Dziedātāja Sabīne Berezina sadarbībā ar mūziķi Kārli Būmeisteru un producentu Arni Račinski mūzikas rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” 6. sesijas laikā, kas notika 2020. gada vasarā, radījuši jaunu dziesmu “Te sniegi nekusīs”.

Kad pavasarī Latviju un pasauli pārņēma vīrusa pandēmija, daudzi procesi apstājās un krietni cieta arī mūzikas nozare. Par laimi, vasaras otrajā pusē bija iespējams nedaudz no tā atgūties un, ievērojot noteiktos ierobežojumus, “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” organizēja mūzikas rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” sesto sesiju. “Dalība nometnē bija vislabākais piedzīvojums šajā tukšajā laikā. Es patiesi izbaudīju katru dienu. Man bija kolosāla iespēja sadarboties ar Latvijā populāriem producentiem un citiem māksliniekiem. Šīs dziesmas tapšanas procesā man bija tas gods sastrādāties ar Kārli Būmeisteru un Arni Račinski. Tā tapa salīdzinoši ātri, un mūsu komanda guva lieliskus rezultātus un atzinības no nometnes žūrijas, kur bija pulcējušies nozares profesionāļi. Saņēmām daudz komplimentu, pozitīvu atsauksmju un arī padomu no pārējiem nometnes dalībniekiem,” stāsta Berezina.

Foto: Vija Breijere; Make-up: Līga Zilberte

“Dziesma stāsta par to, ka brīdī, kad attiecības jūk un brūk, nereti labākais variants ir saprast, ka jādodas katram savu ceļu, jo palikšana kopā var kļūt par mocībām. Zūd cerība uz kompromisu un nav citu variantu, kā vien iet katram savā virzienā, lai gan sākotnēji to ir grūti izdarīt un vienojošais faktors attiecībās vēl cilvēkus pievelk vienu pie otra. Šis ir izteikti parādīts klipā, ko veidojis Kaspars Kampars un tā režisore, scenārija autore Līva Cimmermane, kura ir uzbūrusi šīs klipa ainas, un tajās viss tiek parādīts. Tas ir šis attiecību stāsts par to, ka nereti saprast to, ka “ejam tālāk” ir pareizais lēmums, lai gan nebūt ne vienmēr tas vieglākais,” skaidro Sabīne.

Foto: Vija Breijere; Make-up: Līga Zilberte

Dziedātāja vairs nav redzama iepriekš, iespējams, tik ierastajā ampluā, viņa mainījusi savu tēlu, savu dziedājumu un cer, ka spēs aizkustināt ar darbu, kas kopā ar kolēģiem radīts ar vislielāko mīlestību. “Nu ir pienācis laiks dāvināt to jums, klausītāji. Lai patīkama klausīšanās! Paldies “RIGaLIVE” nometnei un tās organizatoriem par to, ka deva man cerību un spēku iet uz priekšu, nebaidīties no pārmaiņām, riskēt, mēģināt un attīstīties. Lai visiem stipra veselība un stipra mīlestība, un blakus ir vislabākie cilvēki, kuri jūs mīl, atbalsta un tur par jums visus īkšķus. Saku lielu paldies savai ģimenei, mīļajiem, atbalstītājiem, kuri mani mīl, tic un vēl, lai man izdodas. Lai izdodas arī jums atrast savu īsto ceļu!” novēl Berezina.

Mūzika:

Mūzikas autori: Sabīne Geiba, Kārlis Būmeisters, Arnis Račinskis

Vārdu autori: Sabīne Geiba, Kārlis Būmeisters, Arnis Račinskis

Ierakstīts studijā Mute.

Ieraksta producents un mix: Arnis Račinskis

Master: Andis Ansons Piebalsis: Kārlis Būmeisters, Arnis Račinskis

 

Video:

Aktieri: Sabīne Geiba, Gundars Lazdiņš

Producente, režisore, scenārija autore: Līva Cimmermane

Izpildproducente: Ieva Feifere

Operators, montāža: Kaspars Kambars

Stiliste: Ieva Feifere

Frizūra/Grims: Kristīne Laizāne

Īpašas pateicības:

Paldies “L.V. Mežs” par laipnību un pretimnākšanu video tapšanas procesā.

Paldies Artim Zaļūksnim par atsaucību.

 

Seko jaunumiem arī Sabīnes soctīklos:

Instagram: https://www.instagram.com/berezinasab…

Facebook: https://www.facebook.com/sabineberezi…

Iepriekšējais rakstsDiemžēl otrdiena sākusies ar ziņu par lielu nelaimi Riebiņu novadā
Nākamais rakstsLiela nelaime pirms gadumijas piemeklējusi kādu ģimeni Rīgā