TV ekrānos un soctīklos bieži manītā Agrita Bindre aukstā un skaistā maija vakarā saņēmusi saderināšanās gredzenu, vēsta 4.-10. maija izdevums “Privātā dzīve”. Piektais Jānis viņas dzīvē. Saderinājusies šovu zvaigzne Agrita

Četru bērnu mamma iepriekš bijusi precējusies, vīrs aizgājis pirms vairākiem gadiem, bet pērn šķirta laulība. Kādu laiku viņa bijusi brīva sieviete, līdz soctīklos iepazinusies ar savu līgavaini Jāni. Tas ir zīmīgs vārds viņas dzīvē – tēvs viņai ir Jānis, arī vecākās meitas tētis, tāpat bijušais vīrs un arī iepriekšējais vīrietis, ar kuru ceļi krustojās šovā.

Ar tagadējo vīrieti pirmā tikšanās notika Somijā, kur viņu aizvedušas darba gaitas. Tikšanās bijusi ļoti patīkama un viņš izpildījis vai ikvienu Agritas vēlmi. Pērn 19. augustā abi sākuši dzīvot kopā, bet Jāņa darba dēļ tie bijuši vien daži mēneši. Šobrīd viņš strādā Beļģijā. Šāds attiecību modelis Agritai pat der, jo viņa esot pārāk emocionāli stipra sieviete, lai kāds viņu izturētu 24 stundas diennaktī, smaida pati zvaigzne.

Pārsteigums ar saderināšanos nācis ļoti pēkšņi. Vecākā meita teikusi, ka jābrauc uz foto sesiju jūras krastā, bet tur notikušas brīnumu lietas – Jānis emocionāli teicis skaistus vārdus un izvilcis kastīti ar gredzenu. Konkrēts kāzu datums vēl nav nolikts, bet par to tiek domāts. Līgavainim ir divi bērni un arī gana daudz pieredzes iepriekšējās attiecībās, līdz ar to abi ir pietiekami apbružājušies dzīvē, lai zinātu, ko vienam no otra sagaidīt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agrita Bindre (@agritabb)

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs
Nākamais rakstsSinoptiķi nākuši klajā ar jaunāko informāciju par gaidāmo turpmāk