Ko zvaigznes sola 2022.gada pēdējai dienai?

 

auns-mil-horAuns

Drosmīgie un aizrautīgie Auni šo īpašību dēļ mēdz pieņemt sasteigtus un pārdrošus lēmumus. Esi drošs, ka apspriedies ar vēl kādu, jo dažkārt tu mēdz ignorēt brīdinājumus. Lai ko tu darītu, ieliec tajā visu sirdi un dvēseli – rezultāts neliks vilties!

 

 

versis-mil-horVērsis

Tu mēdz būt spītīgs, un kā reiz šodien šī īpašība sevi parādīs dubultā. Tomēr vienlaikus tu esi arī smagi strādājošs cilvēks, kurš allaž tur doto vārdu. Lai ko tu darītu, dari to ar pārliecību un precizitāti, ieliekot darbā daļu no sevis.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tu esi ļoti komunikabls cilvēks, tādēļ šodien pievērs īpašu uzmanību tam, ko un kam saki. Nepatikšanas var pielavīties pavisam negaidot, tādēļ turies tālāk no konfliktiem un neizraisi tos pats. Koncentrējies uz pozitīvu gada noslēgumu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Neļauj savam jūtīgumam kļūt par šķērsli lielu mērķu sasniegšanā. Mēģini realizēt pozitīvas pārmainās savā un tuvinieku dzīvē, un tu jau būsi sasniedzis daudz.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien var būt nelielas grūtības sadzīvot ar kādu, kura acīs tu šķitīsi pārāk valdonīgs un pašpārliecināts. Protams, tas nenozīmē, ka būt pašpārliecinātam ir slikti, bet saskarsmē ar šo cilvēku mēģini sevi ielikt nelielā rāmītī. Īpaši, ja cilvēks ir tev tuvs.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Arī gada pēdējā dienā turpini ierasto kursu – tu esi tu pats, nekad neizliekoties labāks. Apdomā, kuras savas dzīves jomas tu varētu nedaudz pārkārtot vai uzlabot, rezultātā iegūstot visiem.

 

 

 

svari-mil-horSvari 

Tevi vairāk interesē cilvēku savstarpējās attiecības nevis tikai tas, kā iekārtot pasaule. Šodien var rasties vēlme risināt globālākus uzdevumus. Izmanto savas labākās īpašības, lai Jaunajā gadā radītu ko paliekošu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien var rasties situācijas, kad tu neparasti ātri apvainosies par sev veltīto kritiku. Mēģini neļauties šīm sajūtām. Nekautrējies no saviem ideāliem un uzskatiem, tomēr atceries, ka ar apvainošanos tu negūsi atbalstu. Labo kļūdas, ja tādas ir!

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tu esi tiešs un entuziasma pilns, tādēļ sākot kādas pārmaiņas, rezultāts nebūs ilgi jāgaida un neliks vilties. Tu esi labi ieredzēts starp savējiem, tādēļ apspriedies ar viņiem, pirms ko pasāc.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu būsi pārāk noraizējies par savu reputāciju, lai mēģinātu izmainīt ko lielāku par sevi pašu. Šā vai tā, Mežāži nav lielu pārmaiņu cienītāji. Tev svarīgākais būs pabeigt visus iesāktos darbus tā, lai neviens netraucētu, un Jaunajā gadā varētu iesoļot ar labi padarīta darba apziņu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Šī diena būs perfekta, ja pieslēgsi savu stipro gribu un iztēli. Tev parasti ir ļoti labas idejas, kuras uzņem ar atsaucību. Bet, ja šodien kāds iebildīs, tas būs jūtams pat ļoti izteikti.

 

 

zivis-mil-horZivis

Jebkāda veida lēmumus šodien pieņemt būs teju neiespējami. Tavi viedokļi un uzskati mainīsies ne pa dienām, bet stundām. Labāk ņem piemēru no kāda, kuru cieni, lūdz palīdzību viņam.

 

Laimīgu Jauno 2023. gadu!

 

Iepriekšējais rakstsJaunā gada galds ar 3 ēdieniem par 20 eiro?! Jā, tas ir iespējams!
Nākamais rakstsSinoptiķi nopietni brīdina par tuvākajās dienās gaidāmo