Klāt atkal jauna nedēļa un svētku gaidīšana turpinās. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un, ko tās šonedēļ sola tieši tev!

 

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šonedēļ nodibināsi saistības un kontaktus ar kādu sievieti, kura palīdzēs tev realizēt tavus mērķus. Nedēļas gaitā liela nozīme būs arī attiecībām ar māti, meitu, vecmammu vai kādu citu sievieti no tuvinieku loka. Tikšanās vai saruna ar cilvēku, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē liks tev apdomāt iespēju ieviest kādas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Tās noteikti nāks tev par labu. Meklēsi iemeslu kādas personas īpašajai uzmanībai un attieksmei pret tevi. Attiecības ar vīriešiem pamatā būs balstītas uz finansiālām interesēm un dažādiem naudas darījumiem. Uzmanīgi sekosi līdzi kāda zēna vai jaunieša dzīves notikumiem. Gados jaunajiem Auna zīmē dzimušajiem vīriešiem var izdoties saņemt negaidītus ienākumus. Sievietēm pavērsies jaunas iespējas gūt progresu dažādās dzīves jomās.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ gaidāmās tikšanās un komunikācija noritēs par un ap dažādiem materiāliem un finanšu jautājumiem. Iespējams, kaut ko pirksi vai pārdosi, īrēsi, izīrēsi vai noslēgsi ar nekustamo īpašumu saistītus dokumentus. Daudzi saņems ielūgumu uz sanākšanu, kurai gatavojoties būs nepieciešams atrast arī piemērotu dāvanu. Izvairies no tādām bezpersoniskām dāvanām, kā nauda, dāvanu kartes utt. Tā vietā izvēlies ko patiešām atmiņās paliekošu – praktisku, bet interesantu un pārsteidzošu. Nedēļas gaitā nonāksi vairākās sarežģītās situācijās ar cilvēku, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Dažiem var palielināties izdevumi saistībā ar palīdzības sniegšanu kādam tuviniekam, kuru piemeklējušas veselības problēmas. Ja saskaries ar nebūšanām finanšu jomā, visticamāk, velti celsi paniku, jo viss noritēs pavisam citādi, nekā pirmajā brīdī varētu šķist. Gaidāms kāds nepatīkams incidents mājās, kuru veiksmīgi izdosies atrisināt, taču nav noslēpums, ka nevienam nepatīk negaidītas problēmas. Ne pārāk labvēlīgs laiks pārmaiņu ieviešanai mājās, taču, ja tās nevar atlikt, varēsi ar visu veiksmīgi tikt galā.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ tevi pārsteigs draugu vai paziņu negaidītā rīcība vai ieteikumi. Iespējama arī kāda jauna iepazīšanās, kura atnesīs pavisam jaunas emocijas un veiks izmaiņas tavos līdzšinējos dzīves plānos. Gaidāmi vairāki pozitīvi notikumi, kuri saistīti ar cilvēkiem ārpus tavu tuvinieku loka. Nedēļas gaitā tevi var iepriecināt vai pārsteigt kāds dokuments vai jaunumi no tālienes, kurus uzzināsi, pateicoties kādam vīrietim. Darbā šis būs visai saspringts laiks un rezultāti nebūs tik veiksmīgi, kā biji cerējis. Daudzi atgriezīsies pie pagātnē izstrādātiem plāniem un idejām, kuras šobrīd kaut kādā ziņā kļūs aktuālas un noderīgas. Zvaigznes sola tikšanās un ielūgumus uz kopā sanākšanām, kā arī dažādiem pasākumiem, kuros tiksies gan ar saviem draugiem, gan citiem interesantiem cilvēkiem. Romantiskajā dzīvē pastāv iespēja iepazīties vai izveidot attiecības ar partneri, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Daļai šī nedēļa būs pēdējā esošajā darba vietā, pirms pāriešanas uz jauno. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma var rasties nepieciešamība doties kādā izbraucienā vai ceļojumā.

