Tiek vēstīts par to, ka savulaik princis Harijs ticis iebiedēts, jo Megana Mārkla draudējusi viņu pamest, ja viņš publiski nepavēstīs sabiedrībai, cik nopietnas ir viņu attiecības pēc tam, kad abi kādu laiku bija satikušies. 

Jaunā grāmatā ir izteikts pārsteidzošs apgalvojums, ka Megana draudējusi Hariju pamest, ja viņš publiski neapstiprinās, ka viņa ir vīrieša draudzene. Autors Valentīns Lovs izteica atklājošus apgalvojumus savā jaunajā grāmatā “Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown”, kurā viņš sīki izklāsta ultimātu, kuru, pēc viņa domām, Megana ir izvirzījusi Harijam.

Saseksas hercogs un hercogiene apprecējās 2018. gadā. Grāmatas autors runāja ar karaliskās mājsaimniecības locekļiem par pāra attiecībām ar saviem darbiniekiem. Kāds citāts no grāmatas vēsta, ka ka Megana piespieda Hariju publiski apstiprināt viņu attiecības.

Saskaņā ar citātu no grāmatas, kas publicēts “The Times”, kad Harijs sastapās ar žurnālistu pūļiem, kas vēlējās uzzināt vairāk jaunumu un “ielūkoties” viņa jaunās draudzenes dzīvē, Harijs apņēmās viņu aizsargāt, taču viņa vēlējās, lai tiktu atklāts, cik nopietnas ir pāra attiecības.

Grāmatā teikts: “Kāds avots teica: “Viņa teica: “Ja tu nesniegsi paziņojumu, kas apstiprinās, ka esmu tava draudzene, es no tevis izšķiršos.” Harijs bija panikā. Kāds cits avots teica: “Viņš bija satriekts, sakot: “Viņa mani pametīs.”.”

Drīz pēc tam Harija toreizējais komunikācijas sekretārs Džeisons Knaufs tika aicināts publicēt paziņojumu, kas apstiprina Harija attiecības ar Meganu. Saseksas hercogs arī nosodīja rasistisko un seksistisko pieskaņu dažos plašsaziņas līdzekļos par Meganu.

Pēc Lova atklātā grāmatā, Megana Harija darbiniekiem sacījusi: “Es zinu, kā pils darbojas. Es zinu, kā tas notiks. Jums ir vienalga par draudzeni.”

Lovs turpināja skaidrot, ka karaliskajam personālam kļuva sarežģīti uzturēt Meganu laimīgu. Viņš rakstīja: “Harija darbinieki zināja, ka Megana atšķiras no citām karaliskajām draudzenēm. Viņai bija savs viedoklis, un viņa ļāva cilvēkiem uzzināt, kāds tas ir. 2017. gada pavasarī, vairāk nekā sešus mēnešus pirms pāris bija saderinājies, viņa teica vienam no Harija padomdevējiem: “Es domāju, ka mēs abi zinām, ka drīz būšu viens no jūsu priekšniekiem.”

Viņš apraksta arī to, ka Megana vēl pirms kāzām tikās ar Migelu Hedu, Viljama privāto sekretāru, un informēja, ka vēlas koncentrēties uz savu humanitāro un filantropisko darbu un atbalstīt Hariju kā karaliskās ģimenes locekli.

Iepriekšējais rakstsAtklāta neglīta patiesība par Meganas Mārklas rīcību
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris