Šodien vajadzētu izvairīties no steigas. Lai gan, visticamāk, tu jutīsies enerģijas pārpilns un aktīvs, tomēr varētu nākties grūti rīkoties patiesi pareizajā virzienā. Centies arī izvairīties no pārāk liela lepnuma un iedomības. Nepieļauj savās darbībās agresiju.

 

auns-mil-horAuns

Šodien tu varēsi oficiālā un likumīgā veidā apstiprināt savus sasniegumus. Ja gadījumā starp tevi un kādu citu cilvēku izveidosies konflikts, tu varēsi viegli to atrisināt, iesaistot attiecīgās personas. Neuzķeries uz pārlieku vilinošiem piedāvājumiem, ja vien neesi pilnībā pārliecināts, ka tie ir patiesi un tā vērti.

 

versis-mil-horVērsis

Neraugoties uz iespējamo stresa vai konflikta situāciju, tu varēsi paļauties uz veiksmi. Šodien tev būs iespēja pareizi organizēt savu laiku un tādā veidā izvairīties no nevajadzīgām rūpēm, pārdzīvojumiem. Iespējama panākumu gūšana profesionālajā vidē, juridisko problēmu risināšanā, kā arī sabiedriskā, labdarības, reliģiskā vai izglītības sfērā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai tu varētu kļūt par patiesu profesionāli, tev vajadzētu vienlīdz rūpīgi izpētīt lietu praktiskās un teorētiskās nianses. Pārliecinies, ka uzmanīgi ieklausies vecāku, pieredzējušāku cilvēku padomos. Necenties visu padarīt tikai pēc sava prāta – ne vienmēr tā ir pareizākā pieeja.

 

vezis-mil-horVēzis

Tev šodien būs labas iespējas sadarbībā ar partneriem gan privātajā, gan profesionālajā sfērā. Ja tu zini, kādas ir viņu vēlmes, tu lieliski spēsi izmantot savas zināšanas, pieredzi un sociālo statusu. Varēsi saņemt arī atbalstu no apkārtējiem. Centies nepieļaut pārlieku lieku jaukšanos savā privātajā dzīvē cilvēkiem, kam par to nav daudz zināšanu.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vajadzētu savas personīgās ambīcijas nolikt malā un atturēties no iesaistīšanās dažādos konfliktos. Spēks un agresija šodien pavisam noteikti nebūs risinājums. Jo profesionālāk izturēsies šodien, jo labākus rezultātus gūsi. Ja esi gatavs rīkoties godīgi un cienīt likumus, tu būsi uzvarētājs.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien lietas solās risināties visai labi. Ja kādu laiku tevi bija pārņēmusi liela nervozitāte, nenoteiktība un bažas, šodien apstākļi tev pilnībā palīdzēs pielāgoties jaunākajām izmaiņām un veidot pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Uzmanīgi izturies pret visiem jauninājumiem.

 

svari-mil-horSvari

Kad runa ir par ģimenes lietām, vajadzētu rīkoties pēc noteikta plāna. Ikreiz, kad darbojies profesionālajā jomā, tev vajadzētu paļauties uz savām zināšanām, prasmēm un pieredzi. Plānojot savu darbu, mēģini izmantot biznesa vadības sistēmas, dažādas jaunas tendences un mēģini domāt radoši.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Centies privātajām lietām pielietot biznesa stratēģijai līdzīgu pieeju, piemēram, saplāno laiku, kad un ko tu varētu darīt, pieraksti nepieciešamos uzdevumus, atzīmē padarīto utt. pievērs vairāk uzmanības saviem mīļajiem cilvēkiem – gan viņi, gan tu pats rezultātā būsiet tikai ieguvēji.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Saprātīgs askētisms, atturība un mērenība būs roku rokā ar laipnību, augstsirdību, lai tava diena izdotos lieliska, un tu justos emocionāli komfortabli. Šodien vari atļauties dārgākus pirkumus, bet tikai gadījumā, ja tie tiešām nepieciešami, ja ir pamatoti apstākļi šo priekšmetu iegādei, kā arī nav pretrunā ar veselo saprātu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodienas notikumi būs īpaši svarīgi, ja esi dzimis janvārī. Iespējams, nāksies pievērsties kādiem saviem iepriekšējiem pienākumiem, vai pielietot agrāk izveidotu sistēmu. Taču nebaidies – rīkojies tā, kā nepieciešams. Ja arī kaut kas nenotiks tā, kā biji iecerējis, tev būs iespēja atrast pozitīvas nianses ikvienā situācijā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lieliska diena, kas būs vērsta uz darbu, ieskaitot darbu vientulībā vai ikdienas pienākumus. Inovatīvo skatījumu lieliski varēsi apvienot ar tradicionālajām metodēm. Šodien vari pievērsties arī savu materiālo resursu pārskatīšanai, lai saprastu un pārliecinātos, ka tajos neveidojas nevajadzīgi “robi”.

 

zivis-mil-horZivis

Šīs dienas notikumi stiprinās un vairos tavas cerības uz labāku nākotni. Pat tad ja tava ticība pozitīvam iznākumam ir nedaudz noplakusi, šodien tev būs iespējas atjaunot savu optimistisko domāšanu un atgūt harmoniju savās iekšējās sajūtās.

 

Lai tev burvīga diena!

Sabiedrība

Ziņo par brīvdienās notikušu traģēdiju

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30. septembra plkst. 6.30 līdz 1. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Laiks mainīsies! Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par šonedēļ un turpmāk gaidāmo

  Kāds laiks gaidāms turpmāk? To sarunā ar "Rīta panorāmu" skaidro LTV laika ziņu redaktors Toms...

Diemžēl jaunā nedēļa sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 71 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietušas deviņas personas un viena gājusi...

Izskan brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdien. 02.-03.10.2022. nakts otrajā pusē Latviju...

Jauni notikumi risinājušies šovā “Dejo ar zvaigzni”

  Svētdien, 2. oktobrī, aizvadīta TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” trešā tiešraide. Šonedēļ uz skatuves kāpa...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. oktobris

  Šodien sāksi just enerģijas pieplūdumu. Mēģini saprast un apzināties savas pamatvērtības. Mēģini savas šīs dienas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. oktobris

  Šodien ir īstais brīdis, lai strādātu un attīstītu savu pašdisciplīnu. Atceries lietas, ko iepriekš nācies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...

Mājai un Dārzam

Laiks mainīsies! Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par šonedēļ un turpmāk gaidāmo

  Kāds laiks gaidāms turpmāk? To sarunā ar "Rīta panorāmu" skaidro LTV laika ziņu redaktors Toms...

Izskan brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdien. 02.-03.10.2022. nakts otrajā pusē Latviju...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...