 

 

Vēzis

Šonedēļ tavi pienākumi lielākoties būs saistīti ar bērniem un tuviniekiem. Gaidāms arī kāds īpašs, ar kāzām, saderināšanos vai bērnu saistīts, notikums. Labvēlīgs laiks laulību slēgšanai, kā arī dzemdībām. Nedēļas gaitā saņemsi nepatīkamus jaunumus saistībā ar kādu citviet dzīvojošu cilvēku, kas tevī raisīs skumjas, vilšanos, apjukumu un citas līdzīgas emocijas. Meli vai nodevība var kalpot par iemeslu nespējai realizēt šīs nedēļas plānus un cerības. Liela daļa konfliktu būs patiešām pamatoti, taču kopumā situāciju neuzlabos. Neviena no problēmām, ar kurām saskarsies šajā vai nākamajā nedēļā, nebūs nepārvarama. Gluži pretēji! Galu galā tu sapratīsi, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Šo septiņu dienu laikā ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar savu ģimeni, mīļoto cilvēku, tuviniekiem un tuviem draugiem. Pārrunājiet viens ar otru savas sajūtas un emocijas. Tas uzlādēs tevi ar īpašu enerģiju.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, savu uzmanību pamatā veltīsi dažādu maksājumu veikšanai un finanšu problēmu risināšanai. Tev būs intuitīva sajūta, ka ir pienācis īstais laiks šo visu nokārtot un apstākļi nudien būs tev labvēlīgi, it īpaši, ja plāno slēgt kādu vienošanos vai darījumu. Daudzus ieprieicinās papildus ienākumi vai iespēja tādus iegūt. Koncentrēsies uz dažādiem finanšu jautājumiem, apspriedīsi idejas un ieteikumus šajā jomā ar draugiem un citiem cilvēkiem ārpus savas ģimenes. Dažiem nāksies saņemt vai atdot naudu kādam no draugiem. Iespējams, būs nepieciešams sagatavot dāvanu vai iegādāties kaut ko kādai meitenei vai jaunai sievietei. Daudziem izdosies veikt pirkumus par īpaši izdevīgu cenu. Personīgajā dzīvē tava pacietība atmaksāsies ar pozitīviem rezultātiem un atvērs durvis uz kādu lielisku iespēju. Sievietes virs 35 gadu vecuma metīsies lutināt savus mīļos, iegādājoties dažādas preces, ar kuru palīdzību uzlabot komfortu un harmoniju mājās.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ apsvērsi pieņemt kādu iespēju uzsākt darbu jaunā darba vietā vai mainīt skolu. Tev būs labs pamatojums vēlmei lemt par labu šīm pārmaiņām, taču, neraugoties uz to, ieteicams nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Nepatīkams notikums darba vietā var raisīt negatīvas emocijas, it īpaši, ja tiksi nepamatoti apvainots par kādu kļūdu, negadījumu vai zaudējumiem. Nedēļas gaitā tevi pārsteigs jaunumi, notikums vai ieteikums, kuru saņemsi no citā pilsētā dzīvojoša vīrieša. Šajā nedēļā ieteicams izvairīties no jebkāda veida konfliktiem. Pastāv liela iespēja, ka kāds mēģinās tevi provocēt ar dažādiem meliem un intrigām un apkaunojumu. Pārlieku liels satraukums var negatīvi atsaukties uz tavu veselību, tādēļ maksimāli izvairies no šāda veida drāmām. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma zvaigznes sola kādu negaidītu ceļojumu. Piedzīvosi daudz notikumus, kuri saistīti ar bērna piedzimšanu, grūtniecību vai personīgām svinībām kāda bērna dzīvē. Aizvien vairāk būs nepieciešams tikties un komunicēt ar saviem draugiem. Lielākoties viņi būs tie, kuri meklēs iespēju komunikācijai.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šonedēļ priekpilnus brīžus sagādās kāda meitene vai bērns. Tās var būt personīgās svinības, meitenītes piedzimšana vai cits nozīmīgs notikums. Mērķtiecīgi darīsi visu, lai pieliktu punktu kādām kaitnieciskām vai sarežģītām attiecībām. Iesējams, kāda specifiska situācija atvieglos priekš tevis šo procesu. Jutīsi milzu enerģiju un ambīcijas doties uz priekšu un cīnīties par saviem mērķiem un sapņiem. Kāds nepatīkams notikums kļūs par sākumu jaunai un skaistai dzīvei. Romantiskajā dzīvē tevi gaida dažādi interesanti notikumu pavērsieni, ja vien esi sirdī brīvs un būsi atvērts iepazīties ar citiem cilvēkiem. Īpaši interesanti attīstīties var attiecības ar cilvēkiem, kuri dzimuši Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Neskatoties uz to, ka lielu lomu tavā dzīvē šonedēļ ieņems romantika, pārsvarā savu uzmanību veltīsi darbam un mājas dzīvei, kas nozīmē, ka tevi gaida ikdienišķie pienākumi, kurus šajā gadījumā nevarēsi atlikt uz vēlāku. Sievietēm virs 35 gadu vecuma prieku sagādās pašas bērns, mazbērns vai māsas/ brāļa bērns.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, šonedēļ vari piedzīvot vairākus spriedzes, satraukuma un panikas pilnus brīžus. Iemesli var būt dažādi, taču lielākoties tās pamatā būs pārmaiņas, kuras šobrīd jau norit vai drīz noritēs tavā dzīvē. Nepatīkami jaunumi, kuri saistīti ar kādu paziņu, tevi vēl jo vairāk izsitīs no sliedēm. Nedēļas gaitā gaidāmas svarīgas tikšanās, sarunas un sanākšanas ģimenes lokā ar tuviniekiem no tuvienes un tālienes. Iespējams, pieņemsi vairākus svarīgus lēmumus saistībā ar ģimeni vai notikumu kāda tuvinieka dzīvē. Zvaigznes sola iespējas doties ceļojumā un nodibināt kontaktus ar cilvēkiem no dažādām pasaules vietām. Apgūsi arī kādu svešvalodu vai iegūsi biznesa kontaktus ar cilvēku, kurš dzīvo citviet. Komunikācijas piesātināta nedēļa vīriešiem līdz 35 gadu vecumam. Gaidāmas dažādas tikšanās, kuras lielākoties sagādās pozitīvas emocijas un palīdzēs mērķu sasniegšanā.