Šodien vajadzētu izvairīties no steigas. Lai gan, visticamāk, tu jutīsies enerģijas pārpilns un aktīvs, tomēr varētu nākties grūti rīkoties patiesi pareizajā virzienā. Centies arī izvairīties no pārāk liela lepnuma un iedomības. Nepieļauj savās darbībās agresiju.

 

auns-mil-horAuns

Šodien tu varēsi oficiālā un likumīgā veidā apstiprināt savus sasniegumus. Ja gadījumā starp tevi un kādu citu cilvēku izveidosies konflikts, tu varēsi viegli to atrisināt, iesaistot attiecīgās personas. Neuzķeries uz pārlieku vilinošiem piedāvājumiem, ja vien neesi pilnībā pārliecināts, ka tie ir patiesi un tā vērti.

 

versis-mil-horVērsis

Neraugoties uz iespējamo stresa vai konflikta situāciju, tu varēsi paļauties uz veiksmi. Šodien tev būs iespēja pareizi organizēt savu laiku un tādā veidā izvairīties no nevajadzīgām rūpēm, pārdzīvojumiem. Iespējama panākumu gūšana profesionālajā vidē, juridisko problēmu risināšanā, kā arī sabiedriskā, labdarības, reliģiskā vai izglītības sfērā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai tu varētu kļūt par patiesu profesionāli, tev vajadzētu vienlīdz rūpīgi izpētīt lietu praktiskās un teorētiskās nianses. Pārliecinies, ka uzmanīgi ieklausies vecāku, pieredzējušāku cilvēku padomos. Necenties visu padarīt tikai pēc sava prāta – ne vienmēr tā ir pareizākā pieeja.

 

vezis-mil-horVēzis

Tev šodien būs labas iespējas sadarbībā ar partneriem gan privātajā, gan profesionālajā sfērā. Ja tu zini, kādas ir viņu vēlmes, tu lieliski spēsi izmantot savas zināšanas, pieredzi un sociālo statusu. Varēsi saņemt arī atbalstu no apkārtējiem. Centies nepieļaut pārlieku lieku jaukšanos savā privātajā dzīvē cilvēkiem, kam par to nav daudz zināšanu.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vajadzētu savas personīgās ambīcijas nolikt malā un atturēties no iesaistīšanās dažādos konfliktos. Spēks un agresija šodien pavisam noteikti nebūs risinājums. Jo profesionālāk izturēsies šodien, jo labākus rezultātus gūsi. Ja esi gatavs rīkoties godīgi un cienīt likumus, tu būsi uzvarētājs.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien lietas solās risināties visai labi. Ja kādu laiku tevi bija pārņēmusi liela nervozitāte, nenoteiktība un bažas, šodien apstākļi tev pilnībā palīdzēs pielāgoties jaunākajām izmaiņām un veidot pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Uzmanīgi izturies pret visiem jauninājumiem.

 

svari-mil-horSvari

Kad runa ir par ģimenes lietām, vajadzētu rīkoties pēc noteikta plāna. Ikreiz, kad darbojies profesionālajā jomā, tev vajadzētu paļauties uz savām zināšanām, prasmēm un pieredzi. Plānojot savu darbu, mēģini izmantot biznesa vadības sistēmas, dažādas jaunas tendences un mēģini domāt radoši.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Centies privātajām lietām pielietot biznesa stratēģijai līdzīgu pieeju, piemēram, saplāno laiku, kad un ko tu varētu darīt, pieraksti nepieciešamos uzdevumus, atzīmē padarīto utt. pievērs vairāk uzmanības saviem mīļajiem cilvēkiem – gan viņi, gan tu pats rezultātā būsiet tikai ieguvēji.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Saprātīgs askētisms, atturība un mērenība būs roku rokā ar laipnību, augstsirdību, lai tava diena izdotos lieliska, un tu justos emocionāli komfortabli. Šodien vari atļauties dārgākus pirkumus, bet tikai gadījumā, ja tie tiešām nepieciešami, ja ir pamatoti apstākļi šo priekšmetu iegādei, kā arī nav pretrunā ar veselo saprātu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodienas notikumi būs īpaši svarīgi, ja esi dzimis janvārī. Iespējams, nāksies pievērsties kādiem saviem iepriekšējiem pienākumiem, vai pielietot agrāk izveidotu sistēmu. Taču nebaidies – rīkojies tā, kā nepieciešams. Ja arī kaut kas nenotiks tā, kā biji iecerējis, tev būs iespēja atrast pozitīvas nianses ikvienā situācijā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lieliska diena, kas būs vērsta uz darbu, ieskaitot darbu vientulībā vai ikdienas pienākumus. Inovatīvo skatījumu lieliski varēsi apvienot ar tradicionālajām metodēm. Šodien vari pievērsties arī savu materiālo resursu pārskatīšanai, lai saprastu un pārliecinātos, ka tajos neveidojas nevajadzīgi “robi”.

 

zivis-mil-horZivis

Šīs dienas notikumi stiprinās un vairos tavas cerības uz labāku nākotni. Pat tad ja tava ticība pozitīvam iznākumam ir nedaudz noplakusi, šodien tev būs iespējas atjaunot savu optimistisko domāšanu un atgūt harmoniju savās iekšējās sajūtās.

 

Lai tev burvīga diena!

Sabiedrība

Olga Kambala laimējusi loterijā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala ir to slavenību vidū, kuri mēdz izmēģināt...

Liene Kiviča kļuvusi par Latvijas sieviešu skaistuma etalonu

  Liene Kiviča jūtas glaimota, jo ekstravagantākā Latvijas tetovētāja Sofija Valtere atklāj, ka daudzas sievietes vēlas...

Bekingemas pils nāk klajā ar paziņojumu

Viņas pēdējā atdusas vieta: Bekingemas pils publicē oficiālu attēlu ar karalienes Elizabetes II kapakmeni Vindzoras...

Godam izpildīta karalienes Elizabetes II pēdējā vēlēšanās

"Viņa nevēlējās, lai viņai būtu īpaša statuja vai pat izveidota atsevišķa piemiņas kapela Sv. Džordža...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Megana Mārkla nākusi klajā ar ultimātu princim Harijam

Tiek vēstīts par to, ka savulaik princis Harijs ticis iebiedēts, jo Megana Mārkla draudējusi viņu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šī izrādīsies emocionāli grūta diena. Tavs stresa līmenis aizvien pieaugs dienas laikā. Neplāno jebkādus svarīgus...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

  Dienas pirmā puse būs sarūpējusi veiksmīgas izdevības. Radoši, netradicionāli risinājumi šobrīd var izrādīties visefektīvākie un...

Horoskopa zīmes, kurām OKTOBRIS būs īpaši labvēlīgs

Uzzini, kuras dienas rudens otrajā mēnesī zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

  Šī diena var veicināt pārmērības, kā arī nepamatoti augstu apetīti un prasības pret sevi un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...

Mājai un Dārzam

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku arī brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

Piektdienas naktī notiks rudens ekvinokcija - brīdis, kad abas Zemes puslodes saņem vienādu daudzumu Saules...

Diemžēl nav patīkamu ziņu arī par turpmāk gaidāmo laiku

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, šis rudens paies bez ierastās atvasaras jeb...
Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Izplata nopietnu brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdienas rītā. 20.09.2022. nakts otrajā pusē...