masa un visā valstī...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Nedēļas noslēgums izdosies lielisks, šodien droši uzņemies pat visgarlaicīgāko darbu, jo tev pietiks pacietības un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

Nāksies turpināt apdomīgi un taktiski spert savus ikdienas soļus. Vajadzētu izmantot šodienas pretrunas un ķildas...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Šī gada pirmais mēnesis jau tūliņ ir galā, bet te nākamais jau steidz – jāsaka...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. janvāris

  Rīts var sagādāt pārsteigumus. Kādi tie būs – viss atkarīgs tikai un vienīgi no mums...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...

Mājai un Dārzam

Jau zināms, kāds laiks būs brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar brāzmaino vēju tuvākajās dienās pie mums ieplūdīs aukstāka gaisa masa un visā valstī...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno un oranžo brīdinājumu par ceturtdien gaidāmo...
Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...