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ piedzīvosi kādu notikumu, kurš saistīts ar jaunu vīrieti no radu loka. Tā var būt viņa dzimšanas diena, vārda diena, saderināšanās, kāzas u.tml. Šī nedēļa tev atnesīs vairākus pārsteigumus. Katrs no tiem būs kā pavediens kam jaunam, ko piedzīvosi jau jaunajā, 2022. gadā. Dažādu notikumu un apstākļu spiests būsi pieņemt svarīgus lēmumus un fokusēt savu enerģiju, kā arī uzmanību konkrētiem mērķiem. Saņemsi vairākus interesantus pārsteigumus, kuri lielā mērā būs atkarīgie no pārējiem šīs nedēļas notikumiem. Labvēlīgs laiks ceļošanai un kontaktu dibināšanai ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Veiksme uzsmaidīs tiem, kuri strādāt tirdzniecības, komunikāciju vai ražošanas jomā. Gados jauniem Strēlnieka zīmes pārstāvjiem  vīriešiem – šonedēļ nāksies uzņemties vairākus pienākumus un saistības ar ģimeni. Neignorē sarunas, lūgumus pēc palīdzības vai padoma, kurus saņemsi no kāda ģimenes locekļa.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ gūsi iespēju bagātināt sevi ar jaunu informāciju, kā arī komunikāciju ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Jaunas iepazīšanās un randiņi būs visai emocionāli, aizraujoši un attīstīsies neparedzami. Nedēļas gaitā pieaugs spriedze tavās attiecībās ar kādu sievieti, kura nav tava radiniece. Iespējams, jūsu starpā izcelsies konflikts vai sev nozīmīgu iemeslu dēļ uzsāksi asu diskusiju ar viņu. Atrisinājums situācijai būs abpusēji pieņemama kompromisa atrašana. Ieteicams sākt sevi noskaņot saspringtiem, neskaidriem un sarežģītiem turpmākajiem diviem mēnešiem. Nu nesaskarsies ar neko tādu, ko nespēsi atrisināt, taču būs nepieciešams likt lietā taktiskumu un pārdomātu lēmumu pieņemšanu. Daudzus iepriecinās iespēja realizēt sastādītos plānus. Lielākoties tas attiecas uz tiem, kuri spējuši pacietīgi tikt pāri visiem dzīves piespēlētajiem pārbaudījumiem. Vīrieši virs 35 gadu vecuma baudīs romantiskās attiecības ar kādu jaunāku meiteni vai sievieti, kura dzīvo citā pilsētā. Gados jaunām sievietēm nāksies vairāk parūpēties par attiecībām ar savu otro pusīti un ģimenes locekļiem.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šonedēļ maldināsi sevi saistībā ar plāniem, kuri tavuprāt ir reāli sasniedzami. Iespējams, piedzīvosi vilšanos, jo cilvēki, no kuriem cerēji saņemt palīdzību, atteiks līdzdarboties. Tāpat vilšanos var sagādāt dažādi nepiepildīti solījumi, maldinoša informācija vai pret tavu darbu veiktas ļaunprātīgas, krāpnieciskas darbības. Tu necietīsi lielus zaudējumus, tomēr nāksies tikt pāri vairākiem pārbaudījumiem, kuriem būs sava nozīme tavā dzīvē. Baudīsi ienākumus vai ar naudu saistītu, jaunu informāciju. Iespējams, atbrīvosies no kādām raizēm vai sarežģījumiem finanšu jomā. Pamatīgi vilties liks kāds salīdzinoši tuvs cilvēks, kurš, paļaujoties uz tavu atbalstu un rūpēm, centīsies gūt kādu savtīgu labumu. Esi atvērts jaunu zināšanu apguvei un jaunu cilvēku iepazīšanai. Pateicoties šiem kontaktiem, tev pavērsies durvis uz vairākām, lieliskām iespējām. Spēsi paplašināt savu biznesu vai pāriet uz augstāku amatu savā darba vietā. Pārmaiņas romantiskajā dzīvē turpinās attīstīties līdz pat šī gada beigām.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šīs nedēļas galvenās raizes, satraukumi un problēmas būs saistītas ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Tev priekšā ir sarežģīta, ļoti neparedzama nedēļa, it īpaši, ja plāno doties ceļojumā. Romantiskajā dzīvē viss noritēs kā pēc plāna, neraugoties uz to, vai dzīvo ar partneri kopā vai atsevišķi. Pārrunāsiet dažādas nozīmīgas tēmas saistībā ar savu kopīgo nākotni – par ģimeni, bērniem, mājām, darbu utml. Vilšanos sagādās kāda sieviete no draugu, kolēģu vai kaimiņu loka. Iespējams, dosies ciemos vai sazvanīsies ar kādu, ar kuru neesi ticies ilgāku laiku. Tiem, kuru ģimene kaut kādu iemeslu dēļ izjukusi, gaidāmas tikšanās un sarunas par un ap iespējamo atkal apvienošanos un atgriešanos. Saņemsi patīkamus jaunumus saistībā ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti. Gūsi veiksmi un panākumus, pateicoties kāda vīrieša sniegtajai palīdzībai. Sievietēm virs 35 gadu vecuma nāksies piedzīvot šķiršanos no kāda drauga, kuras pamatā būs dažādi dzīves apstākļi. Vīriešiem zem 35 gadu vecuma zvaigznes sola interesantu piedāvājumu vai ielūgumu, kuru ieteicams pieņemt. Savukārt vīriešus virs 35 gadu vecuma iepriecinās negaidīti ienākumi vai cita veida labumi.

