Šodien solās būt daudz un dažādu izmaiņu teju ikviena cilvēka dzīvē. Visvairāk šīs pārmaiņas rosinās jauniepazīti cilvēki, jauni pasākumi, hobiji un līdzīgas lietas. Tas nozīmē, ka daudz ko vari mainīt sev par labu.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien, pateicoties saviem stereotipiem, varēsi daudz ko teju paredzēt. Diezgan bezjēdzīgi būs šodien kaut ko nolemt, stingri ieplānot – tas nav vajadzīgs, nesola izdošanos. Neprognozē ne savu, ne apkārtējo cilvēku darbību. Iespējamas neparedzētas izmaiņas tavā veselībā vai ārstēšanas procesā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Ja pēkšņi rodas kāds vilinošs piedāvājums – tāds, kas ir teju neticams – ir jāievēro priekšrocība. Uzmanies arī no savām priekšnojautām. Pirmkārt, var gadīties, ka solītais nav visai viegli realizējams, otrkārt – reālais rezultāts var pavisam neatbilst tavām cerībām, tādēļ nepārsteidzies.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Iespējams, ticamākas kļūs izmaiņas tavā ģimenes dzīvē vai karjerā. Ja esi dzimis jūnija vidū, vairāk iespēju, ka gadīsies neparedzētas situācijas, ko būs grūtāk pārdzīvot. Vajadzētu vairāk pievērsties paškontrolei un nosvērtībai, kā arī ievērot piesardzību.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien būs liela iespēja vilties savās idejās vai cilvēku morāles vērtībās, kas viņiem piemīt. Ja jūti, ka dusmojies tik ļoti, ka teju zaudē kontroli, tev vajadzētu padomāt par to, ka neesi vienīgais cilvēks uz pasaules, ka kopā esam daudz un ikviens gribētu, lai viņam vienmēr ir taisnība. Taču tā nemēdz būt.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tu vēlēsies izbaudīt vairāk miera, būt kopā ar saviem mīļajiem. Taču var gadīties, ka atmosfēra ap tevi bieži būs neskaidra un pat ne visai draudzīga. Var izraisīties kādi konflikti tehniskas dabas jautājumos, taču tu vairāk nekā citi spēsi šo situāciju “nogludināt”.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Jebkurās attiecībās šodien tev vajadzētu uzņemties atbildību labprātīgi, pretējā gadījumā tu būsi vienkārši spiests to darīt. Uzmanies no dažādām intrigām, jo šodien pat cilvēks, kuram visvairāk uzticies, varētu mēģināt tevi maldināt. Iespējams, ne ļaunos nolūkos, bet tomēr…

 

 

svari-mil-horSvari

Iespējams, šodien nāksies vairāk parūpēties par savu veselību. Var gadīties, ka piesardzīgu tevi darīs tieši tas, ka nav īsti skaidrs, ar ko sākt ārstēšanās procesu. Atturies no nezināmas un apšaubāmas izcelsmes zālēm, kā arī neizvēlies šodien procedūras, kas saistītas ar elektrību, šķidrumu un zemu temperatūru.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tavs bērns vai kāds cits ļoti tev nozīmīgs cilvēks varētu tevi pārsteigt/apgaismot ar to, ka patiesībā tavi plāni nākotnei ir diezgan bezjēdzīgi. Tomēr neuztraucies – ir iespējams veikt dažādas korekcijas tā, lai tu gūtu vairāk iespēju un varētu izvirzīt reālākus mērķus.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī nesolās būt viena no labākajām dienām – daudzi plāni sniegs diametrāli pretēju rezultātu cerētajam. Iespējams, grūti nāksies veikt savus pienākumus, par ko esi atbildīgs. Taču, ja kaut kas neizdodas – nenolaid rokas pie pirmās neveiksmes. Nomierinies un dari to, kas darāms.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena ļaus tev justies laimīgam, taču ar nosacījumu, ka nebūsi egoistisks un nemanipulēsi ar citu cilvēku jūtām un interesēm. Esi atvērts komunikācijai un cilvēkiem, kuri lūdz tavu palīdzību. Pacenties pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tev vajadzētu apdomāt, kā palielināts savus ienākumus. Padomā par to, ko vari darīt un kā vari darīt, lai to realizētu. Iespējams, no kaut kā nāksies atteikties nākotnes vārdā, taču tev vajadzētu uzticēties tam, ko vēlies un tam, kā pats esi plānojis to sasniegt. Rīkojies!

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien var gadīties, ka tevi pārņems domas, ka neesi visai apmierināts ar savu dzīvi. Iespējams, ne visai gribēsies ievērot noteikumus, bet vairāk rīkoties pēc saviem ieskatiem. Ja tev vajadzēs aizstāvēt savas tiesības – galvenais, esi pārliecināts par to, ko vēlies. Ar pārliecību un radošumu šodien varēsi izcelties.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...