Šodien vajadzētu izvairīties no steigas. Lai gan, visticamāk, tu jutīsies enerģijas pārpilns un aktīvs, tomēr varētu nākties grūti rīkoties patiesi pareizajā virzienā. Centies arī izvairīties no pārāk liela lepnuma un iedomības. Nepieļauj savās darbībās agresiju.

 

auns-mil-horAuns

Šodien tu varēsi oficiālā un likumīgā veidā apstiprināt savus sasniegumus. Ja gadījumā starp tevi un kādu citu cilvēku izveidosies konflikts, tu varēsi viegli to atrisināt, iesaistot attiecīgās personas. Neuzķeries uz pārlieku vilinošiem piedāvājumiem, ja vien neesi pilnībā pārliecināts, ka tie ir patiesi un tā vērti.

 

versis-mil-horVērsis

Neraugoties uz iespējamo stresa vai konflikta situāciju, tu varēsi paļauties uz veiksmi. Šodien tev būs iespēja pareizi organizēt savu laiku un tādā veidā izvairīties no nevajadzīgām rūpēm, pārdzīvojumiem. Iespējama panākumu gūšana profesionālajā vidē, juridisko problēmu risināšanā, kā arī sabiedriskā, labdarības, reliģiskā vai izglītības sfērā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai tu varētu kļūt par patiesu profesionāli, tev vajadzētu vienlīdz rūpīgi izpētīt lietu praktiskās un teorētiskās nianses. Pārliecinies, ka uzmanīgi ieklausies vecāku, pieredzējušāku cilvēku padomos. Necenties visu padarīt tikai pēc sava prāta – ne vienmēr tā ir pareizākā pieeja.

 

vezis-mil-horVēzis

Tev šodien būs labas iespējas sadarbībā ar partneriem gan privātajā, gan profesionālajā sfērā. Ja tu zini, kādas ir viņu vēlmes, tu lieliski spēsi izmantot savas zināšanas, pieredzi un sociālo statusu. Varēsi saņemt arī atbalstu no apkārtējiem. Centies nepieļaut pārlieku lieku jaukšanos savā privātajā dzīvē cilvēkiem, kam par to nav daudz zināšanu.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vajadzētu savas personīgās ambīcijas nolikt malā un atturēties no iesaistīšanās dažādos konfliktos. Spēks un agresija šodien pavisam noteikti nebūs risinājums. Jo profesionālāk izturēsies šodien, jo labākus rezultātus gūsi. Ja esi gatavs rīkoties godīgi un cienīt likumus, tu būsi uzvarētājs.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien lietas solās risināties visai labi. Ja kādu laiku tevi bija pārņēmusi liela nervozitāte, nenoteiktība un bažas, šodien apstākļi tev pilnībā palīdzēs pielāgoties jaunākajām izmaiņām un veidot pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Uzmanīgi izturies pret visiem jauninājumiem.

 

svari-mil-horSvari

Kad runa ir par ģimenes lietām, vajadzētu rīkoties pēc noteikta plāna. Ikreiz, kad darbojies profesionālajā jomā, tev vajadzētu paļauties uz savām zināšanām, prasmēm un pieredzi. Plānojot savu darbu, mēģini izmantot biznesa vadības sistēmas, dažādas jaunas tendences un mēģini domāt radoši.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Centies privātajām lietām pielietot biznesa stratēģijai līdzīgu pieeju, piemēram, saplāno laiku, kad un ko tu varētu darīt, pieraksti nepieciešamos uzdevumus, atzīmē padarīto utt. pievērs vairāk uzmanības saviem mīļajiem cilvēkiem – gan viņi, gan tu pats rezultātā būsiet tikai ieguvēji.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Saprātīgs askētisms, atturība un mērenība būs roku rokā ar laipnību, augstsirdību, lai tava diena izdotos lieliska, un tu justos emocionāli komfortabli. Šodien vari atļauties dārgākus pirkumus, bet tikai gadījumā, ja tie tiešām nepieciešami, ja ir pamatoti apstākļi šo priekšmetu iegādei, kā arī nav pretrunā ar veselo saprātu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodienas notikumi būs īpaši svarīgi, ja esi dzimis janvārī. Iespējams, nāksies pievērsties kādiem saviem iepriekšējiem pienākumiem, vai pielietot agrāk izveidotu sistēmu. Taču nebaidies – rīkojies tā, kā nepieciešams. Ja arī kaut kas nenotiks tā, kā biji iecerējis, tev būs iespēja atrast pozitīvas nianses ikvienā situācijā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lieliska diena, kas būs vērsta uz darbu, ieskaitot darbu vientulībā vai ikdienas pienākumus. Inovatīvo skatījumu lieliski varēsi apvienot ar tradicionālajām metodēm. Šodien vari pievērsties arī savu materiālo resursu pārskatīšanai, lai saprastu un pārliecinātos, ka tajos neveidojas nevajadzīgi “robi”.

 

zivis-mil-horZivis

Šīs dienas notikumi stiprinās un vairos tavas cerības uz labāku nākotni. Pat tad ja tava ticība pozitīvam iznākumam ir nedaudz noplakusi, šodien tev būs iespējas atjaunot savu optimistisko domāšanu un atgūt harmoniju savās iekšējās sajūtās.

 

Lai tev burvīga diena!

Sabiedrība

Latviete nepamana, ka beigusies OCTA un turpina braukāt gar radariem – aprēķinātais sods ir kosmisks – VIDEO

  Vienas dienas laikā, braucot bez obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas, var saņemt vairākas soda kvītis. Tas iespējams,...

Ko šobrīd dara kādreiz tik populārais “laika vecis” Ansis Klintsons?

  Ansis Klintsons jau vairāk nekā divus gadus nav redzams "laika veča" ampluā, taču joprojām veikalā...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis dzelteno brīdinājumu par karstumu un spēcīgu negaisu austrumos...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Pirms brīvdienām saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4.augusta plkst. 6.30 līdz 5.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kas sekos pēc karstuma? Laika prognoze 7 dienām!

  Piektdien un sestdien gaidāms karsts laiks, temperatūra pakāpsies līdz pat +27…+31°. Sestdien Latviju no rietumiem...

Jaunas ziņas pircējiem izplata veikalu tīkls “Maxima”

  Turpinot darbu pie veikalu pārveidošanas pircēju un darbinieku ērtību uzlabošanai, “Maxima Latvija” vasaras aktīvākajā periodā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

  Dienas pirmajā pusē iespējami patīkami pārsteigumi un negaidīta veiksme, kas sekmēs tavu plānu realizāciju. Iespējams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

  Šodien vajadzētu izvairīties no steigas. Lai gan, visticamāk, tu jutīsies enerģijas pārpilns un aktīvs, tomēr...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. augusts

  Labvēlīga diena konstruktīvai komunikācijai. Visiem vārdiem un sarunām būs lielāka nozīme nekā parasti. Tādēļ tev...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Iespējams, pirmajā dienas pusē tu mazliet pārvērtēsi savas spējas. Var gadīties, ka būsi pārlieku optimistisks...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis dzelteno brīdinājumu par karstumu un spēcīgu negaisu austrumos...

Kas sekos pēc karstuma? Laika prognoze 7 dienām!

  Piektdien un sestdien gaidāms karsts laiks, temperatūra pakāpsies līdz pat +27…+31°. Sestdien Latviju no rietumiem...

Zināms, kad gaidāms karstums – jaunas ziņas par laiku turpmākajās dienās

  Nedēļas vidū nokrišņi gaidāmi vien atsevišķos rajonos, un dienās vietām termometra stabiņš tuvosies +30° grādu...