 

 

Lai tev brīnumjauka šī nedēļa!

 

Sabiedrība

Diemžēl ir nepatīkamas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas vidū atmosfēras spiediens pakāpeniski pazeminājās un valsti sasniedza mākoņu un lietus zona, gaiss...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ceturtdienas pēcpusdienā gaidāmo laiku. 26.05.2022.pēcpusdienā vietām centrālajos...

Ar sen gaidītu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Veiksmīgi pabeidzot Latvijā vēl nebijušu gruntsūdeņu sanācijas projektu, šonedēļ tiek uzsākta “Lidl” veikala būvniecība Rīgā,...

Meža masīvā uziets bezvēsts pazudušais Alvis

  Policisti 25. maijā veiksmīgi atrada bezvēsts prombūtnē bijušo Alvi Zīdermani meža masīvā. Vīrietis nogādāts ārstniecības...

Kivičs: visa Latvija zina, ka esmu metējs

  Viesošanās pie Magones Andrim Kivičam izvēršas pārbaudījumu un humora pilna – kartupeļu stādīšanas talkas laikā...

Pilsētnieka Kiviča jautājums laucinieci Magoni sasmīdina līdz asarām

  Ierodoties Magones sētā, Andris Kivičs neslēpj, ka ir tipisks pilsētnieks un lauku dzīvi nav baudījis....

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

  Auns Privātajā dzīvē tavi apgriezieni šajā dienā būs visai lēni. Daļēji atbrīvosi sevi no atbildības, nolemjot,...
Foto:Hdwallpapersin.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Auns Šo dienu pavadīsi savu vecāku mājās. No tuviniekiem saņemtais morālais atbalsts un vērtīgie ieteikumi būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...

Mājai un Dārzam

Diemžēl ir nepatīkamas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas vidū atmosfēras spiediens pakāpeniski pazeminājās un valsti sasniedza mākoņu un lietus zona, gaiss...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ceturtdienas pēcpusdienā gaidāmo laiku. 26.05.2022.pēcpusdienā vietām centrālajos...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...