Latvijas Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis sarunā ar izdevumu “Kas jauns” pastāstījis, cik daudz jāstrādā, lai varētu atļauties izskolot dēlu Gustavu prestižajā Londonas teātra un mūzikas augstskolā “Mountview Academy of Theatre Arts”. “Mans mūža lielais projekts!” Nacionālā teātra aktieris atklāj, cik darbos strādā, lai ārzemēs izskolotu dēlu

Līdzcilvēki pirms trim gadiem saziedoja aptuveni 13 tūkstošus eiro, kas bija liels atbalsts ģimenei, lai varētu dēlu sūtīt mācīties uz Angliju, kur viens mācību gads izmaksā 21 tūkstoti, bet vēl ap 15 gadā jārēķina par dzīvošanu. Egils sarunā ar izdevumu norāda, ka ir ļoti lepns par dēla sasniegto, nesen abi ar sievu aktrisi Annu Klēveri bijuši arī uz dēla pirmo diplomdarba izrādi, tāpat šovasar gaidāms izlaidums.

Egils un ģimene ir nebeidzami pateicīgi par tautiešu atbalstu, kas palīdzējis nosegt pirmā mācību gada aptuveni trešdaļu izmaksu. Ar pārējo “kaut kādā mistiskā veida” tikusi galā pati ģimene, norāda Egils. Viņš atklāj, ka dēls Anglijā šo laiku nav drīkstējis strādāt vairāk par dažām stundām nedēļā, taču ar šādiem nosacījumiem darbā neviens neņem. Taču sapni apgūt aktiermākslu un iemācīties spēlēt vēl vairākus mūzikas instrumentus dēls ir piepildījis.

Egils un Anna, kuri nākamgad svinēs sudrabkāzas, smagi strādā, lai varētu īstenot, kā smej aktieris, “mūža lielo projektu” un izskolot dēlu. Melbārdis atklāj, ka bez darba Nacionālajā teātrī vada pasākumus, kāzas, dzimšanas dienas, strādā TV, ierunā un tulko seriālus un filmas, pa drusciņai muzicē un darbojas Teātra darbinieku savienībā un vada Nacionālā teātra arodbiedrību.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis!
Nākamais raksts“Maxima” laicīgi brīdina pircējus